Oldal 17, Össz.:18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó
Eredmény 161 től 170-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Először a jelenleg futó verziót kellene olyanná tenni, hogy ne legyen benne hiba.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok,

ma reggel elgondolkodtam egy ujitási lehetőségen.
    A problémám a következő volt: Van egy 15 buzásom ahol a termelés akkor hogy a kereskedők nem tudják elhordani. Saját magamat támadni csak ugy tudom hogy minden támadáson bukok egységet, mivel 20as fal és palota stb ugyebár. Nem mintha 5-10 gyalogos nagy veszteség lenne de veszteség.

Tehát

A kereskedő miért csak a saját falubol tud vinni valamit másik faluba?
    A való életben is van olyan hogy üres szekerek mennek el egy másik faluba és onnan hoznak valamit.
    Vagyis sztem tök jó lenne ha legalább saját falvak között lenne olyan lehetőség, hogy mondjuk a 02 es nevü faludból el tudnál küldeni kereskedőket hogy hozzanak buzát a 01 es falubol.

Várom a véleményeket!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tomlovag's Avatar
    Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Szerintem tők jó lenne ha a hős aranyat is hozna na mit szóltok hozzá?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Az érdemek és pontok kiosztásán mindenképp célszerű lenne javítani szerintem, mert a jelenlegi rendszerben látszólag minden dicsőség a támadóké, kapják a pontokat a támadásaik után, nekik van lehetőségük, hogy csoda építők legyenek, és a harcok során őket éri a legtöbb támadás is és ezért általában ők vannak feltüntetve legjobb védőként is amihez igazából sok közük nincsen mert mások küldik oda a védőket és többnyire az etetésüket is mások oldják meg mert megy a sereg mellé a búza is nem kis mennyiségben. Jó lenne ha ennek azért lenne valami látszata, hogy melyik védő mit tett a klánért, meg a csodáért.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gary23 Hozzászólás megtekintése
    Az érdemek és pontok kiosztásán mindenképp célszerű lenne javítani szerintem, mert a jelenlegi rendszerben látszólag minden dicsőség a támadóké, kapják a pontokat a támadásaik után, nekik van lehetőségük, hogy csoda építők legyenek, és a harcok során őket éri a legtöbb támadás is és ezért általában ők vannak feltüntetve legjobb védőként is amihez igazából sok közük nincsen mert mások küldik oda a védőket és többnyire az etetésüket is mások oldják meg mert megy a sereg mellé a búza is nem kis mennyiségben. Jó lenne ha ennek azért lenne valami látszata, hogy melyik védő mit tett a klánért, meg a csodáért.
    Jó ötlet PL.: Létre kéne hozni egy ötödik top 10-es listát a hét támogatója címmel. A védők függvényében szétosztaná a pontokat a rendszer, és így legalább nem csak egy köszi a védőket c. levelet kap a játékos, hanem a játék is kiemelheti.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Üdv!

Nem tudom volt e már írva, de az elküldött kereskedőket jó lenne ha másfél percen belül vissza lehetne hívni, sokszor történik akarva-akaratlanul is baki, h oda küldi az ember, ahova pont nem akarja a nyerset vagy a búzát!

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok!

Szerintem mindenki emlékszik az előző magyar TT kvalira, ahol a hirtelen megjelent olaszok egy kis színt vittek az amúgy nagyon unalmas és lagymatag magyar szerver életébe. Kérdem én, hogy miért nem lehetne nyitni mondjuk régiós szervereket.

Például egy magyar-szlovák-román szerver nagyon pikánsnak nézne ki. Bár megjegyzem, hogy MH legyen a talpán aki ott igazságot tudna majd tenni és nem az egyik oldal fele húzna...

Szerintem felpezsdülne egy kicsit az élet. Nem muszáj pont erre a példára gondolni. Lehetnének más szerveződések is... pl magyar vs német... stb.

Mennyi esély van rá, hogy a közeljövőben láthassunk ilyen szervereket is?

Regisztrált
    2014. Jul

Alapértelmezett

Sziasztok.
    Szerintem a t5 verzióban hasznos lenne ha a kalandok során a hős aranyat is hozna,plussz lennének ezüst bányák tehát a megszokaott fa,agyag,vas,búza bányák mellé lenne ezüst bánya is ilyen újításokat kellene csinálni és a t5 verzióban lenne például speed 5x szerver is legalább kicsit unalmas hogy csak mindíg speed 3x van.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Már megint te vagy az, Csaba?

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Pitbull, szerintem felesleges x5, mert sokan még x3-on sem tudnak játszani...

Viszont egy kis érdekesség a mostani TT-ről:

1. csabsi CsV ß 23928 28
    1000. lepedék - 179 2

Nekünk már nem is kéne indítani kvalit, mert mindenki továbbjutott... xD Ez már vicc kategória!!!

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett