Oldal 16, Össz.:18 ElsőElső ... 61415161718 UtolsóUtolsó
Eredmény 151 től 160-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Mit szólnál hozzá, ha egyszer csak zárolnának téged is, és ott látnád magad az első 10 között?
    És utána hiába derül ki, hogy tévedés volt, egy hétig ott voltál.
    Így most hirtelen az egy másodperc alatt kiküldhető támadások miatti zárolások jutnak eszembe ( talán mert annó én is beleestem? ) és bizony az nagy mellényúlás volt. Mondjuk nem nagyon ugráltam, mivel más miatt amúgy is sáros voltam.
    Bár szerintem ma már jóval kisebb az esélye egy téves tiltásnak, de semmi sem lehetetlen.

Én a védő pontok valódi védők közötti szétosztását támogatom.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok!

Két dolgot szeretnék megjegyezni. Az egyik, hogy bontásnál ne csak a főépületen keresztül lehessen bontani, hanem úgy is hogy rákattintasz az adott épületre. Ez igazából ahhoz kapcsolódik, hogy egy elfoglalt vagy a saját falunál mindenki a saját igénye szerint szeretné átépíteni, és a számokból nem tudok mindig következtetni melyiket is bontanám. (pl több raktár vagy magtár van a faluban. Persze mint eddig ugyanúgy kéne hozzá 10-es főépület.
    A másik pedig a mai nap esett meg velem, hogy csak azért nem tudtam megcsinálni a 100 pontos küldit, mert a gép 30 órája nem adott nekem kalandot. Ezt nem tudok venni sem, rajtam kívül álló ok, szóval ezt egy kicsit megreformálhatnátok, hogy nem 100 hanem 110 pontot lehessen elérni maximum, szóval nem gáz ha valami hiányzik, mert mással bepótolhatod.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Véletlenül betévedtem a Travian Válaszok: Épületek- Általános lapra. Találtam itt pár dolgot, amit érdemes lenne átírni:

Nyersanyag típus
    Megjelenés Tudnivaló
    Fa lumber.gif A Germán nép katonái képzéséhez rengeteg fára van szükség. A rezidencia fejlesztése is nagyon sok fát felemészt.
    Agyag clay.gif Az agyag a legfontosabb nyersanyaga a Gall csapatoknak. A falvak fejlesztése is relatív nagy mennyiségű agyagot kíván.
    Vas iron.gif Ez a nyersanyag alkotja a Római seregek drága páncélzatát, valamint a falhoz is használnak belőle bőven. Ez az oka annak, hogy egy Római birodalom, mindig is éhes lesz újabb és újabb vasérc lelőhelyekre.
    Búza crop.gif Ez a legproblémásabb nyersanyagfajta. Az épületek építéséhez kevesebb búza kell ugyan, mint a többi nyersanyagból, ráadásul nem 4 van belőle, hanem 6, de ez az ami soha nem elég. A termelés csökken minden egyes épület építésekor, katona képzésekor, hiszen ezeknek is megvan az óránkénti búzafogyasztásuk.
    Fa: A Germán nép védőinek, valamint a buzogányosra épülő támadósereg képzéséhez rengeteg fára van szükség.

Agyag: Az agyag a legfontosabb nyersanyaga a Gall védelmi csapatainak.

Vas: Leginkább ez a nyersanyag szükséges a Római védőseregek, valamint (néptől függetlenül) a legtöbb támadó sereg képzéséhez.

A fejlesztéseket úgy végezd, lehetőség szerint, hogy azok egyensúlyban maradjanak, a búza viszont 50%-on. Például:
    Fa: 100/óra
    Agyag: 100/óra
    Vas: 100/óra
    Búza: 50/óra
    Helyette:
    Fa: 130
    Agyag: 142
    Vas: 106
    Búza: 80

A nyersanyagmezők fejlesztéséhez ez a legjobb arány. De persze, ha mást is csinálsz, akkor igazodjon az igényekhez a termelés!

Sebesség: Amikor távoli falvak ellen indítasz támadást, tapasztalhatod, hogy mennyire fontos katonáid sebessége. Ha építesz támadó faludban gyakorló teret, 30 mezőn túli támadás esetén a katonák gyorsabb lépésben fognak támadni..
    Azt hiszem, itt egyértelmű: helyesen 20 mezőn túli támadás esetén.

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Muszály a T5-öt bevezetni? Mert ez a verzió újítgatás nagyon de nagyon egyoldalú dolog Végre megszok az ember egy verziót és máris jön az újabb és minden új lesz és bizonytalan

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Amióta a buzgókat visszavágták leginkább csatabárdos-teuton kombinációt választanak a támadók. Farmolni mennek a buzgók de egy idő múlva a kopás már csatabárdosokkal helyettesítődik ( úgymond minőségi csere történik a melósok között ).
    Ezzel költséghatékonyabb farmolást és nagyobb támadóértékű sereget lehet elérni kicsivel több idő alatt.
    Persze ettől még a szívem csücskei, a travian "négerei"

-ja, amiért eredetileg írtam: a csatabárdosokhoz de még a teutonokhoz is elég sok vasérc kell, láttam már érces oázisért balhézni germánt rómaival.

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gabore Hozzászólás megtekintése
    Amióta a buzgókat visszavágták leginkább csatabárdos-teuton kombinációt választanak a támadók. Farmolni mennek a buzgók de egy idő múlva a kopás már csatabárdosokkal helyettesítődik ( úgymond minőségi csere történik a melósok között ).
    Ezzel költséghatékonyabb farmolást és nagyobb támadóértékű sereget lehet elérni kicsivel több idő alatt.

-ja, amiért eredetileg írtam: a csatabárdosokhoz de még a teutonokhoz is elég sok vasérc kell, láttam már érces oázisért balhézni germánt rómaival.
    Viszont ha sikerül a rómait ki fejlesztenem akkor meg foglak hiába vagy Germán. A Germán csak az elején jó

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Ezt is mintha már többször kitárgyaltuk volna, bár lehet érdemes lenne újra kezdeni az új verziók miatt?
    Én mindenesetre belefáradtam

-S2-n megint töröltél, mert már nem lehet a klán fórumokra írni vagy csak simán meguntad? Pedig mintha már három faluig is eljutottál volna Timcsivel...

Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Visszavágták a buzikat? Miben lett gyengébb?

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Ezt is mintha már többször kitárgyaltuk volna, bár lehet érdemes lenne újra kezdeni az új verziók miatt?
    Én mindenesetre belefáradtam

-S2-n megint töröltél, mert már nem lehet a klán fórumokra írni vagy csak simán meguntad? Pedig mintha már három faluig is eljutottál volna Timcsivel...
    A 3 falus dolog az a elöző speeden volt Amúgy igen a s2ön ráuntam mível megint a RED nyer és mível vesztes klánba voltam a s2ön nem maradtam farmnak Azért annyira nem szurok ki magammal

Regisztrált felhasználó most érkezett lg72lg's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Üdvözletem!

Nekem egy olyan ötletem van, mint ahogy láttam, hogy Angliai és még van pár ilyen tartozkodási hely, ahol lehet sms-ben 240 aranyat venni, hogy Magyar tartózkodási hellyel is lehetséges legyen ez, Főleg ha már Magyar szerveren vagyunk.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett