Oldal 15, Össz.:18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 141 től 150-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Folyamatosan kell menni oázisra ( 3-4 óránként indítani, az oázisokat külön fül alatt tárolva egyszerűbb ) és nem a szokásos 15-20 ( vagy amennyi a termelésnek megfelelő ) buzgóval hanem előre be kell kalkulálni a hirtelen megjelenő dögöket.
    Célszerűbb az idő előrehaladtával csatabárdosokat küldeni.
    Kétségtelenül nem költséghatékony oázisokat farmolni, de nagyjából előrelátható veszteséggel viszonylag stabil mennyiségű támadópontot lehet összevakarni, ami a server elején még elég jól jön.
    Az első három napban meg nem is lehet máshonnan támadópontot szerezni.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

És mit csinálsz a támadó ponttal? Katonát gyártasz belőle, vagy mezőt építesz? Egyébként az oázisokban egyszerűen túl lassan termelődik ahhoz a nyersanyag, hogy megérje farm listára tenni. Kémlelni kell, és ha van benne már elég, akkor sereggel+hőssel kiütni. Natar falu farmlista már működik, és ott valóban érdemes csatabárdost, vagy teutont tenni a buzgók helyett, vagy mellé, mert sokkal kisebb így a veszteség.

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Szerintem a játék lényege a támadó listán való minél jobb helyezés ( ami legtöbbször magával hozza a rablót is ).
    A nyersanyagból ( a raboltból főleg ) sereg lesz, abból pedig támadópont.
    Vannak akik emlegetni szoktak valami kőkupacot, ami ha felépül akkor nem lehet már több támadópontot szerezni, ezért ezen kupacok építésének lassítását hasonló gondolkozással rendelkező kollégáimmal szoktuk megpróbálni.
    És persze néha megpróbáljuk egymás seregeit is különböző módokon kisebbé tenni, de a lényeg a támadópont.
    Szerintem.

( a védő pontoknak is lehetne értelme, de ahhoz kissé át kellene alakítani a programot, lehet többen lennének védők )
    Legutolsó módosítás Gabore által; dátum: 2014-02-15 18:53. Oka: szóismétlés

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik MassaSami's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep
    kor
    21

Alapértelmezett

Aranymentes szerver.Ott látszana,hogy kinek van tudása,és nem az hogy ki a milliomos...
    A Forum a forumozoke es nem a modike!!!!!!!!!!
    "MassaSami azert van h Massat hiresitse"(MassaSami): D

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok,

esetleg ha a térképen egy elfoglalt oázis fölé helyezed az egeret vagy rákattintasz akkor nem csak azt látnád ki foglalta el és csatolta magához hanem hogy melyik faluhoz van csatolva pontosan. Engem főleg a saját falvaimnál idegesit, ha a térképet nézem és nem látom melyik oázis melyik faluhoz is van csatolva...

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Sziasztok,

lehetne mód a belső épületek elhelyezésének változtatására, mert ha esetleg falut foglalsz, de nem tetszik ahogy a falu belső épületeinek elhelyezése, lehessen rajta változtatni.

Laganus

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    29

Alapértelmezett

Már most van rá mód, 10-es főépülettel tudsz bontani adott falun belül, illetve a katapultokkal is átrendezgetheted.

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Na igen, de az sokáig tart.
    Sajnos nincs egy egységes terv ami alapján mindenki felépíti és fejleszti a faluját ( és ez pont a játék egyik szépsége ).
    Ezért előfordul, hogy az elfoglalt faluval akár egy hónapig is el lehet legózni mire valahogy kinéz. Gondolok itt egy olyan falura amiben pl 3 csapdakészítő és 4 rejtekhely van, mindezek 3-4 hónappal a szerver indulása után. Ezeket le sem tudod katázni, majd egy hét mire 10-es főépülettel lebontanád.
    Persze, előbb húzzuk fel 20-ra a főépületet.....
    Szóval jártam már úgy, hogy egyszerűbb volt porig rombolni és elölről kezdeni.
    Erre lehetne megoldás a fenti hozzászólás, de ezzel épp a meglepetés bája veszne el.
    Képzeld milyen meglepetés éri a germán foglalót amikor elfoglal egy 700 pop-os gall falut és a foglalás után egy szinte üres falu marad neki, 100 körüli pop-al....

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Nekem az egyik nagyobb problémám azzal van, hogy a kereskedőket nem lehet visszahívni.
    Így amikor téves helyre indulnak(sajnos gyakran előfordul...) 3xos fordulóval, teszem fel 6 órás útra...
    Na én akkor kapok idegbajt.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok!

Nekem eszembe jutott egy jó. Ha már úgyis sokan csalnak, akkor legyen a statisztikák között egy szégyen fal menüpont. Ott legyenek felsorakoztatva azok, akiket zároltak és legyen melléje írva, hogy mit követett el!

Szerintem ez megvalósítható lenne. Mit szólnátok egy ilyen újításhoz?

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett