Oldal 14, Össz.:18 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 131 től 140-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Nincs megtiltva semmi, mint látható, viszont tényleg kérlek, ezzel kapcsolatos mondanivalóidat, privátban jelezd felénk, pont az offolások elkerülése végett kértünk erre, mint volt kollégát. Részünkről a történet itt lezárva, nem kívánunk nyilvánosan a továbbiakban ezzel foglalkozni.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok!
    Lehet, hogy én vagyok gyenge képességű vagy csak az a baj, hogy kevesebb mint fél éve játszok, de engedjétek meg, hogy felhívjam a figyelmet egy információs csatornára:
    Más online játékban már régebb idő óta játszok és ott azt tapasztaltam, hogy a játék felületen meg jelenik egy chet amin ilyen-olyan beszélgetést lehet folytatni, van külön klánszoba és ez nagyban meg könnyíti a kommunikációt. Ettől a játék egy kicsit személyesebb lesz, de ez a funkció kikapcsolható is.
    Szóval szerintem egy ilyen választható lehetőséggel kicsit közelebb kerülnének a játékosok egymáshoz már aki akar.
    Aztán persze majd a fejlesztők eldöntik, hogy a játék fejlesztési irányába ez mennyire illik bele vagy mennyire meg valósítható elgondolás mindenesetre én ötletként felvetettem.
    Üdvözlettel Lakat!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Én szívesen látnám, hogy az aranyvásárlási opciót száműzik kis ikonba. A forum ikonja pl nagyon el van dugva. Na nem azt mondom,hogy csináljanak abból is bazinagy valamit,de azé ennél lehetne nagyobb.

És sajnos csökkenteni kellene az opciókat, hogy mire költhető arany. Sajnos a mikrotranzakciók bevezetése még szerintem semilyen játéknak nem tett jót. Itt már voltak jóval régebb óta,de ilyen szembetűnő előnyöket még sosem adtak. Már a honfin is lehet pénzér előnyöket venni...természetesen ott is drasztikus játékosszám csökkenést eredményezett. Az arany jelenleg nagy problémává vált. szerintem ez lenne a legnagyobb feladat az 5ösre, hogy ezt valahogy visszacsinálni. És ez nem azon múlik, hogy valaki egyetérte velem vagy nem. A honfinak is csökkent a játékosszáma folyamatosan. nemtom multkor olvastam kimutatást,hogy valahogy így..40k-35-31- és akkor bevezették a mikrotranzkaciókat-19000. Ez alapvetően olyan játék,ami akkor élvezetes ha sokan vannak rajta. 10k+.Mármint a travi.

A hős elrejtése opciót is szeretném kivéve látni!Eléggé fel lett turbózva a védekezés. anno nagyon jó érzés volt, amikor támadóként láttad ,hogy a hőse is a sírba került.nem mintha a vizesveder miatt ez jelentene valami mostanság. de hát evvan.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Szerintem a T4.4 változtatásaival bőven tűrhető mederbe került a pénzen megvásárolható előnyök száma és milyensége, hiszen legfőképp azzal volt a baj, hogy valaki már a második napra 10 szintet rávásárolt a hősére, 2 hét után 10 falunyi KP-t összeguberált műalkotásokból és egy nap alatt, kifogyhatatlan mennyiségű vödrök felhasználásával, többszázas/ezres seregeket tüntetett el egy szem hőssel.
    Most, hogy ez bizonyos mértékben korlátozott, az aranyon vásárolható előnyök már nem olyan komolyak, mint az eddigi T4.x verziókban.
    Az pedig, hogy most szembetűnőbbek lennének az előnyök, mint régen... én még emlékszem arra az időre, amikor aranyért +10% támadó- és védőbónuszt tudtál vásárolni a seregeidnek.

Amit én szívesen látnék megint, az a régi verziók grafikai egyszerűsége, habár ez úgysem fog visszajönni, az emberek nagyját a csillogó-villogó dolgok fogják meg, szóval már csak azt remélem, hogy nem fogják ennél is jobban túlcicomázni.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Felvetődött bennem egy kérdés... Csodát zárolhat-a az MH?

Junior Member The Knight's Avatar
    Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    Felvetődött bennem egy kérdés... Csodát zárolhat-a az MH?
    A "Csoda" önmagában nem létezik. Az mindig társul egy játékoshoz. A játék szabályainak betartása pedig mindenkire nézve kötelező. 2x is meg kell gondolni tehát kit engedünk be helyettesként a csoda faluba építeni...

MHSentinel
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Exact Hozzászólás megtekintése
    A "Csoda" önmagában nem létezik. Az mindig társul egy játékoshoz. A játék szabályainak betartása pedig mindenkire nézve kötelező. 2x is meg kell gondolni tehát kit engedünk be helyettesként a csoda faluba építeni...
    Az account tulajdonosa olyan büntetést kap a szabályszegésért, ami csak rá hat, de nem érinti az épülő Világcsodát.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Ha telepedésnél valaki megelőz, ne kelljen megvárni míg visszaérnek a telepesek, hanem egyből visszaérnek.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a T4.4 változtatásaival bőven tűrhető mederbe került a pénzen megvásárolható előnyök száma és milyensége, hiszen legfőképp azzal volt a baj, hogy valaki már a második napra 10 szintet rávásárolt a hősére, 2 hét után 10 falunyi KP-t összeguberált műalkotásokból és egy nap alatt, kifogyhatatlan mennyiségű vödrök felhasználásával, többszázas/ezres seregeket tüntetett el egy szem hőssel.
    Most, hogy ez bizonyos mértékben korlátozott, az aranyon vásárolható előnyök már nem olyan komolyak, mint az eddigi T4.x verziókban.
    Az pedig, hogy most szembetűnőbbek lennének az előnyök, mint régen... én még emlékszem arra az időre, amikor aranyért +10% támadó- és védőbónuszt tudtál vásárolni a seregeidnek.

Amit én szívesen látnék megint, az a régi verziók grafikai egyszerűsége, habár ez úgysem fog visszajönni, az emberek nagyját a csillogó-villogó dolgok fogják meg, szóval már csak azt remélem, hogy nem fogják ennél is jobban túlcicomázni.
    Teljes mértékben igaz! Egy csomó dolog korlátozva lett, ez pedig igencsak megváltoztatja az erőviszonyokat. Sztem ez előnyére változott nagyon is.
    Igazábol az egyetlen ami nekem az elmult 3 évben nem tetszett és egyszeruen nem megy le a torkomon az a hulye állatok ujranépesedése az oázisokban.
    Nyilván ez régen is létező dolog volt nade sztem most kicsit átestek a ló tuloldalára. Az volt ugyebár a baj, hogy akik 0-24 ben vittek egy accot, azok csiliárdokat farmoltak be oázisokbol mig a kevésbé aktivak szinte semmit. Nade kérem lehet én csinálom rossz taktikával, de az a tapasztalatom hogy ha irsz egy 100 as farmlistát minden oázisra a közeledben és megprobálod mindig azt farmolni amelyik épp üres. Kiemelném hogy mielött inditasz mindig megnézed még mindig üres-e....mégsem éri meg, mert sokszor épp utközben vagy amikor ujranépesül az oázs.
    Én több szerveren probálkoztam vele, és nagyjábol 0ra lehet kijönni, vagyis annyit farmolsz amennyi nyersit tudsz hozni, vagy annyit nyersz rajta, hogy azért nem érdemes ennyit szenvedni. Ha pedig az oázist nem érdemes támadni mit fogsz csinálni?? kiszemeled a gynegét és nem hagyod élni. Szóval ezzel a kevésbé aktivak és gyengébbek életét nehezitették csak meg.

Ki mit gondol?

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Oázis farmoláshoz most már nem jó a farmlista, hanem koncentráltan kell menni hőssel együtt. Natar továbbra is elég jól farmolható, aki meg inaktív az továbbra is farmolható.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett