Oldal 13, Össz.:18 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 121 től 130-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Épületek lebontásakor az épületre felhasznált anyagok minimum fele visszakerülhetne a raktárba, és a magtárba.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent deaákcsabika's Avatar
    Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

H5N1 mindig hangoztatod nem vagy Moderátor na hát akkor nem kapol semmilyen írási jogot se nem kiváncsi rád senki se Ahogy Jockey ra se

(a moderátor jogaim megvannak.csak épp pont ezek nem kellenének.Gondolom azt akarták elvenni, ami nem gond, bár hozzátenném miért éppen most, az kérdés. Rohadtul nem is olvas itt senki semmit,ezeket az ötleteket se.mindíg csak az ilyen intézkedésig jutnak, és még azt is elcseszik.Értelmesebb lenne egy olyan topik,amibe nem ötletek jönnének,hanem a már biztos újításokat vitatjuk meg.aki ötletezni akar az meg komolyan, hivatalos oldalra írjon ne ide.azt hiszitek bárki is lefordítja majd az ötletecskéteket? ugyan már....)
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2014-02-02 09:28.

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: deaákcsabika Hozzászólás megtekintése
    H5N1 mindig hangoztatod nem vagy Moderátor na hát akkor nem kapol semmilyen írási jogot se nem kiváncsi rád senki se Ahogy Jockey ra se

(a moderátor jogaim megvannak.csak épp pont ezek nem kellenének.Gondolom azt akarták elvenni, ami nem gond, bár hozzátenném miért éppen most, az kérdés. Rohadtul nem is olvas itt senki semmit,ezeket az ötleteket se.mindíg csak az ilyen intézkedésig jutnak, és még azt is elcseszik.Értelmesebb lenne egy olyan topik,amibe nem ötletek jönnének,hanem a már biztos újításokat vitatjuk meg.aki ötletezni akar az meg komolyan, hivatalos oldalra írjon ne ide.azt hiszitek bárki is lefordítja majd az ötletecskéteket? ugyan már....)
    Idén január óta a fejlesztési ötleteket minden héten el tudjuk juttatni a fejlesztők felé, tehát érdemes ép, és átgondolt ötleteket, elméleteket, gyakorlati-felhasználási elgondolásokat leírni, és azokat megvizsgáljuk. Amennyiben valóban építő jellegűek, és a játék menetét nem befolyásolják, azokat a megfelelő formában a fejlesztők felé eljuttatjuk.

Épp ezért azt javaslom, akinek van mondandója, ötlete, ne habozzon, ossza meg velünk, lehet érdemes...

Ui:

Semmiféle moderátor jogod nincsen, és nem is lesz. Megkérlek ne állíts valótlanságokat.

Köszönjük.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: saxo Hozzászólás megtekintése
    Semmiféle moderátor jogod nincsen, és nem is lesz. Megkérlek ne állíts valótlanságokat.

Köszönjük.
    Megkérlek nézd meg a hozzászólás íróját: deákcsaba
    Most nézd meg alul mi van: leg .módosítás. H5N1 által

Több évig voltam itt moderátor.És szeretném visszakapni a forumba írási jogomat,mert tuti ti mükődtetek valamit, hogy csak a hozzászólások meg minden más szerkesztése maradt.
    Amugy meg látod a topik címét nem?..na ha januártól van lehetőségetek elküldeni nekik az ötleteket, akkor nem ugy lenne korrekt,hogy szépen elkezditek az olvasást a topik elejéről? és szépen azokat elküldeni. még a sok offal is eléggé ellesztek vele egy darabig,mire átnyomjátok angolba/németbe. Persze ,mindenki tudja mennyire fog ez megtörténni..valahol még biztos a 4es szeróhoz az ötletelés is megvan,amivel nem csináltatok semmit,és amik nem lettek valósítva..mutassatok korerktséget,és szépen most akkor azokat is lehet elküldeni.
    Na engem nem érdekel, csináljátok vissza,amit a felhasználómmal műveltetek.

Ha január óta van,akkor mért február 6án jött ide elsőnek valaki? :S Biztos ugy gondoltad, hogy január 31. óta..megbocsájtunk.

A másik ,hogy elvetted a modi jogaimat, tehát ez azt jelenti,hogy észrevettétek,hogy vannak, azaz nem állíthattam valótlanságokat :S..most a forumba írást visszakaphatom, mert ugy érzékeli,mintha nem lenne megerősítve az email címem. És ez akkor kezdődött,amikor eltűnt a profilképemből a modi jelvény, azaz tényleg ti müveltetek valamit. persze szó nélkül,mert ugy a korrekt. Ahogy most is szó nélkül csináltad, és utána meg azt mondod hazudok
    Legutolsó módosítás H5N1 cváj által; dátum: 2014-02-07 09:53.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Ne őt szidd, én állítottam el valamit. Majd nézd meg, most tudsz-e írni.
    Egyébként igen, át lesznek olvasva, és az arra érdemesek lefordítva továbbítva lesznek. Hangsúlyozom, csak az arra érdemesek
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

H5N1 cváj

Elnézésedet kérem, a jogok még nem voltak teljesen beállítva, ezért nem is láthattam akkor a hozzászólás alján szereplő szerkesztési szöveget. Így ebben a formában nem volt akkor világos számomra, ami most már igen.
    Természetesen visszakapod az íráshoz való jogodat, és továbbiakban már nyilvánvaló, hogy userként tevékenykedsz a fórumon. Ami pedig a dátumokat illeti, új rendszer van, és ennek idő kellett, azért van a dátumok közt eltérés. Lassan, de biztosan . Maga a projekt indult januárban, és első jelei lesznek februárban

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Igen, mostmár tudok.

Nemtudom megpróbáltátoke megérteni, hogy nem az volt a probléma,hogy elállítodott valami. Nem az a gond,hogy nincsenek meg a jogaim.
    Az a gond, hogy ezexerint ő teljesen uj tag(saxo), azaz fogalma sem lehet kinek van/volt modi joga, mégis ugy beszél, mintha lenne róla fogalma. a másik gond, hogy szó nélkül művelitek a dolgokat. Semmi gond nem lett volna, ha dobtok egy emailt,hogy hé gyökér elvettem a modijogaid. De még erre sem voltatok képesek, ugyhogy csak meglepve vettem észre, hogy nem tudok a forumba írni, és nekem kellett kifilóznom, hogy mi történhetett.

A játékosoknak általában nem az intézkedésekkel van/volt/lesz a bajuk, hanem a bánásmód, ami eddig egy nagy egyes az én szememben az uj vezetőség részére.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2014-02-07 12:19.

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Igen, mostmár tudok.

Nemtudom megpróbáltátoke megérteni, hogy nem az volt a probléma,hogy elállítodott valami. Nem az a gond,hogy nincsenek meg a jogaim.
    Az a gond, hogy ezexerint ő teljesen uj tag(saxo), azaz fogalma sem lehet kinek van/volt modi joga, mégis ugy beszél, mintha lenne róla fogalma. a másik gond, hogy szó nélkül művelitek a dolgokat. Semmi gond nem lett volna, ha dobtok egy emailt,hogy hé gyökér elvettem a modijogaid. De még erre sem voltatok képesek, ugyhogy csak meglepve vettem észre, hogy nem tudok a forumba írni, és nekem kellett kifilóznom, hogy mi történhetett.

A játékosoknak általában nem az intézkedésekkel van/volt/lesz a bajuk, hanem a bánásmód, ami eddig egy nagy egyes az én szememben az uj vezetőség részére.
    Attól, hogy új tag vagyok e, vagy sem, még látok teamlistát, és mivel ott nem voltál jelen, nem voltál látható. Kicsit megkavarták az új rendszert, változott sok dolog. Ne haragudj, de arról, hogy valaki felületes volt anno, és a jogaidat nem vette el, nem tehetek. Most ez megtörtént, de nem haraggal, és nem gondolom, hogy ezért azt kellene felelőssé tenned, aki próbál itt rendszert, és rendet tenni. Az üzenetet te is dobhattad volna privátban, ha már moderátor voltál, akkor tudhatnád, ennek semmi helye a nyilvános fórumon.

Az értékelést pedig köszönjük, igyekszünk javítani

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Igen, mostmár tudok.

Nem értelek. Tartottad a kapcsolatot bármelyikünkkel is? A neved alá jó ideje oda van írva: "nem vagyok moderátor". Nos, mivel te sem jelentkeztél soha, hogy ez és ez vagyok, és továbbra is moderálni szeretnék, illetve a kiírás alapján már nem vagy az, mégis mit vártál? Úgy gondolom természetes, hogy elvettem a jogaidat. Nem szükséges ezért fűvel-fával kötekedned. Megkereshettél volna, ha szeretnéd ezt a munkát tovább folytatni. Láthattad, hogy vezetőségi váltás volt, így a fórum rendbe tételének ideje is eljött.
    Azzal, hogy vitázol a semmin, nem sokat érsz el. A helyes út az lett volna, ha megkeresel, és elmondod mit szeretnél.
    Az íráshoz való jogod vissza kaptad, ezzel a téma le is van zárva. Ha a továbbiakban mégis gondod van, akkor kérlek privátban írj. Köszönöm.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Ha ennyire zavar,hogy ide írok, írhattok ti is privátban. Nem valami korrekt mód így kieszközölni, hogy tietek az utolsó szólás joga.
    Tudjátok mi lenne a korrekt? Had mondjam meg a super moderátoroknak. Az összes ezzel kapcsolatos hszt törölni, és privát levelet írni, hogy ezután ott beszéljünk. Nem pedig nyilvánosan a modiknak is offolni, de a másiknak a reakciót már megtiltani.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett