Oldal 11, Össz.:18 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 101 től 110-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

H5N1, az, hogy te nem voltál ott, egy dolog, de attól még banzaii ott volt. Csabi jól írja, Radul is ott volt, és még jó néhány TOP acc a banzaiiból. Bár nagyon régen volt, konkrét nevekre nem emlékszem. Szóval kedves H5N1, legközelebb olyanba köss bele, amivel el is bírsz. Ugyanúgy volt banzaii s3-on is, szövetséggel teli.. stb... most az, hogy főklán nem volt, stb kifogás.. engem hol érdekel ?! Ezek szerint a banzaii egy "múló divat", hozzáteszem nem sértésnek szánom, de a hozzászólásaid azt takarják. Na mindegy, te biztos jobban tudod, hisz te ott voltál s4-en...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent deaákcsabika's Avatar
    Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: SrNoob Hozzászólás megtekintése
    H5N1, az, hogy te nem voltál ott, egy dolog, de attól még banzaii ott volt. Csabi jól írja, Radul is ott volt, és még jó néhány TOP acc a banzaiiból. Bár nagyon régen volt, konkrét nevekre nem emlékszem. Szóval kedves H5N1, legközelebb olyanba köss bele, amivel el is bírsz. Ugyanúgy volt banzaii s3-on is, szövetséggel teli.. stb... most az, hogy főklán nem volt, stb kifogás.. engem hol érdekel ?! Ezek szerint a banzaii egy "múló divat", hozzáteszem nem sértésnek szánom, de a hozzászólásaid azt takarják. Na mindegy, te biztos jobban tudod, hisz te ott voltál s4-en...
    Manapság már minden múló dívat A banzaii klánnak volt 3 s4es gyözelme és 2 s3 gyözelme. A s8on Kriszta és Radul vezeték a banzaiit nem volt akkora dícsőségük mint az eredeti felálású banzaiinak. H5N1 nem tudom míre veri a mellét őt egy szerveren egyik s4en engedték csak be a banzaiiba de sose nem alkotott maradandót. Mint játékos nem nagy szám szerintem. Én is voltam banzaiios az első s4en pár hónapig az alklánjukba a Fatal Errorba míg meg nem szünt aztán mentem az ÉKB-II-K ba és ott is maradtam a végjátékig mert utána töröltem. Engem a giga szövetség azért zavar mert unalmassá teszi a játékot. Mindenki haver körülöttem nincs farm és marad az unalmas legózás

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Itt nem a győzelmeiről van szó, hanem arról, hogy miként nyerte. Én feldobtam a labdát, mert s8-on sem egymaga vitte a prímet, ahogy eddig egyetlen szerveren sem. Kicsit túlreagálják néhányan ezt a banzaii dolgot. Oké, elhiszem, hogy nagy gengszterek meg minden.... de ez a zúzó stílus is inkább alibi. s3-on silver shark úgy lett Top1 támadó, hogy összevonták a maradék sereget, és azt csapta le. Most ezt akárhogy is nézem, és ha még csak nem is egy emberről ítélek klánt, nálam a banzaii egy "szállóige". Az is érdekes, hogy egy komolyabb szerveren még nem láttam őket játszani. De mindegy, majd H5N1 megint bedobja az s4-et, mert ott játszott ő is..
    Legutolsó módosítás SrNoob által; dátum: 2014-01-26 12:01.

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Itt nem a győzelmeiről van szó, hanem arról, hogy miként nyerte. Én feldobtam a labdát, mert s8-on sem egymaga vitte a prímet, ahogy eddig egyetlen szerveren sem. Kicsit túlreagálják néhányan ezt a banzaii dolgot. Oké, elhiszem, hogy nagy gengszterek meg minden.... de ez a zúzó stílus is inkább alibi. s3-on silver shark úgy lett Top1 támadó, hogy összevonták a maradék sereget, és azt csapta le. Most ezt akárhogy is nézem, és ha még csak nem is egy emberről ítélek klánt, nálam a banzaii egy "szállóige". Az is érdekes, hogy egy komolyabb szerveren még nem láttam őket játszani. De mindegy, majd H5N1 megint bedobja az s4-et, mert ott játszott ő is..
    A nagy Gold Company vagy VL se annyira jó Ilyen értelembe mindenki fel van fújva. Van szerver ahol az ember jó és van ahol sz@r. Ezt el kell fogadni.Ha vered a melled, hogy te vagy a Jani elöbb utobb elvernek ebben biztos lehetsz, de ha megfontoltan ésszel játszasz elérhetsz sok mindent ennyi.

Egyébként a banzaiiról tudna neked mesélni BarátiSör nevű játékos. Ő is banzaiios ott van a speeden a klánotokba
    Legutolsó módosítás deaákcsabika által; dátum: 2014-01-26 13:11.

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: deaákcsabika Hozzászólás megtekintése
    A nagy Gold Company vagy VL se annyira jó Ilyen értelembe mindenki fel van fújva. Van szerver ahol az ember jó és van ahol sz@r. Ezt el kell fogadni.Ha vered a melled, hogy te vagy a Jani elöbb utobb elvernek ebben biztos lehetsz, de ha megfontoltan ésszel játszasz elérhetsz sok mindent ennyi.
    A VL általában a rendes felállásban jelenik meg, sosem veszik félvállról, rájuk semmiképp nem írnék rosszat. A GOLD pedig ha eredeti felállásba van, akkor nem fogják lerombolni. Bár pont, hogy róluk hallani kevesebbet, mintsem nagyzolást.... tehát ahogy írtam, ők nem hasonlíthatók a banzaiihoz...

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

A VL általában a rendes felállásban jelenik meg, sosem veszik félvállról, rájuk semmiképp nem írnék rosszat. A GOLD pedig ha eredeti felállásba van, akkor nem fogják lerombolni. Bár pont, hogy róluk hallani kevesebbet, mintsem nagyzolást.... tehát ahogy írtam, ők nem hasonlíthatók a banzaiihoz...
    Hihi Érdekes amit írsz Mert a VL vezére Marchus a S4eken a banzaii szövije volt igaz akkor IT Ingyen Törlünk volt a klánjuk neve.
    Nem nagy szól a banzaii tény ,hogy 3 s4 et nyert és 2 sa3at, ugyan a s3 vitatható ahogy te is írtad de Shark nem éppen banzaiios hanem TM es tehát a s3on keveredtek már a TM es haverjaikal.A speeden én régi róka vagyok hisz voltam HEF, POT,os AH, S.S.F-es és Gaia -F es is. Verekedtem én elég nagyokkal is a régiek közül mint styepan, slave, Atomzsiráf,Dönyke, hogy pár nagyon jó játékost kiemeljek Szerintem a klasszik szerok voltak a legjobbak ott még nem annyira az arany számított hanem tényleg a tudás Most beregiztem a speedre Mejerlansky néven és hát igen a ti 3 klánotok áll szembe az Erdély féle giga szövivel Régen a mi időnkbe mikor POTos voltam Lettikéjék voltak ugyanígy a Lordokal gigába tömörülve

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Kicsit átmentél már egy másik témába, de sebaj.... Zárjuk is le itt, a témát.

A gigaszövetség problémára meg nincs ellenszer, egyenlőre. A baráti brigádok, klánok, blábláblá... akkor sem fogják egymást ütni, ha muszáj lenne. Ezt ők maguk írták....

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Kicsit átmentél már egy másik témába, de sebaj.... Zárjuk is le itt, a témát.

A gigaszövetség problémára meg nincs ellenszer, egyenlőre. A baráti brigádok, klánok, blábláblá... akkor sem fogják egymást ütni, ha muszáj lenne. Ezt ők maguk írták....
    Ha akarsz jót csatázni vidd a Gold Companysokat a s2re Éppen most sirnak a RED esek, hogy nincsen jó ellenfél. Peciálal magyarázuk nekik a tutit, hogy a speedre a ,s3ra és a nemzetközi szerokra kell menni de hiába

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A VL... voltam Erdélyes,voltam VL.-es. Utólag már rájöttem, egyik sem különb a másiknál.

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    A VL... voltam Erdélyes,voltam VL.-es. Utólag már rájöttem, egyik sem különb a másiknál.
    Nem hát. Minden hol vannak jó emberek és rossz emberek. Jó játékosok és rossz játékosok. Ha ezt a játékot annak fogjuk fel ami akkor jót szórakozhatunk ha görcsölünk a dolgokon akkor nem lesz sose élvezhető.Volt idő én is görcsöltem mindenen berágtam besértödtem, trágárkodtam, veszekedtem aztán rájöttem, hogy hülyeség. Le kell tojni a dolgokat és annak felfogni a játékot ami vagyis játéknak. Nem múlik rajta semmi ha nem érek el semmit se de ha elérek akkor meg szuper

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett