Oldal 3, Össz.:18 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 173

Téma: Gall kezdet

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2012. Jul

Alapértelmezett

A főfalu kivételével építhetsz a normál kaszárnya mellé nagy kaszárnyát. Mivel a kezdőfalud a főfalud, ezért arra egyenlőre nincs lehetőséged.
    A bányák pedig a nyersanyagtermelő területek. (fa, agyag, vasérc, búza)

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2013. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LightGreen Hozzászólás megtekintése
    A főfalu kivételével építhetsz a normál kaszárnya mellé nagy kaszárnyát. Mivel a kezdőfalud a főfalud, ezért arra egyenlőre nincs lehetőséged.
    A bányák pedig a nyersanyagtermelő területek. (fa, agyag, vasérc, búza)
    Köszi szépen.

Na most átnéztem az épületeket, és amit gyanítottam, több épület van, mint hely.

Azon filózom, hogy mi az ami mellőzhető egyelőre. Gallként.

Gyakorlótér, kereskedelmi központ biztos. Kincstár is talán.

Miután két csapdát és két rejteket készítek, 3 fontos épületnek nem találtam helyet. Követség, Hősök háza, Kőfaragó. Pedig ezekre is nagy szükség lesz.

Még a pékséget be tudnám áldozni a termelés rovására, de ez nagyobb seregeknél biztos fontos. Szerintetek Gall főfaluba mely épületek mellőzhetőek a játék első-középső szakaszában?

Az működik, hogy 1 fejlesztő épületet (pl. kőfaragó) kimaxolok, és aztán lerombolom, és maradnak a fejlesztések? Nem hiszem, de ez az egy reményem van.
    Legutolsó módosítás Matrix által; dátum: 2013-06-03 11:48.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Játékstílustól és adott falutól függően a gyakorlótér kiemeleten fontos és hidd el, hogy sok esetben a kereskedelmi központ is jól jön.
    A csapdakészítőnek és a rejtekhelyeknek a játék középső szakaszában már nem sok súlya lesz (a rejtekek lesznek leginkább haszontalanok), úgyhogy mindig lesz valami helyed. A követség csak addig kell és csak abba a faluba, amit főfalunak szeretnél kinevezni, utána bontható. A hősház fontos, a kőfaragót csak főfaluba építheted, de nem bontható, mert elveszik a bónusz.
    A pékség feltétlen szükséges, termelés rovására ne menjen semmi.
    Akadémia, kovácsműhely bonthatók a későbbiekben, az azokban eszközölt fejlesztések megmaradnak.
    A kaszárnya mellé (amennyiben nem főfaluról van szó), nagy kaszárnyát csak akkor tudsz építeni, ha a kaszárnyád már 20. szintű. Az itt képzett egységek viszont háromszorosába kerülnek a rendes kaszárnyában képzettekhez képest. Istállóval ugyanez a helyzet.

Bányáknak a falu külső területein található termőmezőket nevezzük.

Bele fogsz jönni a játékba egy idő után, szerintem nem kell hónapokra előre tervezgetni, jönni fog majd magától.

Regisztrált
    2013. Jun

Alapértelmezett

Köszönöm szépen.

Gyakorlótér és kerközpont azért gondoltam hogy az elején nem lényeges, mert sok fejlesztés kell hozzá, tehát azok készülnek el valszeg legkésőbb.

Mégegyszer köszi, így már tudom hogy mely fejlesztéseket kell minél gyorsabban elintézni, hogy lehessen szanálni az épületet.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik MassaSami's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep
    kor
    19

Alapértelmezett

Gallként sok csapda kell
    A Forum a forumozoke es nem a modike!!!!!!!!!!
    "MassaSami azert van h Massat hiresitse"(MassaSami): D

Regisztrált
    2013. Jun

Alapértelmezett

Kalandozásról szeretnék érdeklődni. Hamarosan kikerülök a védelem alól. Szabad teljesen kezdő hőst kalandozni küldeni? Olvastam hogy vannak normál kalandok, és veszélyes kalandok. Normálra szabad küldeni?

"10 pont alatti hős életerővel, nem tanácsos megindulni kalandozni, mert előfordulhat, hogy a hős nem tér haza élve. Nehéz kalandra még 18 pontnál sem ajánlatos elindulni"

Ezt a részét nem értem. Milyen pontokról beszél? Az életerőm %-ban van megadva. És ha megsebesültem, gyógyulok pihenéssel, vagy feltétlen kell rá gyógyszert szerezni?

Köszönöm szépen!

Regisztrált
    2013. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Matrix Hozzászólás megtekintése
    Kalandozásról szeretnék érdeklődni.
    TÁrgytalan. Végülis ki mertem engedni kalandozni, 2-6%-ot veszít normál kalandokon, durvábbakat mgél nem mertem kipróbálni. Akkor a leírás erre utal, akár 10%-ot is veszíthet, veszélyes kalandnál meg kb. a dupláját.

Regisztrált
    2013. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Matrix Hozzászólás megtekintése
    TÁrgytalan. Végülis ki mertem engedni kalandozni, 2-6%-ot veszít normál kalandokon, durvábbakat mgél nem mertem kipróbálni. Akkor a leírás erre utal, akár 10%-ot is veszíthet, veszélyes kalandnál meg kb. a dupláját.
    Hú ez kőkemény. Egésznapos kalandozásnak hála megvan a lovam (épp most vezetem kantárszáron hazafelé), legutolsó normál kalandnál vesztettem 18%-ot, előtte veszélyes kalandnál meg 39%-ot. Remélem tud magától regenerálódni.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2012. Jul

Alapértelmezett

Alapesetben (hőscuccok nélkül) 10%-ot regenerálódik naponta.
    Egyébként tegyél több pontot a harci erőre, akkor kevesebb életerőt fog levonni a kalandozás.

Regisztrált
    2013. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LightGreen Hozzászólás megtekintése
    Alapesetben (hőscuccok nélkül) 10%-ot regenerálódik naponta.
    Egyébként tegyél több pontot a harci erőre, akkor kevesebb életerőt fog levonni a kalandozás.
    Jaja, 800 ezüstömmel próbáltam egy dárdát, botot, vagy íjat vásárolni, de hát esélytelen volt.

Otthon pihegek 15%-on. 30%-ot megvárom, akkor kitrappolok egy normál kalandra, és akkor 3. szintű leszek!

Szakmai kérdésem: Ha támadás előtti pillanatban kirakom az árumat a kereskedőnek mondjuk extrém kedvezőtlen feltételekkel, hogy véletlenül se jusson eszébe senkinek megvásárolni, majd támadás után sztornózom a dolgot, akkor ez olyan mintha rejtekhelyre dugtam volna? Szóval nem látják a fosztogatók?

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett