Oldal 2, Össz.:18 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 173

Téma: Gall kezdet

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

Febr.28-an indult az accom, a tied egy nappal korabban. 62-vel verek rad pop-ban es mar kihoztam a villamokat. Szoval lehet kritizalni a jatektudasom, el is fogadom olyantol, aki jobban jatszik nalam. Kapd ossze magad kicsit tokos, erj utol, hagyjal le, utana osszad az eszt. :P
    Legutolsó módosítás Gyros által; dátum: 2013-03-07 17:45.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

3 müszakba melózok ad1 ad2 itt te osztod az észt, hogy mekkora über nagy ász vagy csak az a gond senki nem kiváncsi rá.
    Én egy szóval nem osztottam az észt. És a játék se érdekel. Ha kell phalanx vagy nyersi azt tolok a klántársaknak de ez a T4es szarságot utálom ennyi. Bocs modikák a csúnya szavakért.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Mar

Alapértelmezett

Szia Afgán

Stílusod nem nagyon értékelem, ez nem nagyon szokás a Travin. De a Te dolgod. Én a helyedben azért megfontolnám a tanácsokat, én is értek a gallokhoz. Gyros nem mondott butaságokat . Mivel nem rég fejeztem be a Spedet 31 faluval elhiheted , hogy 1 kicsit konyítok a Gallokhoz. Üdv.

http://tx3.travian.hu/statistiken.php

Itt Nyesök néven vagyok még , ha akarod a jelszavát is meg adhatom . még betudsz lépni, hogy meg gözödhess róla , hogy nem hazudok ! Üdv
    Legutolsó módosítás Viszek által; dátum: 2013-03-07 18:00. Oka: link hozzá adása

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

Ha leszarod a jatekot es nem erdekel minek jatszol? Privat levelben azt irtad december ota nem dolgozol. Az egesz forumon ha korbenezunk mindenhol csak negativan osztod a jatekot es rinyalsz mint egy kislany akinek meghuztak a copfjat. Eloszor oltasz, hogy nem tudok jatszani, mikor kiderul, hogy ez lehet, hogy igaz, de nalad klasszisokkal jobban, akkor belep a savanyu a szolo effektus. Mindenhol sir a szad, hogy szar a jatek. MINEK JATSZOL? Az az embertipus vagy akinek nem onallo velemenye van, hanem mindig maseval ellenkezo. Folyamatosan csak a konfliktust keresed. Vegig lehet nezni az egesz forumot, a hozzaszolasaid 99%-a arra iranyul, hogy masokat fikazz vagy olts. Itt is Te kezdted el a szemelyeskedest, a jatekba is te rugtad fel a kezdetekben kialakulo jo viszonyunkat (merek annak a klannak a tagja lenni akiket Te nem szeretsz, ezert tuti genya vagyok), kiemelkedoen a legdemoralizalobb szemelyisegek koze tartozol akivel ezen a platformon sikerult megismerkednem! Gratulalok! Kevesekrol alkotok negativ velemenyt, mert igyekszem az emberekben a hibail e;;enere is meglelni a pozitiv tulajdonsagokat. Nalad feladtam. Fordulj szakorvoshoz, mert latatlanba megmondom, hogy az eletben sem vagy nepszerubb szemelyiseg ezzel a mentalitassal. De ha neked jo igy...

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Bocsi testört akartam írni mivel rómaival vagyok a com9en nem Gallal de mindegy. Persze tudom itt mindenki mindenhez ért Jaj bocsánat, hogy meg mertem szólalni. 7 éve játszok voltam rómaival Gallal és Germánal is Szóval érdekes és vicces, hogy tanácsot akartok adni nekem

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

The account will be deleted in 71:59:24 .

Tessék örüljetek.

Regisztrált
    2013. Mar

Alapértelmezett

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni... akárhogy keresem és próbálgatom nem tudom megcsinálni a 15. küldetést a békegalambot... Akárhova írom a profilomnál [#0]-t egyszerűen nem lép tovább a küldetés, most kezdtem a játékot, kérem segítsen nekem valaki, akár egy screen shot is megteszi... Előre is köszönöm szépen!

Regisztrált
    2013. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Nagii Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni... akárhogy keresem és próbálgatom nem tudom megcsinálni a 15. küldetést a békegalambot... Akárhova írom a profilomnál [#0]-t egyszerűen nem lép tovább a küldetés, most kezdtem a játékot, kérem segítsen nekem valaki, akár egy screen shot is megteszi... Előre is köszönöm szépen!
    Kedves Nagi!
    Válaszd ki jobb felül a kerek karakterkép alatt a névtábládat, abba lépj bele. A profil módosításon belül a Leírás alatti bal szövegdobozba írtam be a [#0] jelet, utána alul a mentést választod, így teljesülnie kell a küldinek.

Regisztrált
    2013. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Krisztacska Hozzászólás megtekintése
    Kedves Nagi!
    Válaszd ki jobb felül a kerek karakterkép alatt a névtábládat, abba lépj bele. A profil módosításon belül a Leírás alatti bal szövegdobozba írtam be a [#0] jelet, utána alul a mentést választod, így teljesülnie kell a küldinek.
    Nagyon szépen köszönöm, így sikerült.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2013. Jun

Alapértelmezett

Srácok, kaszárnyából lehet többet építeni? Még nagyon az elején vagyok, még csak a termelőimet húzom fel, de már tervezegetem az épületeket, hogy miből mennyi kellene. Dupla rejtekhely például, aztán ha lesz seregem, akkor dupla csapdakészítő. Na most az érdekel, hogy kaszárnyából is lehet-e többet, hogy szimultán képződjenek az egységek?

Olvasgattam itt bányákról. Azok mik? Most a második falut nevezitek bányának, vagy az valami extra?

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett