Eredmény 1 től 10-ig , össz: 10

Téma: elromlott a visszaszámláló

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2012. Nov

Alapértelmezett elromlott a visszaszámláló

valaki segítsen!!SPEED3 szerver!teljesen megőrült a visszaszámlálóm:S a katonáim kb 5órája nem érnek haza a 10 perces útról építeni nemtudok, frissítés nem segít se a kijelentkezés.
    a katonáim:
    asd1 Visszatérés a kalandozásból (-28|-23)
    (-25|-19)

Egységek 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
    Érkezés 0:00:0? óra 21:40:47 óra
    asd1 Visszatérés Szabad oázis(-24|-16)‎ faluból
    (-25|-19)

Egységek 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Zsákmány 103 26 26 25 180 / 600
    Érkezés 0:00:0? óra 01:20:54 óra
    az építkezés:

Építés alatt: azonnali befejezés (Költség: 2 )
    Favágó Szint 3 0:00:0? óra Kész: 02:53
    ennyi a sztori!valaki segítsen mert már nagyon idegesít!!:S

Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Igen konfirmálom, nekem is ez a gondom, tegnap 9 óra körül (20:59:14)küldtem el a katonáimat, azóta is úton vannak, ma reggel (hülye fejjel) meg se néztem, hogy visszaértek-e elküldtem még1 csapatot, most mind2 úgymond ott ragadt az úton... Ez egy event jam, remélem adminék gyorsan megoldják, mi játékosok semmit se tehetünk ellene sajnos, csak várhatunk

Mondjuk a probléma nem is a várakozás, hanem hogy első nap, fejleszteni meg rabolni kellene de azok akiknél ez jelentkezett most lemaradnak, thx very much!

Regisztrált
    2012. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok

nem egyedi a probléma
    sajnos a játék korai szakaszán szerintem ilyen baki nemigen megengedett!
    34 buzogányosom ragadt egy frissen kiütött oázisban
    ami nem lenne súlyos ha nem a legelső napon történik mert hát így igencsak visszamaradok a fejlődésben és a nyersanyagszerzésben mivel a germán alapvetően rabló nép katona híján megreked az ember

Csapatok útközben (5)
    Szabad oázis kifosztása(41|-15)‎
    (41|-9)‎ Buzogányos Lándzsás Csatabárdos Felderítő Paladin Teuton lovag Faltörő kos Katapult Törzsi vezető Telepes Hős
    Egységek 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Érkezés
    0:00:0? óra
    20:29:17 óra
    (41|-9)‎ Buzogányos Lándzsás Csatabárdos Felderítő Paladin Teuton lovag Faltörő kos Katapult Törzsi vezető Telepes Hős
    Egységek 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Érkezés
    20:47:59 óra
    Egységek 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Érkezés
    21:45:36 óra
    Egységek 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Érkezés
    23:04:52 óra

én írtam a multihunternek és a supportnak is de csak a gépi üzenetválaszoló irt vissza

még mindig várom a választ az illetékesektől

Regisztrált
    2012. Nov

Alapértelmezett

a gondom megoldódott

bar kifolyt nemi nyersi de a sereg hazaért

köszönöm

Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

nekem is ez a hiba áll fenn... nem fejezte be a rezidenciaépítést 10re, utána törölte a litából szóvalm most elkezdhetném éspiteni ismét 10re de a kereskedők sem érkezek meg az adott faluba, szóval nyersanyag sincs... be van ragadva 10 kereskedőm és nem tudok építkezni pedig ma meglehetett volna az új falum... ezt a problémát remélem megoldják... bár akkor is 2 óra késésben vagyok ahhoz képest ahogy elterveztem...:SS

Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

több mint 1 óra...ez nem szép... ez óriási hátrány, mert 2x inditottam el a rezidenciát 10.-re--> nyersanyagveszteség, már kész lenne 2 telepesem, ér készülne a 3. ami azt jelenti hogy 1 óra mulva lenne még1 falum... ami így lehet hogy már csak holnap lesz--> kevesebb termelés, kevesebb kp termelés

Regisztrált
    2015. Jan

Alapértelmezett

Hát ez azért tényleg sok... és gondolom nem fogunk semmi kártérítést kapni. Főleg az lehet kicsit meglőve aki úgy járt mint én ,hogy vesz travian pluszt aktiválja 3 napja van és abból ma kivettek egyet.. hát akkor az aranyat is vissza kaphatnám a kitermelési bónuszokkal is sokra vittem mert raktárbővítésre lehetőségem nincs így csak a semmibe megy az anyag hiszen építeni nem tudunk mert a számláló meg sem moccan...

Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

nekem is aktívatarvian pluszom és mondom NEM TUDOK FALUIT ALAPITANI 2szeres költséget fizettem hogy felmennyen a rezidencia 10-re és még midnig nem épült fel ott áll..mellesleg 20:12 perckor inditottam el... persze azóta már egyszer törlődött, úgyhogy még1x lepörgött az óra, de motmár rég kész lennének a telepesek... ünnepségnek is vége kellett volna lennie és mehetne az új... ez sem történik meg... pedig ki volt számolva hha most inditom el akkor holnap pont ugy lesz vége, hogy egyből tudom indítani a következőt... sorolhatnám... mert amikor folyamatos felügyeletem alatt vannak a faluk akkor azt várom el, hogy minden úgy történjen ahogy kiszámoltam, hogy történni fog... és most hogy már lassan 3 órája állnak az építkezések kissé ideges vagyok :S
    btw ez már a 2. "hosszú" hiba ÉS MÉG CSAK 2 ÉS FÉL HETE FUT A SZERVER... korábban is volt egy 5 órás leállás ugyanez volt a helyzet, csak ott belépni sem lehetett, szóval ott meg folyt ki a nyersi, és nem tudtam építkezni, és ott is aktív volt a plusz számlám... de plusz számla ide vagy oda az hogy nem tudom képezni azokat a kib********tt telepeseket az sokkal jobban megvisel...:S

Regisztrált
    2015. Jan

Alapértelmezett

Nálam most fejezte be a fél órás építkezést majdnem 4 óra késéssel...

Regisztrált
    2015. Jan

Alapértelmezett számláló bug

Segítség!
    A speed 3x szerón nálam befagy a visszaszámláló. Nem fejezi be az építést, meg a csapatok sem érkeznek vissza a faluba, hanem a számláló ezt írja ki, és nem tudok semmit sem tenni.

beérkező csapatok:
    Beérkező támogató csapatok 1 Támogatás 0:00:0? óra

Valaki segítse kérem mert nagyon zavaró!