Oldal 3, Össz.:11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 109

Téma: Arany

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2010. May

Alapértelmezett Aranyklub

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne mi az az Aranyklub, es hogy müködik?

Andi.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

http://forum.travian.hu/showthread.php?t=696
    Itt mindent megtudsz az aranyklubról.

Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok!

Nekem az aranyszerzéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Regisztráltam egy szerverre teljesen magamtól, nem saját vagy más aranyszerző linkje által. Ezen a szerveren szeretném végigjátszani a játékot is. Aztán, hogy aranyat gyűjtsek, regeltem másik szerverre is, de ezt már a saját linkemmel, hogy ha ott meglesz a másik falum, akkor 20 arany jóváíródjon a számlámon. Viszont nem értem, hogy mért van az, hogy egyik szerveren sem tudok úgy építkezni, hogy egy nyersanyagmezőt és egy másik valamit (pl raktárat) a falun belül egyszerre építsek!? Ez, hogy lehet e ilyet csinálni, a szervertől függ?? Mert az előző szerveren nem volt aranyam, mégis így játszottam végig, hogy ment az egyszerre építés. Viszont akinél helyettes voltam, ő egyszerre csak egy dolgot tudott építeni és nem engedett neki többet addig, amíg az előző építkezés be nem fejeződött.
    Köszönöm a segítséget előre is!

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nem. Ez népfajtától függ. A Római nép tud csak egyszerre nyersanyagmezőt, meg belső épületet építeni egyszerre. A másik két nép nem tudja mindkettőt egyszerre.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Tegyük hozzá, h plusszal igen,d e akkor sem egyszerre. A plussz mindenkinek ad +1 várólistás építést. (ergo a római 3at tud)

Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Köszönöm szépen!

Regisztrált felhasználó már tud valamit heavenlypictures's Avatar
    Regisztrált
    2009. Dec

Sziasztok!

Vettem aranyklubot, csak egy pár dolgot nem értek. A gyülekezőtéren van olyan beállítás, hogy "Menekülés beállítása". Ott beállítottam, hogy rejtse el a csapataimat támadás esetén (jelen esetben a patkányomat). Jött egy támadás, de nem rejtette el a patkányomat. Meghalt. Mit csináltam rosszul?
    A másik, hogy a gyülekező téren a bejövő támadást meg lehetett jelölni egy zöld, sárga vagy piros karikával. Az mi, és mire jó?

Kösz a válaszokat.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

A patkányodat nem tudod irányítani, gondolom már észrevetted. Szted akkor a gép tudja? Nem arról van szó a sereg eltüntetésnél,hogy láthatatlanná válnak a faludban,hanem a rendszer kiküldi őket , majd autómatikusan visszahívja.De a mozdíthatatlan egységekkel nem tudja ezt megtenni.

A másik pontban leírtakkal én még nem találkoztam. Na majd minyá megtámadom magam.

ud: tényleg ottvan. Hát jó kérdés mire jó.passz
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2010-06-15 16:55.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Valószínűleg egy dolog miatt került be. Ha sok támadást kapsz, megnézed a koordit, ahonnan megy, nézel távot, hogy mivel megy, aztán bejelölöd magadnak: piros - tuti éles (katás pl.) támadás, sárga - lehet hogy éles, de lehet csak fake, zöld - tuti hogy fake. Ezzel kényelmesebb védőoldalról sok támadás esetén a rendszerezés, amit egyszer már megnéztél, nem kell többször... Korábban azért ha nagyon sok támadás jött, megnézted 1x valamelyiket, és néha 2-3 óra múlva már fogalmad sem volt róla, hogy őt megnézted, és megnézted ismét... Így most átláthatóbb, rendszerezhetőbb a bejövő támadások kezelése.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete krisy24's Avatar
    Regisztrált
    2009. Dec

Sziasztok

Keresgéltem, de nem igazán találtam választ.. Hátha tudja valaki, hogy ez h lehet...

Szóval az eset a következő:
    Van aranyklubom.
    Megtámadtam ma valaki, a falu üres volt teljesen.. Majd azt látom, hogy hazakísér.

A hazakísérésnél a 2 sereg érkezése között 8 mp volt.
    Ennyi idő alatt lazán lehet üríteni.. De mikor megpróbáltam, (kézzel) ez az üzenet fogadott:
    " A csapataid éppen 10 másodperce érkeztek haza és ezért aztán nem tudtak ismét elmenni. Még semmit sem ettek!"

Ez most mi?
    Oké, hogy menekülési utat nem lehet adni.. De kézzel se küldhetem ki??
    Illetve rá azért nem vontakozik, mert valsz nem aranyklubos? (Hisz ugye üres volt a falu, de 8 mp-re kísért haza --> ergó az ő serege biztos nem volt 10 mp-ig otthon)

Akkor ha aranyklubbom van nem menekíthetem ki a seregem?
    Csak ha nincs klubom?

Na de vissza se tudom mondani az aranyklubot.. Most akkor engem bármikor röhögve hazakísérhetnek, mert nem tudok üríteni úgyse?

Valaki kérem segítsen megfejteni, hogy ez h van... :S

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett