Oldal 10, Össz.:11 ElsőElső ... 891011 UtolsóUtolsó
Eredmény 91 től 100-ig , össz: 109

Téma: Arany

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett arany

Hali.Lezárták a most befejeződött Hux szervert és eltűnt az 1500 aranyam .Azt a választ kaptam hogy sorry buktam .Kinél lehet még panaszt tenni mert ezt így nem hagyom annyiban.Üdv.Sanyi

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Kedves Sanyi!

Megvolt a lehetőség az átvitelre, mint ahogy arra is, panaszt tegyél, és a problémát orvosolják. Mivel technikailag megszűnt a lehetséges manuális újraküldés lehetősége, problémádra már nincs megoldás. A szervernek immár több, mint egy hete vége, (lassan két hete), s aki jelentkezett időben, mindenkinek orvosolva lett a probléma. Hangsúlyozom, pusztán technikailag nem kivitelezhető, mivel minden ehhez szükséges elérési mód a szerver zárása után a tegnapi nappal megszűnt. A szerver hamarosan újraindul, erről tájékoztató található itt a fórumon is, valószínűleg ezért is nem lehet már a régi szerver adatait elérni.

Saxo

Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

Azért ez elég fura hozzáállás.Nem ültem gép előtt reggeltől estig azzal h mikor utaljátok vissza az aranyat ,eddig nem volt ilyen problémám ,automatic jött az e-mail.Most is ezt vártam és kész.Mindegy majd feljebb utána kérdezek, hogy ami pénzt beletettem aranyba hogy kapom vissza.Üdv.Sanyi

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Hogy tessék? Érdekes, mivel minden hülyeségről képes a travi e-mailt küldeni emlékeztetőként, de arról nem, hogy balfaszkám amennyiben nem szólsz, odalesz az aranyad. Rádaásul előző szerón is hasonló volt a helyzet, amit kis késéssel már rendeztek az ,,okosok". Nekem is több, mint 1200 aranyam maradt előző hux végén s gondolom nem én vagyok az egyetlen ilyen személy. Engem nem érdekel, hogy milyen formában, de ha nem kapom vissza én is az aranyam, akkor írkálni fogok pár levelet 1-2 helyre.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Mivel 2x is ki lett küldve a link, ha nem jelzitek, nem értem nekünk honnan kellett volna tudni, ki kapta meg és ki nem.? Nem írhatok minden egyes játékosnak, hogy figy, te megkaptad?
    Eltelt elég sok nap, már az új speed indulása is ki lett írva. Ha tudtátok, hogy gond van, és nem ment a link, akkor írni kellett volna a pluszra
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Mi lett kiküldve s hova?

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Egyszer automatikusan a mail címre, majd újra kiküldték ugyanoda a német fejlesztők is.
    Gyevocska
    Travian Team

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Dio

Jó kérdés.

Amikor jelezték a hibát felénk a játékosok, mi is azonnal jeleztük a központ felé. Ekkor kiküldték a leveleket még egyszer. Aki ekkor is jelezte, hogy a levelet nem kapta meg, annak kiküldtük manuálisan mi is, ameddig a rendszer engedte. Mivel már nem lehetséges, sajnos nem tehetünk semmit, azt gondolom, mi megtettünk mindent, amit lehetőségeink engednek.

Saxo

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Azért ez a minden megtettem duma nem túl megható. Számomra nem tűnik ilyen egyszerű ügynek, de azért érdekelne, hogy az internetes fejlesztésű játékok, ha ilyen rövid távra tárolnak személyes adatokat, akkor miért kapok mindenféle levelet egy olyan mail címre, amit 3 éve használtam utoljára travis regisztrálásnál s ehhez mérten miként tűnik el 20 nap alatt egy teljes szerver adata a süllyesztőbe a végeredmény nyomaival együtt (eltűntetve a pénzbeli kérdések nyomait is). Ráadásul semmilyen figyelmeztetést nem kaptam erre vonatkozóan, hogy külön kell valahol jelentkezni s jó fél évvel ezelőtt is én lettem lebaszva a türemletlenségem miatt, hisz nálatok minden automatikus s várni kell türelemmel. Levél nem érkezett, fúrumbejegyzés nyomát sem találtam a kérdésre vonatkozóan s ha beléptem a játékba akkor sem villogott sehol egy felkiáltójel azzal, hogy jelentkeznem kellene a saját pénzem visszaigénylése miatt.

Arany GYIK
    Vége a szervernek, átvihetem az aranyat az újonnan induló szerverre?
    Igen. Várd meg amíg a kívánt szerver újraindul és akkor használd fel az emailben kapott arany-linket.

Ennyi szerepel Arany GYIK-nál. Most vagy én vagyok hülye vagy simán beperelhetem mulasztás miatt a travit avagy szándékos lopás, hisz többszöri rostán is kimaradtam ugyebár...

A.

Regisztrált
    2010. Feb

Alapértelmezett

sziasztok

nekem is ezzel kapcsolatba lenne problémám eddig minden szerver után jött az email most meg semmi vártam türelmesen gondoltam nem kapkodják el a dolgot
    tehát ha jól látom az én aranyam nak is lőttek

aliens

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett