Oldal 1, Össz.:119 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 1187

Téma: Oázis

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett Oázis

Na először is ne cseszegessetek azért mert meg kérdezem 1.Hogy az oázisokban lévő védők
    visszateremnek?
    2.Hányszor lehet kirabolni?

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

1. Újratermelődnek a természet egységei.
    2. Annyiszor rabolod ki ahányszor akarod de nem igazán éri meg, inkább csatold magadhoz...
    Az élet egy játék, ha nem így fogod fel elveszel az elkeseredettség hullámaiban!

Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

és minden nap újratermelődik?

Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

És annyi amennyi volt vagy több?És ha magamhoz kapcsolom akkor mennyi nyersanyagot kapok?

Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

És úgy is magamhoz lehet csatolni ha vannak még benne védők?

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Naponta x egység jön vissza, akkor kapcsolhatod magadhoz, ha a hősök háza legalább 10-es szint és hőssel nyernmi kell norm, csatában a természet ellen...
    Az élet egy játék, ha nem így fogod fel elveszel az elkeseredettség hullámaiban!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Desmond Tiny
    Naponta x egység jön vissza, akkor kapcsolhatod magadhoz, ha a hősök háza legalább 10-es szint és hőssel nyernmi kell norm, csatában a természet ellen...
    Ez abban nem igaz, hogy normál csatában kell nyerni, mert nem lehet oázis ellen normális támadást inditani! Legalábbis nekem nem sikerült csak rablót! Már már topicokban írtam erről, de leírom, hogy más is jelezze tapasztalatait illetve én adjak át tapasztalatot..

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett Oázisok

Oázisok
    Az oázisokat a térképen tekintheted meg, azok a mezők, amelyeken bánya, farm képek vannak, oázisok. Ha ezeket befoglalod, növekedhet a termesztésed az oázis fajtájától függően 25, 50, 25+25 %-al. Oázis fajták:

Fa Az a mező, amelyiken fenyőfa, vagy tölgyfa képe látható +25% fa termesztés
    Agyag Amelyiken kissebb, vagy nagyobb agyagfontok láthatók +25% agyagtermesztés
    Vas amelyiken vasbányák találhatók +25% vastermesztés
    búza amelyiken egy búzafarm, és egy tavacska található +25% búzatermesztés
    búza + amelyiken két búzafarm látható +50% búzatermesztés

Oázis elfoglalásához szügséges az ott lévő állatok kiírtása, utánna egy hős, amelyik élve visszajön, valamint hősök ház. Fontos, hogy az oázis a foglaló falu 7x7-es mezőjében legyen, más oázist nem tud elfoglalni az a falu! Hősök háza 10, 15 és 20. szintjén lehetőség van 1-1 oázis bevételére, így 1 faluból max 3 oázis foglalható el. Olyan oázis is elfoglalható, amelyikel már korábban valaki elfoglalta. Ez esetben kell egy üres, megfelelő szintű hösök háza, és egy hős, amivel az adott oázist rablótámadásban lehet támadni, és midnen támadás esetén lejjebb megy a hűségpontja. Ha 0 lesz, az oázis el van foglalva. A hűséget a Hősök háza -> Földek résznél lehet látni. Ha oázisba egységeket különk, mindig az a falu látja el, amelyhez csatolva van az oázis. Ha a Hősök háza lebontásra kerül, az oázis nem vész el, de ha elfoglalják, nem lehet visszafoglalni, csak ha újraépítjük a hősök házát.

Infók:
    http://help.travian.hu/index.php?type=faq&mod=344
    http://help.travian.hu/index.php?type=faq&mod=556
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-08-26 12:36.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Hali
    Tudnátok segíteni? Oázist szeretnék a falumhoz csatolni, leirtottam már az összes állatot, majd bementem a hőssel, de semmi. Falunak eddig 1 oázisa van, de a hősökháza 15-ös szintű, szóval nem értem.
    Egyedül a térképpel nem vagyok tisztában:
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pi...033659trav.JPG
    7x7-en azt értsem, hogy a falum a térképen középen kell legyen vagy lehet mondjuk a bal sarokban is, ha látszik az oázis?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Norbee15
    Hali
    Tudnátok segíteni? Oázist szeretnék a falumhoz csatolni, leirtottam már az összes állatot, majd bementem a hőssel, de semmi. Falunak eddig 1 oázisa van, de a hősökháza 15-ös szintű, szóval nem értem.
    Egyedül a térképpel nem vagyok tisztában:
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pi...033659trav.JPG
    7x7-en azt értsem, hogy a falum a térképen középen kell legyen vagy lehet mondjuk a bal sarokban is, ha látszik az oázis?
    Azokból egyiket sem tudod magadhoz csatolni.
    A faludnak a 7x7-es térkép közepén kell lennie és azon kell látszódnia az oázisnak is. Vagy az oázis legyen a 7x7-es közepén és azon látszodjon a falud... mindegy.