Oldal 6, Össz.:119 ElsőElső ... 456781656106 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 51 től 60-ig , össz: 1187

Téma: Oázis

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: adamfreeland
    Quote Eredetileg írta: apollo
    Quote Eredetileg írta: adamfreeland
    Mennyit ad az az oázis, ahol egy tó van búzatáblával?
    25%-ot
    http://help.travian.hu/index.php?type=faq&mod=556
    Tisztelet és köszi!
    Szintén és nincs mit!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett

Helló.

Az lenne a kérdésem, hogy ha egyik falummal elfoglaltam egy oázist, de közben lett egy új falvam, ahoz az új falumhoz hozzá tudom csatolni valahogy a már elfoglalt oázist? (jobban szeretném ha ahhoz menne a plussz%) Természetesen a 7x7-ben benne van... Megvalósítható ez?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: szabib
    Helló.

Az lenne a kérdésem, hogy ha egyik falummal elfoglaltam egy oázist, de közben lett egy új falvam, ahoz az új falumhoz hozzá tudom csatolni valahogy a már elfoglalt oázist? (jobban szeretném ha ahhoz menne a plussz%) Természetesen a 7x7-ben benne van... Megvalósítható ez?
    Igen. Ha törlöd az oázist az előzőből és onnan foglalod el a hősöddel. Természetesen kell ott is a Hősök Hááza 10-es szinten minimum.

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Ha elküldöm a katonáim egy oázisba akkor mindegy mennyit küldök nem csökken a (pl. a agyag termelésem És ahonnat elküldöm a katonákat ott megnő picit a búzatermelésem(mert elmentek a katonáim)?

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik imported_Connylg's Avatar
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Tomi 995
    Ha elküldöm a katonáim egy oázisba akkor mindegy mennyit küldök nem csökken a (pl. a agyag termelésem És ahonnat elküldöm a katonákat ott megnő picit a búzatermelésem(mert elmentek a katonáim)?
    He? Ha abból a faluból küldök a katonákat, ahova az oázis tartozik, nem változik a búza, akkor sem, ha visszahívod. Ha másik faluból küldesz, akkor csökken annak a falunak a búzája, ahova az oázis tartozik, de ha visszahívod a katonákat, visszaáll a búza.
    http://www.travian.hu/?uc=hu2_8368
    Az egyetlen jó az új fórumban: visszatérhettem. :]
    A spammereknek meg a qrva anyját.

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Tomi 995
    nem, és nem.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Hi!
    El akarom venni valakitől az oázisát, kb. hány támadás kell, hogy az enyém legyen, és hogyan is zajlik pontosan egy ilyen oázis elhódítás?
    Előre is kösz a választ!

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: doki5
    Hi!
    El akarom venni valakitől az oázisát, kb. hány támadás kell, hogy az enyém legyen, és hogyan is zajlik pontosan egy ilyen oázis elhódítás?
    Előre is kösz a választ!
    Ugyan úgy kell támadnod, mintha elfoglalnál egyet, tehát hőssel és sereggel, mert lehet ott védelme is. A támadások számában nem vagyok biztos, de ha jól tudom, akkor a tulajdonos oázisainak számával fordítottan arányos támadást kell indítanod, tehát ha van neki 3 oázisa az adott falujához csatolva, akkor elég egyszer és ha csak egy van, akkor kell háromszor támadnod. ... de ebben nem vagyok biztos.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett Eltűnt hős

Sziasztok,
    egy olyan szituban vagyok, hogy a hősök háza 15-ös, egy oázist foglaltam idáig, a másodikat szeretném.
    Ha rámegyek a hősök házára, ott virít, hogy hány életpontja van a hősömnek stb., de ha a gyülekező térre megyek, hogy kiküldjem a hőst, akkor nincs ott.
    Olvastam, hogy eltűnhetnek egységek mozgatás közben, de naponta egyszer-kétszer lefut egy update és akkor ezt javítja. Lehet, hogy ez a történt? Vagy valami más?
    Előre is köszi a segítséget.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett Re: Eltűnt hős

Quote Eredetileg írta: Ulcimatt
    Sziasztok,
    egy olyan szituban vagyok, hogy a hősök háza 15-ös, egy oázist foglaltam idáig, a másodikat szeretném.
    Ha rámegyek a hősök házára, ott virít, hogy hány életpontja van a hősömnek stb., de ha a gyülekező térre megyek, hogy kiküldjem a hőst, akkor nincs ott.
    Olvastam, hogy eltűnhetnek egységek mozgatás közben, de naponta egyszer-kétszer lefut egy update és akkor ezt javítja. Lehet, hogy ez a történt? Vagy valami más?
    Előre is köszi a segítséget.
    Másik faluban van a hősöd, nem abban, ahol nézed a gyüliteret.