Eredmény 1 től 8-ig , össz: 8

Téma: Felhasználó eladása

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett Felhasználó eladása

Sziasztok,
    Arra lennék kíváncsi, hogy itthon felhasználót pénzért eladni engedélyezett-e. Játszottam már több külföldi szerveren is, ahol egyértelműen tiltotta a szabályzat, de itt csak az ÁSZF hosszabb böngészgetése után találtam rá egy erre utaló részre:
    1.5: "A TRAVIAN GAMES a játékot kizárólag a Német Polgárjog [BGB] 13. szakaszában meghatározott fogyasztóknak kínálja. A játékot tilos haszonszerzésre vagy más kereskedelmi célra használni"
    Tudom, hogy itthon az ilyeneket el szokás nézni, és abból a szempontból egyet is értek vele, hogy ha valaki aranyat/időt költött egy accunt-ra, de mi van ha nem? Mi van, ha csak nála van az email cím (=ő a hivatalos tulaj) és hirtelen úgy dönt hogy pénz kell neki és eladja, ez már nem egyértelmű haszonszerzés/kereskedelmi felhasználás?
    Üdv, Tornagh.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Nyilván tilos az ilyen, akármilyen indíttatásból is történik, viszont ugyan ki a fene fogja ezt leellenőrizni, másik oldalról pedig bizonyítani, hogy pénzért került átadásra egy acc.?
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Nem csak ez izgat, bizonyítékot nehéz, de lehet szerezni, de hogyan tudják büntetni az eladót? A vevőt még el tudják csípni, mivel ott van az acc.-ba, de az eladóval mi van? IP ban? mi van ha nincs meg az IP-je? Fel tudna ezzel kapcsolatba világosítani egy Multihunter/Admin?

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent csiziati's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Felhasználó átvételével kapcsolatban szeretnék javaslatot tenni, hogy nem lehetne megváltoztatni a átírás módját? Mert előfordult velem már olyan,hogy több emailem volt és ugye töröltem 1-1 emailt és például szívtam már meg igy acc emailátírást,hogy a kitörölt emailemen volt az acc amit átakartam irni egy létező emailre de már a 5 jegyű kodot ugye nem kaptam meg igy buktam az accomat

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Erre a megoldás, hogy e-mail törlés előtt átírod. Ha nem lenne a régi címről is ellenőrzés, jóval több esély lenne a csalásokra.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Vagy esetleg Darkman reagálhatna a kérésre és átírhatná ő az accot mert hiába irtam neki ez ügybe válaszra se méltatott
    Akkor minek az a admin@travian.hu email cím, ha Dark nem is reagál az arra irt levelekre?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Levelekre reagálni és nevet átírni Gyevocska szokott, vagy Donci, nekem is sokszor segítettek már ezügyben.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Megirtam,hogy töröltem az accom emailjét és így nem tudom saját magam új emailre írni az accomat, erre nem is reagáltak rá

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett