Oldal 6, Össz.:7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény 51 től 60-ig , össz: 65

Téma: Mindenféle

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

En megertem, amit irsz. Ezert is irtam azt, hogy szovetkezz a kulfoldiek ellen, ok. Magyarokat toborozz a klanodba, ok.

Csak es kizarolag az uszito, idegengyulolo leirasokkal es beszolasokkal van problemam. Mert ezek mar tulmutatnak a jatekon.

Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Mindenkivel egyetértek. Továbbra is az tetszene leginkább, ha összefognánk, elbánnánk a a külföldiekkel, és utána "szépen" élnénk, békében háborúban egymás közt...

Bárcsak kivitelezhető volna.

Külföldi szervereken való jelenléttel/jelenlétemmel kapcsolatban pedig csak annyit, soha nem játszottam olyan szerveren, amelyiknek a nyelvét nem beszéltem (tehát leginkább cska .de). Ez alól egyedül a holland kivétel. Kész siker volt, ha egy mondatot hibátlanul megértettem! Emiatt 2-300 lakosság körül fel is adtam.

Dehát ezek még a régi Travian2es idők voltak.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok en csak a tegnap vettem eszre, hogy van .hu erdelyi vagyok kb. aprilis 2005 ota jatszok az S5.com-on eleg jol allok 16000 populacio es 21 falu a 11 klanba vagyok. A relikviakat mar elhoditotak az egyik relikvia a klan egyik fonokenel van tehat erdekes a jatek.

Szerintem ennek a jateknak a lenyege az, hogy egy jo klanba kerulj espedig ahol segitenek es nem sajnaljak a katonakat.

Udv mindenkinek es remelem jol fog mindenki szorakozni.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

1.)igen
    2.)nem

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: gyöngyös
    1.)igen
    2.)nem
    3.)talan

Es a potmerkozes..... X :)

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Én is a -=V=- klán tagja vagyok.

Nincs bajom a külföldiekkel, sőt, sok külföldi barátom van, akit pl. a travianból ismertem. De

1. Nekem eszembe nem jutna román vagy olasz vagy istentudjamilyen szervereken játszani, elég a .com, van belőle jópár. És jobb is, mert többen játszanak(10000-15000+ aktív játékos/server), nagyobb a kihívás, érdekesebb a játék.

2. Nem tudom, a magyar szerveren miért van pl. PORTUGÁL vagy ROMÁN SZÖVETSÉG. Az ok, hogy van nemzetközi, és korrektül több nyelven kiírják az infoikat(pl. én angolul és magyarul is kiírom), de az, hogy ilyen-olyan külföldi klán és csak tapasztalt játékosokat vesznek be(csinálnak egy elit szövetséget), már nem annyira szép. Egy nagylétszámú elit szövetség nagyon csúnyán rendetrakna, és kb. 2 választás maradna: vagy beálsz hozzájuk vagy kiirtanak(még akkor is, ha jó játékos vagy: sok lúd disznót győz).

3. Nem tetszik, hogy középszerű játékosok, akik kevesek ahhoz, hogy a nemzetközi(.com) szervereken bizonyítsák rátermettségüket, idejönnek, elkezdik teutonokkal(germán), és farmolják a kezdőket, úgy, hogy még a kérdéseikre sem válaszolnak, mert nem tudnak magyarul(és sokszor angolul vagy más világnyelven sem!), aztán meg büszkék, hogy ők top spílerek. Ki nem szarja le, hogy közben fejenként 20 kezdőnek vették el a kedvét a traviantól...

4. Én főként azért jöttem ide(amúgy jól elvagyok a s2.com serveren is), hogy a kezdő magyar játékosokat segítsem tanácsokkal(akár külföldieket is, amennyiben angolul kérdeznek), és egy magyar csapatnak adjak +1 tapasztalt játékost(természetesen csak ha igényt tartanak rám).

Magyar játékosokat eddig nem is támadtam, későbbiekben sem tervezem kezdők terrorizálását(még akkor sem, ha emiatt 5-tel feljebb kerülnék a ranglistán).

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: SoLdieR
    igen elhiszem hogy valamiből kell... de tuti hogy van másik módja... és talán sokkalta jobban megérné.

pl.: ilyen BANNER vagy nem tom mit.. (fent vagy oldalt)

1000x több ember jönne gamelni..
    Sztem nem ezért hagyják abba. Én személy szerint utálom a bannereket...

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Ez alatt mit értesz .. miket utálsz vagy akik csalnak azokat

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: flying_fortress
    Tőlem kérdezed? Ha igen akkor: banner=reklámcsík(többnyire egy egyszerű link kép alatt), de néha flash vagy valamilyen script. Nem az, aki bannel...

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Nyanyi
    Quote Eredetileg írta: flying_fortress
    Tőlem kérdezed? Ha igen akkor: banner=reklámcsík(többnyire egy egyszerű link kép alatt), de néha flash vagy valamilyen script. Nem az, aki bannel...
    Ok... már azt hittem ránk haragszol

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett