Oldal 5, Össz.:7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény 41 től 50-ig , össz: 65

Téma: Mindenféle

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Engem így ez is meglepett...már több mint 1000en vagyunk! Igaz sok az "idegen"
    Én azt mondom kitartás!

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: SoLdieR
    Remélem a következő játéknál, nem jönnek ide a nyomi külföldiek... Akiknek nincs jobb dolguk, mint minket szopatni.. pl.: A.E...., és még sorolhatnám.

De remélem a Magyarok, nem fogják magukat hagyni..

Mi -=V=--sek már rajta vagyunk a témán.
    Milyen következő játéknál?
    Tudjátok az a baj, hogy a súgó, GYIK igencsak szegényes, ezer és egy kérdés lenne, amit így a fórumon feltenni elég nehézkes. Szóval a nem magyarok már csak azért is előnyben vannak, hisz elég sok az olyan magyar játékos aki most kezdi itt
    Ria

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: bszria
    Remélem a következő játéknál, nem jönnek ide a nyomi külföldiek... Akiknek nincs jobb dolguk, mint minket szopatni.. pl.: A.E...., és még sorolhatnám.

De remélem a Magyarok, nem fogják magukat hagyni..

Mi -=V=--sek már rajta vagyunk a témán.
    Milyen következő játéknál?
    Tudjátok az a baj, hogy a súgó, GYIK igencsak szegényes, ezer és egy kérdés lenne, amit így a fórumon feltenni elég nehézkes. Szóval a nem magyarok már csak azért is előnyben vannak, hisz elég sok az olyan magyar játékos aki most kezdi itt
    a több játék alatt valszeg azt értette, h több travian szervert szoktak elindítani egymás után ha már túl sokan reggelnek be.
    olaszon pl. 11 server van
    insane in the membrane

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Szanalmas, hogy ilyen emberek meg egyaltalan jatszhatnak...

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Szanalmas, hogy ilyen emberek meg egyaltalan jatszhatnak...

Nem nagyon értem, hogy miért kaptad fel a vizet.. de Minden országnak megvan a saját szervere.. Akkor nem értem minek jönnek ide... na mind1 ennyire zavarja a lelki világod, akkor kiveszem.

Üdv

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Engem ez a fajta hozzaallas zavar, hogy utaljunk mindenkit, aki nem magyar. Velemenyem szerint nem ettol lesz az ember nagy hazafi.

Ugy latom, a Ti klanotokban is jo sok embernek van mar Travian tapasztalata, es mivel ez az elso magyar szerver, valoszinusitem, hogy kulfodli szerveren jatszottatok. Nem tunik kicsit visszasnak a helyzet?

A szabalyok sehol sem rogzitik, hogy csak X orszagbol szabad regisztralni. Ugyanugy, ahogy Te is elmehetsz pakisztani szerverre jatszani, masok is regisztralhatnak ide. Nem tortenik semmi szabalysertes. Ha neked nem tetszik, szived joga, tamadd meg oket. De az uszito, gyulolkodo megnyilvanulasok, leirasok szerintem szinvonalon aluliak, es bemocskoljak a nemzetunket, nem pedig dicserik.

Ez az allaspontom a dologgal kapcsolatban.

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Bocsi, ha sértőek voltak a szavaim.. De a csapatból már 3 jó játékost megöltek a külföldiek. Lehet azért ilyen nagy bennem a düh

Igen a com-os szerveren nyomtam. De én tuti nem megyek Portugál szerverre...

Részemről a téma lezárva.

Minden jót.

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Ok, rendben.

Tovabbi jo jatekot Neked is!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: MukiJames
    Engem ez a fajta hozzaallas zavar, hogy utaljunk mindenkit, aki nem magyar. Velemenyem szerint nem ettol lesz az ember nagy hazafi.

Ugy latom, a Ti klanotokban is jo sok embernek van mar Travian tapasztalata, es mivel ez az elso magyar szerver, valoszinusitem, hogy kulfodli szerveren jatszottatok. Nem tunik kicsit visszasnak a helyzet?

A szabalyok sehol sem rogzitik, hogy csak X orszagbol szabad regisztralni. Ugyanugy, ahogy Te is elmehetsz pakisztani szerverre jatszani, masok is regisztralhatnak ide. Nem tortenik semmi szabalysertes. Ha neked nem tetszik, szived joga, tamadd meg oket. De az uszito, gyulolkodo megnyilvanulasok, leirasok szerintem szinvonalon aluliak, es bemocskoljak a nemzetunket, nem pedig dicserik.

Ez az allaspontom a dologgal kapcsolatban.
    Hmm.. Az álláspontod oké. Tényleg semmi kivetnivalót sem lehet találni, azonban SoLdieR-nek is van pontja.. Hogy miért is? Kezdhettem azzal, hogy eddig csak külföldi támadott meg, csak külföldi volt az aki három csapattársamat megölte.. Ezzel szemben a magyarok még akkor is válaszolnak, ha angolul írok nekik.. A másik oldalról még sajna nem tapasztaltam pozítivan ugyanezt.. Azt már meg sem említem, hogy eddig szépen fogalmazva "sértő panaszlevelet" csak külfölditől kaptam... Persze nem szabad általánosítani, mint ami talán kivehető a szavaimból.. Magyar is van olyan bunkesz, mint külföldi. (megjegy.: én nem találkoztam még..)
    Másik megközelítés: Inkább támadok külföldit (mivel a szerver 70%-80% az), mint a saját országom játékosait.
    A -=V=- klánban vagyok benne. Régebben mikor toboroztam játékosokat a csapatunkba, néhány ember kritizált engem azzal a címszóval, hogy túlságosan Hungarista nézeteim vannak. Én már akkor megmondtam, hogy mivel a szerver nagyrésze külföldi, ezért előfordulhat az, hogy kiszorítanak minket. Persze nem hittek nekem... Rá néhány napra regisztrált a román travian proplayer játékos. (Csupán 5-6 szerveren volt top1..) Két nappal később áthívta a magyar szerverre a román haverjait, barátait... Tudni kell róluk, hogy éjjel-nappali internetkávézóban dolgoznak.. Pikk-Pakk, szinte 2 nap alatt felfejlődtek úgy, hogy amikor a te csapatodnak volt összesen 10 katonája, a románoknak fejenként már 120-al támadtak.. És mi volt a céljuk szerinted? Az hogy a magyarokat szedjék ki, mivel az erdélyi magyarokat nem nagyon szeretik... A csapatom nagy erőfeszítést tett arra, hogy őket támadja.. és hidd el volt veszteségem bőven... 3 csapattársam veszett oda.. Persze a többi klán erről semmit sem tud... Most félre ne érts, ezt nem azért írtam, hogy megköszönd vagy isteníts minket, mindössze arra, hogy SoLdieR kommentjében is van bőven igazság!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett