Oldal 3, Össz.:6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 51

Téma: Későn kezdők balansza

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

A tűzszünet ideje egész idő alatt ugyanaz maradt. Az 1. információ volt a téves.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent csiziati's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Úgyse érti mit irsz szajkózza az igazát

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Ki volt írva hogy szombat 12:00 tűzszünet, 9:00 érkezéssel szervezel egy támadás sorozatot a játékosok 30-40h támadnak csütörtök péntek hajnalban indítanak este javítják hogy téves a tűszünet kezdete és előre hozzák 00:00 -ra akik úton vannak abban a reményben hogy ütnek, most csak locsolni fognak.
    Ez nem gond szerintetek, annak nem akire megy a támadás és itt a játékosok elgondolkodnak hogy nem e csalás van a dologban.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Akkor csak neked. Ha nem írnák be mikor van a húsvéti tűz szünet akkor is lehetne tudni. Ugye húsvét az vasárnap és hétfőre esett. Tehát szombat éjféltől hétfő éjfélig volt húsvét. Az külön jó dolog, hogy a szombati délutánt is megkaptuk tűz szünetbe
    Egyébként például van olyan stratégiai harci játék hasonszőrű mint a Travián ott nincs is tűz szünet.Tehát szerintem ki lehet számolni mikor tol indíthatod a támadásokat simán könnyedén.

Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Nem csak enter csőrét piszkálja hanem az enyémet is ! Sajnos nagyon sokan csak locsolgatni mentünk a csodát a "téves" kiírás miatt és a végjátékban ez szerintem is megengedhetetlen. Ha a fizidből lemaradna egy nulla akkor azért sem kell reklamálni igaz?

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Nem mondtam,hogy nem kell reklamálni Csak az az igazság nem igazán érdekli őket,hogy reklamáltok, sőt még a fejünkre is koppintanak ne lázadozunk, föleg kléni Jaj érzem most ezért a hozzáoszlásomért megint jön a figyelmeztetés

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Na most hova szarjak b+, másnak is csak locsolt a sereg ne vedd már személyes sértésnek. Az életben ennél sokkal cifrább dolgokat is el kell viselni, olyanokat is, amik valóban igazságtalanok, ha ezen nem tudsz túllépni, később bajok lesznek.
    Pizzafutár alól is kirugod a motort aztán hazazavarod fizetés nélkül ha késik pár percet?
    Ja hopp, tudok én olyanról, hogy nem a 0, hanem az egész havi fizetés kimaradt, de ezek azért csak nem egy szinten vannak.

Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok!

Múlt pénteken kezdtem a játékot, "nagy reményekkel". (Ezt úgy értem, hogy szimpatikusnak találtam, és bár még nem játszottam vele korábban, most úgy döntöttem, hogy elkezdem.) Lehet, hogy nem kellett volna....

Értem én, hogy ez egy stratégiai játék, és egymást is támadhatjuk benne, de azért elég felháborítónak tartom, amit velem művelt az egyik játékos.
    Nem sokkal azután, hogy lejárt a kezdővédelmem, megtámadta a falumat. Nem egyszer, hanem ÖTSZÖR!!!!! Átlagosan kétóránként!!! Az eredmény az lett, hogy elfogyott egy csomó nyersanyagom, ezért nem tudom feltámasztani a hőst, és gyakorlatilag semmit sem tudok csinálni; fejleszteni sem, mert nincs hozzá nyersanyag.

Egy elég durva hangnemű levelet írtam neki; főképpen saját megnyugtatásomra; illik, nem illik, így történt és kész.

Nincs erre valami szabály vagy ilyesmi, hogy kezdő játékost nem támadunk halomra tapasztaltabbként, mert mondjuk nem illik?
    A dolog slusszpoénja, hogy ő volt az a játékos, akitől néhány nappal ezelőtt kértem tanácsot, pár dologgal kapcsolatban. Írta, hogy fejlesszem a nyersanyaglelőhelyeket; fejlesztettem. Aztán azt is, hogy fejlesszek azért katonáékat, hátha betámadnak a védelem lejárta után. Amennyit tudtam a játékkal foglalkozni, annyit foglalkoztam ezzel, megfogadtam a jó tanácsait.

Erre betámad ötször, kétóránként?

Most még kivárok; várok jó csomó időt, mire tudok feltámasztani, aztán ha ez megismétlődik, akkor lépek innen, mert ez így nem játék.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Tanácsot a Support -tól kell kérni.
    A Ts2 szerver most jó a kezdő játékosoknak, a kezdővédelem a játékostól függ.
    Nem írtad melyik szerveren vagy, írd levelet a support -nak ( a levélnék a címhez írd support).

Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

Köszi a választ, Donci!

Az okés, hogy a supporttól kell tanácsot kérni, és kaptam is tőlük levelet, de abban csak általános dolgok vannak benne. Apróságokat kérdeztem fent nevezett játékostól, amiket még nem tudtam (pl. hogy van ez a feltámasztás dolog stb.); nyilván nem azt, hogy hogyan játsszak; csak egy-két jó tanácsot. Ilyenek miatt nem fogom a supportot "zaklatni". Szóval az oké, hogy betámadnak, sőt, még az is, hogy többen. De hogy egy ember ennyire rám szállt, az már több, mint felháborító....

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett