Oldal 2, Össz.:6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 51

Téma: Későn kezdők balansza

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Ja, elszámoltam magam, inkább 4,5 - 5 év lehetett, még gimiben, 11. osztályban

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Nem feltétlen reménytelen a későn kezdők helyzete ám!
    tx2-re 2012.02.07-én regisztráltam , a szerver 2011.12.05-én indult. (szóval most 04.07-én megy 4 hónapja szerver holnap jönnek az építési tervek és így kb a szer felénél reggeltem) A 7*7esembe egy akkor 120-100. közötti rangú játékos volt és van is akkor 9faluval abból 8 benne is volt a 7*7esembe. Hát vele nagy mázlim volt és rajta kívül csak egy másik játékos farmolt de mivel volt 10k rejtekhelyem ráhagyta. Aztán kiköltöztem jó messzire. Most perpill 640. vagyok. Nálam ügyesebb szintén hozzám közel másik játékos ő is azon a napon regisztrált mint én szerintem ő legózik ő is kiköltözött lényeg ő most 137. 19faluval és 12k poppal.

Lényeg akár szerver ~felénél~ is védő játékos ként érdemes regisztrálni mert tök pöpec! Elején sokkal gyorsabban lehet fejlődni... Ha a hős nyersanyagot hoz túlcsordítja a raktárakat stb konzul sisakja olcsóért gyors új falvak...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent csiziati's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Persze nem reménytelen ,jól tudsz hizelegni, meg valami igazán kedv csinálót igérsz akkor tök mindegy mikor regisztrálsz

Egyébként tök mindegy a szero kezdésekor vagy később regisztrálsz, ha van ismerös klán akik segitenek és aktív vagy netán aranyozol akkor bármikor elérhetsz bármit. Ha egyedül vagy akkor regizhetsz te a szero kezdetekor is elöbb utobb akkor is kicsinálnak bármilyen jó is vagy ez nálam tapasztalat sajna a saját börömön

Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Sziasztok

Nem találtam más topikot ezért ide írnám a javaslatom.
    A Húsvéti tűzszünet tévesen lett kiírva, ezért javasolnám ha már tévesen írták ki akkor maradjon is úgy és a kiírás szerint legyen, ne módosítsák mert sokan figyelembe veszik ezt támadás szervezéskor, mekkora szívás ha ütés helyett csak locsol ( nem kell mondanom mekkora előnyt jelent az ellenfélnek ez) a végjátéknál meg egyenesen katasztrófális egy ilyen módosítás.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Lásd közlemények. A tűzszünetet meg mi módosítani nem tudjuk.

Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Közlemények, sajna nem találom.
    Gondolom ha csodát ütnél nem ilyen választ várnál.
    30h úton vagy érkezés előtt 20h bedobják hogy módosítva a tűzszünet, kiderül hogy csak locsolod a csodát.
    Az egész munkád oda mert az ellenfeleid biztos bedarálnak

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: enter Hozzászólás megtekintése
    Közlemények, sajna nem találom.
    Gondolom ha csodát ütnél nem ilyen választ várnál.
    30h úton vagy érkezés előtt 20h bedobják hogy módosítva a tűzszünet, kiderül hogy csak locsolod a csodát.
    Az egész munkád oda mert az ellenfeleid biztos bedarálnak
    Bejelentések ---->Infórmáciok&Hírek----Húsvéti tűzszünettt megtalálod Günther irását de itt a link:

http://forum.travian.hu/showthread.p...-t%FBzsz%FCnet

Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Lezárt , így nem tudtam a javaslatom beírni.
    Amit írtam az egy javaslat arra hogy később ne legyen gond belőle, valaki el írta és hátrányba kerülhet ez miatt sok játékos.
    Tehát még egyszer ha kiírtok tűzszünetet akkor azt ne módosítsátok 5-10-15h-val a tűzszünet előtt.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: enter Hozzászólás megtekintése
    Lezárt , így nem tudtam a javaslatom beírni.
    Amit írtam az egy javaslat arra hogy később ne legyen gond belőle, valaki el írta és hátrányba kerülhet ez miatt sok játékos.
    Tehát még egyszer ha kiírtok tűzszünetet akkor azt ne módosítsátok 5-10-15h-val a tűzszünet előtt.
    Ember módositani csak a szolgáltató tud Günther meg kléni azt teszi közé amit a szolgáltató kér:PHiába teszel javaslatokat úgyse kerül megvalósitásra.

Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

A probléma megoldására kéne törekedni mert szerintem van lehetőségetek jelezni a szolgáltatónak az ilyen baki milyen károkat okoz a játékosoknak.
    Eddig csak azt írtátok hogy nem tudjátok módosítani a szolgáltató ünnepi ajándékait (tűzszünet) amit én értek, de azt már nem hogy egy stratégiai játékban közölnek egy információt (amivel sok játékos kalkulál) és azt megváltoztatják.
    Ez a szolgáltatónak sem érdeke mert elveszti azon játékosokat akik szánnak aranyra pénzt, de ha csak ilyen tájékoztatásra futja ne csodálkozzon hogy sokan kiábrándulnak a játékból.
    Meg sérteni nem akarok senkit de akkor nincs szükség se fórumra se adminra senki másra mert a szolgáltató majd tájékoztat amikor akar.
    Naptárra sincs szükség, kilehet számolni mikor lesz ereklye, natar stb.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett