Oldal 20, Össz.:27 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 191 től 200-ig , össz: 263

Téma: Server indulás

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Sajnos nem fog márc. 4n új szerver indulni, félreértés volt a beírás.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Donci Hozzászólás megtekintése
    Hú színte éreztem köszönöm köszönöm meghajlos smylet kérek Mi lenne ha a németek egyszer állnák a szavúkat? Hogy mi lenne hát világ vége

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Jan
    kor
    32

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Donci Hozzászólás megtekintése
    fasza........

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Sziasztok!

Az aranyozással kapcsolatba annyit, hogy ez kb. ugyan az, mint az életbe sok más dolog. Ott is kimondjátok, hogy a Petinek persze az izmai azért vannak, mert van pénze konditeremre, az Erikának meg azért javítottak a ....., mert... Már unalmas.

Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

Az ausztral 9-es szerveren 10 nappal az indulas utan 14K+ aktiv felhasznalo. Mit is jelent ez? Izgalmakkal es kihivasokkal kecsegteto szervert! ++ egtajon (eszak-kelet; north-east) magyar klancsalad egyelore elmezonyben, hogy ez igy is maradjon, akinek szerverert faj a szive, itt a helye!
    Aki szeretne, hogy szeressek : http://www.travian.com/?uc=com9_216224
    Nekik allok szolgalatukra egeszseges kereteken belul. Ha nem ezen jonnetek sem vetem magam ki a vonat ele, csak gyertek, mig van hely a klancsaladban, utana mar hiaba gorbul picinyke ajkatok sirasra, hogy nem vakerom az englisht, vagyenek be... Nem vagyok illetekes klanugyekben, de ha full house, akkor csak pokerek es special flushok eseten a kivetel. Legalabbis az alapveto logika ezt sugja...
    Legutolsó módosítás Gyros által; dátum: 2013-03-03 08:40.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyros Hozzászólás megtekintése
    Az ausztral 9-es szerveren 10 nappal az indulas utan 14K+ aktiv felhasznalo. Mit is jelent ez? Izgalmakkal es kihivasokkal kecsegteto szervert! ++ egtajon (eszak-kelet; north-east) magyar klancsalad egyelore elmezonyben, hogy ez igy is maradjon, akinek szerverert faj a szive, itt a helye!
    Aki szeretne, hogy szeressek : http://www.travian.com/?uc=com9_216224
    Nekik allok szolgalatukra egeszseges kereteken belul. Ha nem ezen jonnetek sem vetem magam ki a vonat ele, csak gyertek, mig van hely a klancsaladban, utana mar hiaba gorbul picinyke ajkatok sirasra, hogy nem vakerom az englisht, vagyenek be... Nem vagyok illetekes klanugyekben, de ha full house, akkor csak pokerek es special flushok eseten a kivetel. Legalabbis az alapveto logika ezt sugja...
    Ott vagyok a com9en Bádogember néven eddig egyik magyar klán se akart bevenni. Sebaj nem leszek öngyilkos majd csatlakozok valamelyik külföldi klánhoz azok talán jobban meg becsülnek mint az én drága magyar honfitársaim
    Amúgy meg akinek kajára alig telik annak mondhatjátok,hogy az aranyozos téma már uncsi Nincs egyszerüen nincs pénzem arany ez van ha vért nyögök akkor sincs

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    29

Alapértelmezett

Pont erről van szó.
    Az utcán nem nevezed igazságtalannak az egészet és mutogatsz a másikra, hogy "persze, mert neked van pénzed kenyérre, mekkora szemétség már".

Akinek több pénze van, több szolgáltatást kap. Ettől működik a rendszer, ezért játszhattok egy INGYENES online játékkal.

Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

Na most az addig teljesen okes, hogy akinek penze van, annak kenyelmesebb az elete, ez ervenyesul a jatekban is. Hadd maradjon azonban sajat privilegiumom a tarsadalmi szolidaritas es az utcan hangot adnom a tarsadalmi egyenlotlensegek iranti nemtetszesemnek. Mert en ugy gondolom, hogy mig valaki bratyira vagonszamra haracsolja ossze az adoforintokbol (vagy unijooos piizbu) a milliardokat es a masiknak meg kenyerre nem futja, az ugy nem okes. De az internet-elofizetes ara kiad nemi kenyeret, de ennyire demagog ellenerveket azert ha lehet ne... Ettol mukodik a rendszer (az igazi), de hihetetlenul nem okes. A jatekban akinek futja, annak futja, en aztan nem banom, de itt a balkanon SZERINTEM megvalosithato lenne EGY darab aranymentes szerver, meghozza add fly vagy egyeb reklamertekesitesi modszerekkel. Asszongya az addfly, 10.000 katt az 2 dolcsi. Egy atlag felhasznalo ha napi 10x lep be (az uberkockakkal egyutt talan meg kicsi szamot is mondtam...), van a szerveren 4000 aktiv felhasznalo, az napi 8 dollar, egy honapban 240, forintositvasaccperkb majdnem 50K. Ha erre raszamoljatok meg az egyeb reklambeveteleket... Egy szerver fenttartasa kenyelmesen kijonne belole, nem kizart, hogy sokakat vissza is hozna a jatekba, novelve a latogatottsagot, azaz a napi add fly bevetelt es az egyeb reklamok erteket. Ez nem kritika. Ez csak egy otlet!
    Masik otlet, mert az otletbox lezarva. Valamilyen modon a vedoket kuldo jatekosoknak is lehetne adni vedopontokat, az altala kuldott vedok vedoertekenek aranyszama az osszes vedohoz kepest es a vedessel megolt tamadok szamanak azonos aranyszama ''esne le'' a vedesert. A klanstatisztikaban nem jatszana kozre, de valahol megbecsultebbnek erezne magat sok vedo, mert minden plecsni (amik mellesleg engem speciel hidegen hagynak...) szinte az attackereknek jut, a hattermunkasok meg meg a ranglistara sem kerulnek fel, akar kulon heti-ranglista topicot lehetne nekik inditani. Uj szint is vinne a jatekba a dolog, ugyanis onnantol a tamadok is tudnak szurni, ki az aktiv vedo. Izgalmasabba, taktikusabba valna kicsivel a jatek. Vagy nem?
    Legutolsó módosítás Gyros által; dátum: 2013-03-03 20:45.

Regisztrált
    2013. Mar

Alapértelmezett

Nagyon várom már az indulást! Remélem hogy lesz benne hős is! Meg remélem, hogy nem 3x-os lesz

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Pont erről van szó.
    Az utcán nem nevezed igazságtalannak az egészet és mutogatsz a másikra, hogy "persze, mert neked van pénzed kenyérre, mekkora szemétség már".

Akinek több pénze van, több szolgáltatást kap. Ettől működik a rendszer, ezért játszhattok egy INGYENES online játékkal.
    Igen csak az úraknak akik a vállalatokat vezetik abból van pénzük, hogy én és a többi szegény nyüglödik alamizsnáért az ők nagy és hatalmas vállalatuknál:P Na a németek is azokból élnek akik itt játszanak. Ergo mi vagyunk értük és nem ők értünk:P Nagy különbség kedves Dire Wolf. Ha én nem termelem meg a pénzt akkor a gazdagéknak nincs miből aranyat se venni:P

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett