Oldal 18, Össz.:27 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 171 től 180-ig , össz: 263

Téma: Server indulás

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

mi lessz itt 1 szerverbe sűrítik az összes servert?..

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Travian 4.2 a jelenlegi T4-k egy javított változata lesz.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Ez egy terv, ha sikerül minden akkor indul egy új szerver márc. 4-én

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Jan
    kor
    30

Alapértelmezett

Na ez a beszéd! végre valami történés

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

valaki csatlakozna majd a klánomhoz?

Regisztrált
    2013. Jan
    kor
    30

Alapértelmezett

valaki biztos

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    28

Alapértelmezett

Én klánt keresek majd, remélem, hogy találok.

Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

Regisztraltam az egyik szerverre, csak azert, hogy valaszhoz jussak, mert ugye info0.
    Az egesz forumot vegigbongesztem, valahol lattam valami ujfajta rendszer bevezeteserol szolo posztot, de ugye errol sehol semmi hir.
    Naszoval... Kulturalt hangnemben irtam egy erdeklodo levelet az MH-nak, tobb kerdest is nekiszegezve, a harom kerdesbol egyre kaptam valaszt, megpedig a mikor indul szerverre. Valasz: a naptarban minden benne lesz.
    A szilveszteri tuzszunet ota az egyetlen dolog amit felvestek a kozfalra az az aranyvasarlas-kedvezmeny, se tobb se kevesebb.
    Ezuton is szeretnem koszonni a semmitmondo infot, valamint, hogy a tobbi kerdesemre nem feleltel kedves ismeretlen!
    A nemreg befejezett hux-ra is regeltem, hatha masik MH ele kerulok ohajommal, sohajommal. Bar a valasz itt is semmitmondo, de legalabb nemi magyarazat lett melle fuzve, hogy mi ennek a bizonytalansagnak a forrasa. Megpedig az, hogy az anyaceg hezital valaszt adni ugyanerre a kerdesre, amit a magyar csapat szegez nekik!
    Ezuton szeretnem koszonni ujfent szives hozzaallasod megkereso levelemre!
    Namarmost. Olyasmi is elhangzott, hogy keves a jatekos. Ezzel azert harsany vitaba szallnek, meg lehet lesni, hogy mennyi az aktiv jatekos az angol szervereken! Toredeke annyian jatszanak mint nalunk! Azonban! Fel csaladihazak ara van benne az accokban, igy a kevesebb tobb. Legalabbis uzleti szempontbol. Egy honappal a szerver indulasa utan meg mindig 5k ezustert megy el 25 gyogykenocs, 3000 egy bolcsessegek konyve, olyasmirol mar ne is beszeljunk, hogy hosre valo item 10k-tol 50k-ig.
    Igy mar ertheto a magyar szerverek perspektiva hianya...
    Node! Hazaarulok egy kicsit! Ha mar se forumon, se mashol info nem kivanja felvilagositani homalyba veszo elmenk, toborzast inditok! Angol speed szerver indul szerdan, azaz marcius 6-an.
    Kamionszamnyi arany nelkul bizony csak jo csapattal, kitarto munkaval lehet eredmenyt elerni. Vannak diktatori fegyelmu klanok, de nem sok, raadasul az elnyomott nep haragja bomlaszthatja oket, igy ez nemi remenysugar a hozzajuk kepest szegenyebb, de osszetartobb klanoknak. A legtobb klan szethuz, a csapatmunkarol sokaknak fogalma sincs, igy latok ra eselyt, hogy jo torzsgardaval szervert nyerjunk, vagy legalabbis a szervergyoztes klancsalad oszlopos tagjava valjunk!
    gtom85@gmail.com
    Aki szeretne jonni, kerem jelentkezzen, ott majd szepen osszebeszelunk. Remelem lesztek paran. Meg van par nap az indulasig, igy megvan az esely, hogy a nem agyonlatogatott forumon keresztul is elerhesselek Benneteket kedves jatekostarsaim! Egymas kozotti ellenteteket lehetoleg felretenni, mutassuk meg, hogy tobbet esszel, mint erovel (illetve egy kamionnyi arannyal)! Varom az e-maileket minden erdeklodotol!

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Az MH-k NEM TUDNAK a szerverindulásokról. Nem nem akarják megosztani veled eme becses infót, hanem ők sincsenek tájékoztatva ezekről előre.

.com szerver arany nélkül öngyilkosság, ha csak nem a top300-400 körül terveztek elvegetálgatni.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    kléni ilyenkor hol vagy? Sértegetnek és a becsületembe gázolnak.

Weed Még egy ilyen és feljelentelek a rendörségen. Akadjál le rólam hozzám se szólj remélem érthető voltam.
    Rendben, de ne felejtsd el magaddal hozni Ibolyát is. ))

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett