Eredmény 1 től 10-ig , össz: 10

Téma: Zárolás

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett Zárolás

Az előbb a 2 -es szerveren zároltak 1 órára amit nem értek mert nem használok semmilyen programot amit a levélben írtak érdeklődnék h mégis milyen program lehet a gépemen amire azt hiszi a rendszer h csalás. Esetleg azt érzékelheti h 3 napja itthon ülök és szinte végig fenn vagyok ??
    Épp 3 napja vettem aranyat nem szretném ha fizetek és így sem játszhatok amikor akarok, tényleg nem használok semmit utánaolvastam a programoknak de le sem töltöttem egyiket sem , ha hasznáénék nem fizetnék be 3000 forintot h legyen esélyük elvenni...
    Várom a válaszokat köszönöm

ui elég hülye rendszer h a multihunternekk vagy kinek sem tudok írni ha zárolnak.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Ha zároltak egy órára, azt azt jelenti, hogy gyorsan fel is oldottak. Az MH is előfordulhat, hogy téved, nem kell ezt különösebben mellre szívni.
    Egyébként pedig Üzenetek --> Írás, majd a Címzett mezőbe beírod, hogy Multihunter. Nem olyan bonyolult, ugye?

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Nem zárolás lehetett, hanem kitiltott a rendszer. Soha, semmilyen körülmények között nem láttam olyant, hogy ok nélkül lépett volna működésbe. Saját magam is teszteltem.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett Kínkeserv és büntetés :(

Lehet, hogy tesztelted, de attól még előfordulhat, hogy nem úgy működik, ahogy kellene.
    A speeden fordult elő, hogy egy egyszerű támadás után kitiltott egy játékost (peperoni-t) a rendszer. Hiába írunk akár hova, mindenféle vizsgálat nélkül mondjátok, hogy a rendszer nem tévedhet.
    Pedig ez nincs így!
    És mondom ezt ugy, hogy előfordulhat, hogy ezért a mondatért engem is kitilt a rendszer.
    Peperoni fordult már mindenkihez, akihez lehetett, mert ha van valaki ebben az egész travianban, aki abszolut büntelen, hát ő az.
    Egy másik játékostárs fordult az MH-hoz, a következőket írta:
    [20:23:06] Torcida/SOH/ ELF: - írta a helyettes, Torcida -
    Szia Torcida vagyok

Mivel én személyesen is ismerem a Peperonit ő egy 62 éves nyugdíjas aki éppen hogy ért a számítógéphez ma nem sajnáltam a benzint le mentem hozzá és át néztem a gépét semmiféle illegális dolog nem volt a gépén
    Persze erre azt is mondhatod ,hogy kitörölte, de én tudom hogy ez nem így van szeretném ha azért valamit jeleznél a Németek felé
    kérlek tegyetek meg mindent ,hogy egy nyugdíjas becsületes embernek ne keljen csalódnia

Köszönettel Torci
    UI: én accomba is válaszolhatsz

Természetesen kapott választ, az ujabban bevezetett vállvonogatást.

Ime:
    Torcida/SOH/ ELF: Kedves peperoni,
    Ahogy leírtam, nem tudunk mit tenni!
    Írj az Adminnak.
    Mivel a klánban én vagyok aki be van regelve a fórumba. hát vállaltam, hogy megírom a panaszunkat.
    Tényleg ismerjük a játékost, tényleg nem használ semmiféle botot.
    A kétségbeejtő az, hogy tudjuk, hogy nem használ semmiféle botot, és mégis sulyos büntetést kapott, így soha nem tudhatjuk, hogy legközelebb mikor és kinél fog tévedni a rendszer és teljesen ártatlanul kitiltani vagy büntetést adni egy játékosnak.
    Larsza az ELF klánból
    A mester nem nevel tanitványokat, hanem megint csak mestereket. (Robert Schumann)

Regisztrált
    2007. Jul

Angry Folytatás a klánon belül

[10:25:46] Dezső Vilmos(peperoni): vissza olvastam és átgondoltam a dolgokat nem törlök de nem is építkezek
    [10:34:55] Dezső Vilmos(peperoni): annyi kedvességet, szeretetet kaptam a klántól , együttérzést kaptam , hogy ezek után megváltoztattam döntésemet, és tovább segítem a klán védését de ez minden, mert elvesztettem a hitet a játék korrektségében . Ha lekatáznak azzal engem nem lehet megtörni de ilyen aljasságokat nehezen tudok elviselni, mert ennek semmi köze a játékhoz. És köszönöm a klán szeretetét

Ide jutottunk. Ez már nem egy élvezetes játék. Nem tudom - ezek után - hogy kinek jó ez.
    Larsza
    A mester nem nevel tanitványokat, hanem megint csak mestereket. (Robert Schumann)

Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Nem kell ennek nagy feneket keríteni. Egyszer engem is letiltottak, pedig én vagyok a Travian becsületességi etalonja.

Elment a netem, és pont igyekeztem belépni, mérgemben kattintgattam ezerrel, hátha az segít. A tizennyolc kattintást úgy érzékelte a Travian szerver, hogy spammaltam a gépüket, ezért letiltotta a komplett IP-t. Nem tudtam soha többet belépni a 2-es szerverre. Csak az alaplap csere segített.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tomlovag's Avatar
    Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: falja Hozzászólás megtekintése
    Nem kell ennek nagy feneket keríteni. Egyszer engem is letiltottak, pedig én vagyok a Travian becsületességi etalonja.

Elment a netem, és pont igyekeztem belépni, mérgemben kattintgattam ezerrel, hátha az segít. A tizennyolc kattintást úgy érzékelte a Travian szerver, hogy spammaltam a gépüket, ezért letiltotta a komplett IP-t. Nem tudtam soha többet belépni a 2-es szerverre. Csak az alaplap csere segített.
    Az frankooo

Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Ide jutottunk. Ez már nem egy élvezetes játék. Nem tudom - ezek után - hogy kinek jó ez.
    Larsza[/QUOTE]

Hát mit ne mondjak, azért vártam volna valami hivatalos választ - mondjuk - egy admintól.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Hivatalos választ ne itt várj. Nincs semmi élet a fórumon amúgy se. Az MH-nak vagy az admin e-mail címre írj, ott hamar válaszolnak.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Olvasom a fórumot, de zárolásokat, büntetéseket soha nem fogunk nyilvánosan megvitatni.
    Gyevocska
    Travian Team

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett