Oldal 1, Össz.:9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 81

Téma: Ts6 szerver

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett Ts6 szerver

Sziasztok!

Elég szomorú dolgot tapasztalok a TS6 szerverén! Elég lassú, sokszor be se jön az oldal. Egy két alkalom még tűrhető de itt naponta több 10 alkalom is van és ez nem egy két napja kezdődtek!!! Leállás leállás hátán, ez elrontja a játék hangulatát! A levelezésben is gondok vannak, van h elküld egy átlagos levelet az egész klánnak, de meg esik az is hogy valakinek választ nem tud írni a játékos mert a játék nem képes elküldeni még ha kis terjedelmű is.
    Elég sok a hiba ami nem mi miattunk van, ezt a játék üzemeltetőinek mi hamarabb orvosolni kellene, és esetleges kárpótlást kellene nyújtani a szerveren játszó összes játékosnak! Igen és még valami, a szerveren mindig jönnek a közvéleményt kutató tesztek a szerverrel kapcsolatban, Pl.: "Időben jelezték-e az esetleges karbantartásokat? " Hát a válsz NEM, egyáltalán semmi fajta jelzést nem kapunk csak az egyik percről a másikra le áll a szerver. Ez milyen munka már? Elnézést kérek Darkman, nem akartam senkit megbántani és a munkádat se kritizálni, biztos vagyok benne h a te gondod is megvan... De valamit ideje lenne csinálni is már!

Üdv
    István

Regisztrált
    2011. Jul

Alapértelmezett

Nekem más problémám van. Körülbelül 16 órakor elküldtem a telepeseket új falut alapítani. Később 5 percre rá visszamentem és sehol semmi. Telepesek eltűntek, új falu nincs.
    Esetleg valaki tud segíteni azt megköszönném.

Üdv.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Írj a Multihunter-nek.

Regisztrált
    2011. Jul

Alapértelmezett

Írtam én. Csak biztos sok a dolga. Mert ahogy nézem nem csak nekem van problémám.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Sziasztok,
    Nekem eddig nem volt sok bajom s6al, de ma tényleg nagy lehet a gáz, ez rosszabb mint régen s1, mi a fene történt?
    Atya

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Egy "500 internal server error" történt ez most már tényleg minden napos dolog lesz?

Regisztrált
    2011. Jul

Alapértelmezett

Jó lenne, ha kezelnétek a problémákat, elég nevetséges, hogy fél perces vagy még durvább lagokat kapok... Direkt itt ültem a gép előtt, hogy kitérjek, aztán a kritikus pillanatban kaptam egy 1 perces válaszidőt. Szedjétek össze magatokat, nem ezért a szarért fizetek!
    Gondolom a bebukott seregeim nem kaphatom vissza semmilyen módon sem, köszönet érte.

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Én ennek megelőzése céljából aktiváltam az aranyklubot, de lehet hogy hiba volt ebbe a szerverbe fektetni, tele van hibával, folytonos a leállás és csak gondok vannak vele, persze kártérités nincs, de még egy bocsánat kérésre se képesek! Kíváncsi vagyok, hogy meddig fog ez elhuzodní míg valamit is csinálnak!

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

srácok! Az összes T4 verziójú szerverrel gondok vannak, azok a pillanatnyi szero leállások azt jelzik hogy vagy frisitgetik a szervert, vagy, valami elakadás,lépett fel. Dark már irta korábban,hogy gőzerővel dolgoznak a hiba kijavitásán az üzemeltetők.
    Kis türelemel szerintem meg fog oldodni a gondotok. Egyébként már kaptunk kártéritést és valószínű,hogy megint kapni fogunk ha nem változik a helyzet. Türelem emberek.

A telepeses srácnak meg annyit kérdeznék, hogy rákattintotál a gyülekező teredre? Mert az egyértelmüen mutatja, hogy a 3 telepes mikor ér az újfaluba amit alapitasz. De külön nem mutatja a gép mint a bejövőtámadást például. Hanem rá kell kattintani a gyülitére ott mutatja új település alapitása mit tudom én 12 óra 34 perc stb..
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált
    2011. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése

A telepeses srácnak meg annyit kérdeznék, hogy rákattintotál a gyülekező teredre? Mert az egyértelmüen mutatja, hogy a 3 telepes mikor ér az újfaluba amit alapitasz. De külön nem mutatja a gép mint a bejövőtámadást például. Hanem rá kell kattintani a gyülitére ott mutatja új település alapitása mit tudom én 12 óra 34 perc stb..
    Persze, hogy. De egy falum van... 2 napja elküldtem őket. Írtam multihunternek is az esetre rá 5 percel. Válasz még nem jött.