Oldal 3, Össz.:4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 39

Téma: Plus számla

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kenny o'brain
    Quote Eredetileg írta: Desmond Tiny
    Nem az a cél sztm, hogy az anyagilag nyerje meg vki a játékot, én az egészet hülyeségnek tartom, úgy, ahogy van.
    Lehete pl teljesítmény után "extraprofitként" osztogatni
    meg mondjuk sorsolhtnának is mondjuk 100 aranyat x embernek hetente...
    és mi lenne ha egyszerűen nem lenne és mindenki análkül játszana szerintem ez a legegyszerűbb
    Szeritnem ez logikátlan, mert nem hiszem, hogy egy dúsgazdag ember írta a traviant hobbiból, és azt sem hiszem, hogy annyi ideje lenne még 2 állás között, hogy ilyet tegyen. Interneten láttam edig játékot mind fizetős volt (aminek értelme is volt, nem csak egy kirakós)
    We have: Gyurcsány, noisy cities, dirty rivers, small mountains, lot's of tax,

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Arany pénzért = szerverfentartás (hm...)
    Van eszetek nem vesztek, mondjuk ti tudjátok mire költitek a pénzeteket. Ha meg vlki erre anyuci pénzét költi, az meg elég szánalmas...
    Bocs, de nem olvastam el az elöttem lévő hsz-okat.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett Re: Plus számla

Quote Eredetileg írta: kelepelek
    Quote Eredetileg írta: tof008
    Szerintem többen vennének aranyat (mint én is) ha olcsóbb lenne.
    mint pl.: a 960 ft-os sms.
    Pedig ez egyszerű...
    Azért kerül többe az sms, mert a nem a teljes összeget kapja meg a Travian. Majdnem a felét lenyeli az sms díjából a _szolgáltató_, míg a kártyás, ill. netes utalásnál csak egy minimális díj van. (Amit mellesleg ugyanúgy te fizetsz.)
    Te nem fizetsz semmit minden nagyobb banknál ingyenes a kártyás vásárlás ...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. May

Quote Eredetileg írta: Carnivora
    Aha...
    És a kártyának nincs éves díja? Neten csak a dombornyomott komolyabb kártyákat fogadják el, aminek akár többezer forint is lehet az éves díja...
    Továbbá a számlának, amihez a kártya kapcsolódik, minden hónapban vannak költségei. Ezt is te fizeted.
    Ma már semmi sincs ingyen...

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Apr

Aha...
    És a kártyának nincs éves díja? Neten csak a dombornyomott komolyabb kártyákat fogadják el, aminek akár többezer forint is lehet az éves díja...
    Továbbá a számlának, amihez a kártya kapcsolódik, minden hónapban vannak költségei. Ezt is te fizeted.

Hát ez a baj

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Közben azon gondolkodtam, hogy tük jól elvitázunk erről, de nem valószínű, hogy velünk fogják megszavaztatni: legyen-e plus vagy sem? és hogy mennyibe kerüljön.

Regisztrált
    2007. Apr

Aha...
    A kártya éves költségeinek mi köze a vásárláshoz? Jó megértelek bizonyára még bizonyára középiskolás vagy, de ha felsőoktatási intézményben tanulsz - dolgozol alapban kell bankszámla meg kártya. Egyébként a bankok közt igen éles a verseny , és a számlafenntartás, kártya költségek minimálisak ...

Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: TudodKi
    Közben azon gondolkodtam, hogy tük jól elvitázunk erről, de nem valószínű, hogy velünk fogják megszavaztatni: legyen-e plus vagy sem? és hogy mennyibe kerüljön.
    Semmi sincsen ingyen. Gondoljátok a szerver ingyen van? a netkapcsolat ingyen van? a játékot ingyen tervezték? ingyen tartják fenn? ... álmodozzatok gyerekek.

Ti dolgoztok ingyen? még így is elég kedvezményes , hogy nem kötelezően kell fizetni, ha játszani akarsz.

Regisztrált
    2007. May

A kártya éves költségeinek mi köze a vásárláshoz? Jó megértelek bizonyára még bizonyára középiskolás vagy, de ha felsőoktatási intézményben tanulsz - dolgozol alapban kell bankszámla meg kártya. Egyébként a bankok közt igen éles a verseny , és a számlafenntartás, kártya költségek minimálisak ...
    Azt hiszem nem értetted meg mire akartam kilyukadni.
    A topic azért nyílt, mert páran úgy gondolták, hogy túl drága az sms-ben _vásárolható_ arany. Gyanítom ezek az emberkék azért akarnak sms-ben vásárolni, mert nincsen bankkártyájuk.
    Te azt ajánlottad ezeknek az embereknek, hogy szerezzenek bankkártyát, aztán olyan mintha lemennének a boltba vásárolni.
    Én meg arra szerettem volna felhívni a figyelmüket, hogy a bankkártya sem ingyen van, sőt lehet drágább is...
    Egyébként több mint 9 éve dolgozom a bankszektorban, tehát van egy kis rálátásom, hogy mi folyik itt. "... a bankok közt igen éles a verseny..." muhaha... Látszólag... Hidd el, hogy nincs itt semmiféle verseny, csak ügyeskedés... Egyik bank 19, másik 1 hijján 20. Ott húznak le téged ahol észre sem veszed.

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Egyébként nem értelek Carnivora, hogy miért beszélsz ennyire azok ellen, akik nem tudnak kártyával vásárólni! Lehet hogy te tudsz, de én sok olyat tudok akik veled ellentétben az sms-t választanák, ha kedvezőbb lenne az ára!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett