Oldal 2, Össz.:4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 39

Téma: Plus számla

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Sziasztok!

Szerintem is nagyon drága a 960ft-ért 45 arany! Én vettem, de többet nem fogok! A kártyáról vásárólt, kedvezőbb áron van, csak hát ugye nem mindenkinek van ilyen kártyája! Több embert is tudok, akik vennének aranyat, közöttük én is, de nem ilyen áron! Jó lenne, ha több sms-es csomag lenne és olcsobban! Akkor legalább a játékosoknak is megérné!!!!

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Sziasztok!

Szerintem is nagyon drága a 960ft-ért 45 arany! Én vettem, de többet nem fogok! A kártyáról vásárólt, kedvezőbb áron van, csak hát ugye nem mindenkinek van ilyen kártyája! Több embert is tudok, akik vennének aranyat, közöttük én is, de nem ilyen áron! Jó lenne, ha több sms-es csomag lenne és olcsobban! Akkor legalább a játékosoknak is megérné!!!!

Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Sziasztok

Szerintem akik a programot készítették és akik üzemeltetik a szervereket nem csupánz azért tették, teszik, hogy legyen mivel szórakozniuk a tömegeknek, hanem szeretnének vele pénzt keresni.

Ha fizetős játék lenne elég kevesen játszanának, ha meg ingyenes, akkor nem lenne belőle pénz. Ezért a legjobb megoldás a hasonló játékoknál, hogy van benne ingyenes és fizetős rész is. Az ingyenes vonzza a tömeget, hogy legyenek játékosok és így a fanatikusabbja már fizetni is hajlandó bizonyos előnyökért.

Az árak pedig nem magyar pénztárcára szabottak, de különben sem tűnik olcsónak ennyi pénzt kiadni az extra szolgáltatásokért, minimális előnyökért. Gondolom az árak általánosak és nem országra szabottak.

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

xppx : elég egyszer is leirni :P
    és szerintem is kicsit izé, hogy 2 "A" csomaggal jobban kijön az ember mint egy sms el, pedig az sms fizetési módot sokkal többen tudnák igénybe venni, csomó embernek nincs bankkártyája, nem bízik az ilyen szolgáltaltásban, meg macerásabb is, ergo több pénz jönne be a fejlesztőknek ha kicsit olcsobb lenne az sms csomag.Szerintem.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Apr
    Valahol a nagyon messze és a nagyon közel között.

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: darkman
    szoval lehet vitatkozni h. jo e a plusz vagy sem... de azert nem art par dolgot figyelembe venni,
    ez a jatek alapjaban ingyenes, senkinek nem kotelezo fizetni. ne feledjetek azonban,

1) a szervereket uzemeltetni kell /mivel linux van rajtuk liszenszdij nincsen/, de pl a vas is penzbe kerul, nameg az aram is!
    2) a netre vhogy kapcsolodni kell es eleg nagy sebesseggel /min 10mbit/ hogy nagy mennyisegu felhasznaloval, normalisan mukodhessen a dolog, sajna nem ad semelyik szolgaltato ingyen ilyet.. nezzetek utana a berelt vonal ~10mb up arainak...

persze ezt nyilvan az alkotok is tudjak... es ugy gondoltak, hogy aki szigoruan onkentes alapon fizet valamekkora osszeget azert mert tetszik neki ez a jatek es jatszik vele, akkor ezt vmivel jutalmazzak... ez a plusz.

ja.. nem vagyok a ceg alkalmazottja, ne ertsetek felre, csak az "ide vele mindent es nem adok erte semmit" elvet nem tartom tul sportszerunek.

dark
    http://forum.travian.hu/viewtopic.php?t=50&highlight=
    A pogácsáknak nincs szavazati joguk.
    Nem vagyok multihunter.
    Kérdéseket pls a fórumban, ne in game. köszi.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: GreEko
    és szerintem is kicsit izé, hogy 2 "A" csomaggal jobban kijön az ember mint egy sms el, pedig az sms fizetési módot sokkal többen tudnák igénybe venni, csomó embernek nincs bankkártyája, nem bízik az ilyen szolgáltaltásban, meg macerásabb is, ergo több pénz jönne be a fejlesztőknek ha kicsit olcsobb lenne az sms csomag.Szerintem.
    Nincsen semmi macera pár pillanat alatt elintéztem kártyáról, mintha a boltban vásárolnál ...

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Persze meg lehetne szüntetni a fizetést ... de valamiből meg kell élnie a gazdáknak ... mert a server bérlést nem raklámból hozzák össze ... és a magyar állam iylen célokra meg főleg nem a máltai szeretet szolgálat!

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Nem is arrol van szó, hogy legyen valaki máltai szeretet szolgálat. Csak ha már annyival olcsobb lenne az sms, mint a kártyás, már többen vennék!
    ÉLNI, ÉS ÉLNI HAGYNI!!!

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: GreEko
    Mi macerás van benne? manapság szinte mindenki rendelkezik bankártyával ... a fizetés pedig olyan egyszerűen van megoldva, mintha egy boltban lehúznák a kártyád ... macera nincs vele.

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett Re: Plus számla

Quote Eredetileg írta: tof008
    Szerintem többen vennének aranyat (mint én is) ha olcsóbb lenne.
    mint pl.: a 960 ft-os sms.
    Pedig ez egyszerű...
    Azért kerül többe az sms, mert a nem a teljes összeget kapja meg a Travian. Majdnem a felét lenyeli az sms díjából a _szolgáltató_, míg a kártyás, ill. netes utalásnál csak egy minimális díj van. (Amit mellesleg ugyanúgy te fizetsz.)

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett