Oldal 2, Össz.:3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 26

Téma: Oázis támadása

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Guenther: ez alapján már maga a klánok léte is szabályt sért. Az nekem hol a saját sikerem, hogy adott szerveren például védőket küldök az egyik társamnak, mert őt támadják?
    Én is rengeteg oázist vertem be a klánom tagjainak - csak hogy példát említsek -, pusztán azért, hogy tudjanak fejlődni, ergo egy erősebb csapatban játsszak. Nem véletlenül mottója egy csomó klánnak az, hogy a klánérdek előrébb való az egyéninél.

A farmokkal egyébként dettó így van. Azzal hogy egy account inaktív és már nem is próbálja megakadályozni azt, hogy elvigyem a nyersanyagát, már gyakorlatilag az én sikeremért létezik, nem? Ettől még nem a multim, szabályt pedig szerintem nem sért. Ha mégis, akkor is nagyon sokan felhördülnének, ha az összes ilyen játékost zárolnák, pusztán azért, merthogy nem tartották be a játékszabályokat.

(Itt természetesen elvonatkoztattam a közös IP témájától, minthogy a Guenther által idézett pontok sem arra vonatkoztak.)
    reklamálás:admin@travian.hu emailre, kéretik küldeni, ez a topik nem a vitákról szól.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Guenther: ez alapján már maga a klánok léte is szabályt sért. Az nekem hol a saját sikerem, hogy adott szerveren például védőket küldök az egyik társamnak, mert őt támadják?
    Én is rengeteg oázist vertem be a klánom tagjainak - csak hogy példát említsek -, pusztán azért, hogy tudjanak fejlődni, ergo egy erősebb csapatban játsszak. Nem véletlenül mottója egy csomó klánnak az, hogy a klánérdek előrébb való az egyéninél.

A farmokkal egyébként dettó így van. Azzal hogy egy account inaktív és már nem is próbálja megakadályozni azt, hogy elvigyem a nyersanyagát, már gyakorlatilag az én sikeremért létezik, nem? Ettől még nem a multim, szabályt pedig szerintem nem sért. Ha mégis, akkor is nagyon sokan felhördülnének, ha az összes ilyen játékost zárolnák, pusztán azért, merthogy nem tartották be a játékszabályokat.

(Itt természetesen elvonatkoztattam a közös IP témájától, minthogy a Guenther által idézett pontok sem arra vonatkoztak.)
    A kláncélok elérésének módja teljesen más tészta. Ott egy közös, jól meghatározott cél érdekében vállal valaki egy szerepet, amiért cserébe mást kap. Pl egy támadó kiszedi neki az oázist, hogy legyen neki elfoglalható oázisa, mert védőkkel nem megy.

De itt pusztán arról van szó, hogy hőssel, veszteséggel egy tag kipucolja neki az oázist, majd ő elviszi a nyersit. Egyik fél veszít, azért, hogy a másik fejlődjön, nem kap érte semmit, ő is elvihetné a nyersit, majd x részét átküldhetné. De valamiért csak kipucolja neki. Az elejéről beszélünk, ahol mindenkinek egyaránt nehéz oázist pucolni.

Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése
    reklamálás:admin@travian.hu emailre, kéretik küldeni, ez a topik nem a vitákról szól.
    De, a kérdések topikban lehet válaszokat is posztolni. Légy oly szíves és ne akarj a Travian csapat nevében észt osztani.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Nem osztom az észt csak betartatom a szabályokat amik felett egyesek elsiklanak.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó már tud valamit Marwolaeth's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Egy olyan kérdésem lenne, hogy oázis támadásánál, kvázi amikor farmolni szeretnék egy-egy oázist, a hozott nyersanyag mennyisége mi alapján számolódik ki? Azt, hogy egy 25%-os búzás oázisból például ennyivel több búzát fogok elhozni az összes fosztott anyag tekintetében azt értem. Csak a bruttó összmennyiséggel kapcsolatban lenne e a kérdésem. Esetleg itt is, mintha passzív nyersanyagmezők lennének, lehetne az óránkénti termelésre vonatkoztatva (pontosabb) becsléseket megejteni?
    "Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó már tud valamit Marwolaeth's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Köszönöm!
    "Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."

Regisztrált felhasználó már tud valamit Blueyes's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul
    kor
    37

Alapértelmezett Állatok újjáéledésének ideje

Üdv!

Esetleg tud valaki infot mondani arról, hogy egy oázisban az állatok legyilkolása után mennyi idő kell, hogy ismét felbukkanjanak a jószágok? Van ennek egyáltalán fix ideje vagy véletlenszerű lenne az újjáéledés?

Köszi előre is!

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Véletlenszerű, de nagy szerepe van benne, hogy mennyi támadást kap az oázis. Minél többet, annál gyorsabban.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Jun

Alapértelmezett

Sziasztok!
    Befoglalt oázist tud farmolni az aki befoglalta? Illetve e-miatt nem veszti el az oázis hatását ugye?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Kakash Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Befoglalt oázist tud farmolni az aki befoglalta? Illetve e-miatt nem veszti el az oázis hatását ugye?
    Az oázist birtokló falu aktuális raktárban tárolt nyersanyagának tizenvalahány (talán 12 vagy 16) százalékát tudod elvinni. (ha a raktár kapacitás 4000 és fullon van, 400 körüli nyersanyag fajtánként.)
    És nem veszti el a hatását.