Oldal 5, Össz.:6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény 41 től 50-ig , össz: 51

Téma: Kereskedés

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Drága Earl, már megfigyeltem, hogy nagyon lelkesen osztod az észt, csak nincs miből(mármint nem az, hogy nincs eszed, az biztos van, csak a játéktapasztalat, na az hiányzik)... az NPC kereskedő mint olyan egy plus szolgáltatás. Mindenképp fizetni kell érte. Nem tudsz nem aranyért kereskedni vele, tehát akkor már érdemes betartani az 1:1-t.

Na, ha valamit rosszul tudok, most tessék leugatni. Mivel nem használtam el az aranyaimat, nem tudom, mit ír olyankor az NPC-s részre.

NO PLUS PLAYER. Top6 lol

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: tetra
    Drága Earl, már megfigyeltem, hogy nagyon lelkesen osztod az észt, csak nincs miből(mármint nem az, hogy nincs eszed, az biztos van, csak a játéktapasztalat, na az hiányzik)... az NPC kereskedő mint olyan egy plus szolgáltatás. Mindenképp fizetni kell érte. Nem tudsz nem aranyért kereskedni vele, tehát akkor már érdemes betartani az 1:1-t.

Na, ha valamit rosszul tudok, most tessék leugatni. Mivel nem használtam el az aranyaimat, nem tudom, mit ír olyankor az NPC-s részre.

NO PLUS PLAYER. Top6 lol
    Ha használod az NPC-t, három sorból áll a megjelenő képernyő.
    1. sor: jelenlegi mennyiségek
    2. sor: ide írhatod be, hogy mennyit szeretnél
    3. sor: ez első és a második sor közti különbség

Oszlopok:
    1. oszlop: fa
    2. oszlop: agyag
    3. oszlop: vas
    4. oszlop: búza
    5. oszlop: összesítés

Miután beírtad, rákattintasz, hogy "(1/2) nyersanyag elosztás" (itt az 1/2 azt jelenti, hogy ez az első lépés a kettőből...)

Ezután kiírja, hogy miből mennyi lesz ténylegesen... (pl. ha több nyersanyagod volt, mint amit szeretnél, a maradékot egyenletesen kiosztja... ha mondjuk egy épület "szükségleteit" írtad be, és felépíted, mindenből kb. ugyanannyi marad, ha kevesebb volt, akkor mindenből ugyanannyival lesz kevesebb az épülethez...)

Ha tetszik az elosztás, és szeretnéd, hogy végbe is menjen, az "(1/2) nyersanyag elosztás" helyén most láthatsz egy szöveget, mellette, hogy költsége 3 arany (a szövegre kattints... asszem vmi olyasmi, hogy NPC kereskedés)... Ha ez megtörtént, kiírja szövegesen is, hogy mi történt... (pl. elcseréltél 20 fát, 20 agyagot, 20 vasat, 20 búzát 0 fára, 80 agyagra, 0 vasra és 0 búzára. Ez neked 3 aranyba került...)

Ha fentebb leírtakból nem derült volna ki, az NPC kereskedő mindig 1:1-ben cserél...

De szerintem, ha valaki használja, úgyis rájön, hogy mit hogyan...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: OnkieJoe

NO PLUS PLAYER. Top6 lol
    Ha használod az NPC-t, három sorból áll a megjelenő képernyő.
    1. sor: jelenlegi mennyiségek
    2. sor: ide írhatod be, hogy mennyit szeretnél
    3. sor: ez első és a második sor közti különbség

Oszlopok:
    1. oszlop: fa
    2. oszlop: agyag
    3. oszlop: vas
    4. oszlop: búza
    5. oszlop: összesítés

Miután beírtad, rákattintasz, hogy "(1/2) nyersanyag elosztás" (itt az 1/2 azt jelenti, hogy ez az első lépés a kettőből...)

Ezután kiírja, hogy miből mennyi lesz ténylegesen... (pl. ha több nyersanyagod volt, mint amit szeretnél, a maradékot egyenletesen kiosztja... ha mondjuk egy épület "szükségleteit" írtad be, és felépíted, mindenből kb. ugyanannyi marad, ha kevesebb volt, akkor mindenből ugyanannyival lesz kevesebb az épülethez...)

Ha tetszik az elosztás, és szeretnéd, hogy végbe is menjen, az "(1/2) nyersanyag elosztás" helyén most láthatsz egy szöveget, mellette, hogy költsége 3 arany (a szövegre kattints... asszem vmi olyasmi, hogy NPC kereskedés)... Ha ez megtörtént, kiírja szövegesen is, hogy mi történt... (pl. elcseréltél 20 fát, 20 agyagot, 20 vasat, 20 búzát 0 fára, 80 agyagra, 0 vasra és 0 búzára. Ez neked 3 aranyba került...)

Ha fentebb leírtakból nem derült volna ki, az NPC kereskedő mindig 1:1-ben cserél... (tapasztalat)

De szerintem, ha valaki használja, úgyis rájön, hogy mit hogyan...

Köszönöm nektek, mostmár megértettem.

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Drága Onki!Mivel lehet igazad van abban hogy osztom az ész és tapasztalat pedig nincsen veled ellentétben én vállalom a falumat te pedig elég rejtélyes maradsz!

De mivel ez a fórum a segitségröl szól nem pedig egymás fikázásáról a válaszom igencsak szép lesz!

Mivel minden NPC aranyba kerül amit le is irtam nem értettem a válaszodban azt a részt hogy az ez Plusz szolgáltatás hát ami aranbya kerül az alapból az!de azért arra kiváncsi lennék te mennyi tapasztalattal rendelkezel.mert hát holtig tanul az ember!

Minden út Kómába vezet!!

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Most nézem azt a beirásomat amire válaszoltad hogy nincsen tapasztalat sztem teljesen jól leirtam méghozzá egyszerüen hogy mit hogyan lehet NPC kereskedni anélkül hogy regényt irtam volna a végén pedig oda is van irva hogy minden NPC kereskedés 3 arany nem tudom te mit olvashattál ki belöle de sztem nézd végig még1x!ha pedig zaavr az hogy "osztom az észt"mert te szeretnél válaszolni mindenre hát legyen mától távol maradok a kevés tapasztalatomból származó segitség adással.Ha neked rosszul esik az én válaszaimat olvasni akkor nem irok!majd nézem a te válaszaidat és tanulok )mert hát te biztos sokkal jobban tudsz mindent!És még1x elnézést Onki hogy más is használni szeretné a fórumot és segitene szeretne másoknak!

Minden út Kómába vezet!!

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Egymás sértegetését fejezzétek be!

Mndenki aki segít az köszönetet érdemel, hisz legalább próbálkozik.

tetra: Megkérlek ne szemléyeskedj, főleg akkor ne amikor 5 perc alatt pont te írsz mindenhova valamit, csak, hogy 14 hozzászólásod legyen

EarlGrey: Légyszíves legközelebb jobban olvasd el mire válaszolsz! Mivel te arra a kérdésre válaszoltál igenlő magatartással, ami azt kérdezte, lehet e arany nélkül npc kereskedést folytatni a válaszod félre érthető volt.

Peace

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: EarlGrey
    Most nézem azt a beirásomat amire válaszoltad hogy nincsen tapasztalat sztem teljesen jól leirtam méghozzá egyszerüen hogy mit hogyan lehet NPC kereskedni anélkül hogy regényt irtam volna a végén pedig oda is van irva hogy minden NPC kereskedés 3 arany nem tudom te mit olvashattál ki belöle de sztem nézd végig még1x!ha pedig zaavr az hogy "osztom az észt"mert te szeretnél válaszolni mindenre hát legyen mától távol maradok a kevés tapasztalatomból származó segitség adással.Ha neked rosszul esik az én válaszaimat olvasni akkor nem irok!majd nézem a te válaszaidat és tanulok )mert hát te biztos sokkal jobban tudsz mindent!És még1x elnézést Onki hogy más is használni szeretné a fórumot és segitene szeretne másoknak!
    Ha erre gondolsz, ezt nem én írtam, hanem tetra!

NO PLUS PLAYER. Top6 lol
    Ha az egyes szerveren kerested a falumat, hiába, viszont ezzel a névvel a kettesen magtalálsz

A végén az 1:1 mellé azért írtam, hogy tapasztalat, mert nekem eddig 1:1-ben cserélt... Ahogy olvastam nekem nem volt teljesen tiszta, hogy ki hogy válaszolt, mire, ezért gondoltam leírom az elejétől szépen, rendezetten, hogy biztosan megértsék... Lehet, hogy neked kisregény, de más talán ebből jobban megérti...

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Hát akárhogyis Próbáld meg még1x átszámolni és csak azokat az adatokat ird le a számoláshoz amiket én is irtam!!akkor lehet sikerülni is fog!!Nézd meg ujra azt a 4 számot amit megadtam és ha amit én irtam végösszege nem 6500 akkor emelem kalapom elötted!de nem tudom hogy nem vetted észre hiszen 2x is reagáltár rá még még akkor sem nézted meg rendesen!!add össze még1x!!és rájössz amit én irtam NPC vel lehetséges és 3 arany az ára ahogy leirtam!!

ennyit a Tapasztalatról!

Minden út Kómába vezet!!

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

És ki mondta, hogy nem 3 arany?

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Balagee ha olvastad én nem sértegettem senkit hanem én kaptam "sértő"vagyis inkább kioktató levelet elöször arra reagáltam és semmi személyeskedöt nem irtam le!

Az elöző dolgra hogy arany nékül lehet-e NPC kereskedni
    a válaszom végén ott volt hogy 3 arany az ára az NPC kereskedésnek!Tehát semmi olyat nem irtam ami félreérthető volt!mindenki ugy értelmezi ahogy szeretné!azt a figyelmes olvasásra válaszolom!

De legközelebb megpróbálok figyelmesebb lenni!!

Minden út Kómába vezet!!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett