Oldal 1, Össz.:9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 82

Téma: t4

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett t4

A T4-es verzióhoz lenne pár ötletem.
    A hősök cuccainál is lehetne pár módosítás. Mint pl. A különböző tipusú lovak is növeljék a hős harci erejét 250, 500 vagy 750 ponttal. A rómainál a sima hátasló sebessége megyegyezik az imperatoris sebességével, ezért felesleges gyorsabb lóra váltani. Még lehetne egy olyan sisakfajta ami szintén a harci erőt növeli 250, 500 v. 750 ponttal. Valamit a tolvaj zsákja mellett lehetne olyan hasonló kiegészítő ami a katonák nyersanyag teherbírását növeli pár %-al.
    Én örülnék annak, hogyha a 3 népcsoportnak külömbözőképpen néznének ki az épületei, de ez részletkérdés
    Az épületekhez még annyit, hogy jó lenne ha lehetne építeni nagy műhelyt is. Ellenében a főfaluban nem csak 20-asig hanem 1-2 szinttel többet lehetne húzni. Igazából az adhatna még egy plusszt a játéknak ha bevezetnének újfajta egységeket, mint pl. az íjászok, lovas-íjászok, parittyások, esetleg ostromgépek, és lehetne a falu fala mellé bástyát építeni/fejleszteni.
    Remélem találtok közte jó és megvalósítható ötletet is, üdv.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Hát ezzel gyakorlatilag egy más játék keletkezne...

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    26

Alapértelmezett

Katonáknak felesleges a plusz teherbírás, évekig megvoltunk enélkül is. A hőst pedig nem kell tovább tápolni, a sisak értelmetlen is, úgyis a tapasztalatot adót fogja mindenki húzni, ha támadni megy, mert azzal éri meg a legjobban.

Az ostromgépes, íjászos, stb. részhez pedig, ha jól tudom, már van ilyesmi játék is. Ez a travian, nem kell túlbonyolítani.

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Szerintem azért lenne jó minden népnek legalább egy új egység, hogy ezzel is változatossá tegyék a csatákat. Nem elég az új design, hosszú távon egy idő után mindenki besokal kicsit, és vagy kihagy pár hónapot/ évet vagy abbahagyja, mert nem ad neki semmi újat a travi. Jó példa a mostani t4, ahol volt 20k felett is a játékosszám, most pedig épp 4k felett van. Sok olyan ember is volt közte aki már abbahagyta korábban, de most kíváncsi volt az új fejlesztésekre, többek közt én is. A legtöbben vagy megunták, vagy csak becsületből játszanak.
    Abban igazad van, hogy nem kell túlbonyolítani, de ettől még nem lesz baj, ha jön valami új is.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: bohi01 Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azért lenne jó minden népnek legalább egy új egység, hogy ezzel is változatossá tegyék a csatákat. Nem elég az új design, hosszú távon egy idő után mindenki besokal kicsit, és vagy kihagy pár hónapot/ évet vagy abbahagyja, mert nem ad neki semmi újat a travi. Jó példa a mostani t4, ahol volt 20k felett is a játékosszám, most pedig épp 4k felett van. Sok olyan ember is volt közte aki már abbahagyta korábban, de most kíváncsi volt az új fejlesztésekre, többek közt én is. A legtöbben vagy megunták, vagy csak becsületből játszanak.
    Abban igazad van, hogy nem kell túlbonyolítani, de ettől még nem lesz baj, ha jön valami új is.
    Miért akarsz még több egységet? Ha megnézed az ismertetőben az egyes népek egységeit akkor láthatod igazságosan el vannak osztva mindegyik népnél egyfórmán,hogy az adott népnél a különböző egységek a másik nép egységei ellen jók.
    Tehát ha most beraknának újabb egységeket azok szerintem igen csak megkavarnák a levest
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

A pontokkal nincs semmi bajom, igazságosan van kiosztva. Pont az lenne jó, hogy felborulna kicsit a papírforma és új stratégiák, harcmodorok születnének.
    Még egy ötletem lenne, nem tudom te vagy a nagyérdemű mit szól hozzá. Katapult támadásnál lehetne a megszokott módon célpontot választani, vagy a falu vaktérképét mutatva találomra kiválasztott helyeket támadni. Így megvan az-az esély, hogy a rejteket, csapdakészitőt, kőfaragót ki lehet lőni elsőre (vagy épp semmit, ha nem áll ott épület). Ez a támadó bevállalásán és (bal)szerencséjén múlik.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

A mostani egységeken már el vannak osztva úgy a pontok, hogy ne nagyon legyen olyan, hogy +1 különbözni tudna tüzetesen. Így túl sokat nem változtatna. Ráadásul egy új egység elkészítése eléggé sokáig is tartana.
    Véletlen cél pedig most is, és eddig is volt.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

De ő azt szeretné hogy a rejteket is kilehessen lönni elsőre azaz pont,hogy nem véletlen lövés legyen a katánál, ezt viszont én nem tartom fernek. A rejteket pont hogy ne lehessen kilönni, mert legyen meg az esély arra,hogy vissza tud épiteni a faludat.
    Sőt ha már itt tartunk én a főépületet, a rejteket nem engedném meg,hogy le lehessen katapultozni, legyen megadva az esély ahoz,hogy újra lehessen épiteni a falut.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése
    De ő azt szeretné hogy a rejteket is kilehessen lönni elsőre azaz pont,hogy nem véletlen lövés legyen a katánál, ezt viszont én nem tartom fernek. A rejteket pont hogy ne lehessen kilönni, mert legyen meg az esély arra,hogy vissza tud épiteni a faludat.
    Sőt ha már itt tartunk én a főépületet, a rejteket nem engedném meg,hogy le lehessen katapultozni, legyen megadva az esély ahoz,hogy újra lehessen épiteni a falut.
    Más játékoknál ott az újrakezdési lehetöség, egy ilyet itt is be lehetne vezetni valami fórmába,de ez csak az én javaslatom.
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Nem feltétlen lenne könnyebb. Pl: a kata által választható célokat nagyon leszűkíteném. A nyersitermelők, rezi (hogy ne csak teljesen szétlőtt falut lehessen foglalni), kincstár, csoda, esetleg raktár, magtár. Természetesen megmaradna a véletlen célzás. És a vaktérképes (a falu képét látom épületek nélkül). A játékosok nagy része kialakítja a saját rendjét nem csak ahol szabad helyet talál oda épít. Ha én támadok, és pl. a cél malom és pékség, akkor tudom, hogy elég neki 50 kata, mert leviszi. Igaz, nem tudom hova építették őket, de nem is érdekel a gép segít. De ha vaktérképen találomra kell kiválasztanom a célt akkor nehezebb dolga van a támadónak ergo minden hullámmal több kata megy, ezért legyen meg az a lehetőség, hogy bármi is van azon a mezőn lerombolhassam.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett