Oldal 8, Össz.:9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény 71 től 80-ig , össz: 82

Téma: t4

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Azzal nem foglalkozom, ki mennyit öl/fektet ebbe a játékba. A "kinti világba" sem indulunk egyforma esélyekkel. Nem Top10-es, plecsnis játékos akarok lenni. Csak játszani, kikapcsolódni jövök. Ez nem kötelező, mint az általános iskola.
    ez egy játék
    : itt bármit tehetsz
    : hiszen csak játék
    : : vedd már lazábban
    : nem egy 5000 fős gyárat igazgatsz, ahol a családok megélhetése múlik rajtad
    : meg a döntéseiden
    : itt bármit dönthetsz

Ez így van.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

én szeptemberben játszottam T4es szerveren, nekem bejött az , hogy nem kell IRL pénzt költened hogy legyen aranyad. Nem emlékszem pontosan, de kb. 1 hónap alatt ki tudtam gazdálkodni az arany klub tagságot, meg lett volna pluszra is pénzem, csak elfoglalták a kezdőfalumat és inkább töröltem magam, nem akartam farm lenni

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A statisztikai részén is kellene változtatni a játéknak. Jó lenne, ha nem a pop alapján állítanák fel a sorrendet.
    A nem régen véget ért speeden az 551. helyen végeztem. Népesség 7019. A szerver végére megmaradt 9500 kémem, 41.000 testőröm, 1000 légiósom, 4100 cézárom. Római védő vagyok, a hősöm a 100. helyen végzett. A kémektől kezdve minden egység 20-as páncélzatú. A cézárokból kb. 12.000 gyártottam le, de a többiből nem tudom mennyit. Volt birodalmim is, kata, kos, impi, de őket a csodába küldtem. Jó lenne ha a legyártott egységek számáról tudomásunk lenne, ezen belül a páncélozottságot is figyelembe kellene hogy vegyék, és ezek alapján tennék sorrendbe a játékosokat.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Igen, sokkal jobb lenne.
    Végre nem kéne órákhosszat találgatnunk a stratégiailag fontos célpontokat (hogy kiszedhessük minden falujukat, ilyenek), hanem elég lenne csak megnézni a toplistát.

TÁMOGATOM!

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Kéne egy tanuló szerver kezdőknek. Ahol csak arany nélkül lehetne játszani.Amolyan legos szero magyarul.

Ha az a Travianer nevű játék magyar szerverrel magyarul is indulna komolyan mondom a világ leg boldogaabb embere lennék és csak azzal játszanák
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

A ranglista modositast tamogatnam, csak kicsit maskepp. Uj szint is vinne a jatekba, valamint a vedok helyzetet sem lehetetlenitene el. Nem lenyegtelen szempont, hogy a vedo 3-4-5 falvankent tud gyartani vedot, a tamado nem. Elvennem a vedopontokat a vedo accoktol, atadnam a valodi vedoknek. Ez inspiralna a vedok gyartasara, mert a tobbsegnek igenis szamit, hogy valamelyik ranglistan elokelo helyet foglaljon el, marpedig igazi vedoknel ez maximum populacioban elerheto. A realis jatektudasnal is ertekelve lenne foleg kvalifikacios szervereken. Az en elkepzelesem az, hogy a vedett falunak az legyen a jutalma, hogy meg lett vedve, oszt jonapot, a vedopontok szamlalasa pedig aranyosan legyen elosztva a vedok kozott.
    Egy peldaval illusztralom, hogy mikeppen gondolom.
    x falut tamadja 1650 buzgo, 450 csatabardos es 300 teu. az 3000 vedopont ha mind meghal. 1. jatekos kuldott x-harcierteku vedelmet 2. jatekos kuldott 3x-nyit 3. es 4. x/2-nyit. 10 egyeb jatekos kuldott x/10-nyit. 6x az osszes, azaz x=500 pont. 1. jatekos 500, masodik 1500, 3. valamint 4. 250, a tobbiek 50 pontot kapnanak. Igy a vedok lennenek ertekelve, amugy is kiszurhato, hogy ki a vedo, akinek szinte semmi tamadopontja van, az vagy rejtozkodo tamado, vagy nagyobb valoszinuseg szerint vedo. Ezzel a modszerrel nem a tamadok aratnak le az osszes babert, kvalifikacional a jo vedok jutnanak tovabb vedokent nem a bevedett tamadok, jutalmazas szempontjabol is igazsagosabb lenne kvalifikacios szerveren, mert vedok is nyerhenenek sok aranyat. Szerintem ez drasztikus mertekben nem valtoztatna meg a jatekmenetet, megis uj szint vinne a jatekba, osztonozne a jo jatekosokat is vedeni.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Az ott halt egységek védőértékét kellene összegezni, és elosztani egy állandóval.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Hali a TT szerveren mentem fosztani állatok nélküli oázist. 2 óra pár perc volt az út. Mire beért a támadásom már voltak állatok és buktam 3/4-részét a katonáimnak Tudtam és olvastam, hogy gyorsabban termelödnek az állatok no de ilyen gyorsan 2 óra alatt??? Ez már kicsit röhejes Hol marad a játék élmény ha úgy van minden variálva, hogy semmit se élvezünk????
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Nagyon gyorsan telítődnek. A jelentések->környezet-szokásom elolvasni, mik történtek. Ott áll, ezt az oázist kifosztották. Azt nem tudom mennyien maradtak ott a katonákból. A klánfal jelentései között a zöld kardosat megnézed, és utána az oázist, ott láthatod milyen gyorsan telítődnek. Ez jó is, mert nem régen a foglalt oázisokba is bepofátlankodtak, és azon keresztül próbálták a falukat farmolni. Most már meggondolják. Foglalás előtti tisztogatásnál hullanak mint a legyek a támadók. A speeden a natar földre tettem 2 falut. Amikor az 50%-osakat takarítottam a hőssel meg 20-as páncélzatú birodalmival, 1500-ból sok hullott. Védőként kell még erre is áldoznom.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A kereskedelmi központ az istálló 10, és a piac 20-as szintje után építhető. Jó lenne, ha az istálló fejlesztésével (10-es szint után) a kereskedők gyorsabbak lennének.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett