Oldal 7, Össz.:9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény 61 től 70-ig , össz: 82

Téma: t4

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Roberto8711 Hozzászólás megtekintése
    igen ebből pedig tudod mi lenne? a követező otrány.
    Most azért sir egy része a játékosoknak mert nincs annyi pénze mint a másiknak.
    Akkor meg azért fog sirni mert ő nem ül 0-24 ben a gép elött mig sok acc 0-24ben játszva van.
    De kiváncsi vagyok erről mit gondolsz, mert én pl egyedül játszom, de egy dual acc simán megcsinálná hogy mig az egyik játszik a másik csak és kizárolag a licitet figyeli és egyből vásárol amint feltesznek valamit.
    Amugy az az ötlet hogy a senkinek nem kellő cuccokat adja vissza a rendszer már sokkal jobban hangzik.
    Ez amugy meg egy katonai stratégiai játék pont mint egy háboró, bár itt nem halnak emberek, de a háboró is egy stratégiai "játék".
    Amugy természetesen sok sok mindent lehetne változtatni, de per pillanat sztem egy dolog van csak elbaszva az az oázis gyors ujra állatosodása, de ez sem feltétlenül baj, mert igy nehezebb annyit farmolni mint amilyen nehéz eddig volt, és ez kiegyenlitettebb játékot hozhat.
    Én is egyedül játszok képzeld és még aranyat venni se tudok. De már nagyon azon gondolkodom,hogy abba hagyom ezt a játékot is ,mert mindent ezt is a gazdagoknak találták fel

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    Én is egyedül játszok képzeld és még aranyat venni se tudok. De már nagyon azon gondolkodom,hogy abba hagyom ezt a játékot is ,mert mindent ezt is a gazdagoknak találták fel
    Nahh ezzel már egyet tudok érteni de csak részben. Sajnos minden játék ilyen, az összes online játék, nincs olyan hogy ingyenes. Vagyis ingyenes, de pénzért mindig tudsz elönyöket vásárolni és ez minden játékban igy van főleg, mert kell a szerverekre pénz, meg hátt mint minden ez is üzlet, pénzt akarnak vele keresni. Ettől függetlenül én ismerek olyanokat akik ezt a játékot a Traviant teljesen pénz nélkül játszák. Indulnak egy szerón csinálnak 2 aranyfalut, ebből megveszik a csoamgot hogy legyen seregkimentés stb stb, aztán játszanak, aktivak és ügyesek, nem nevezem meg de nekem van ismerősöm aki még életébe 2 fillért nem költött rá és top 20 ban volt szerver végéig!!!
    Szóval inkább kérj tanácsot hogy hogyan kellene játszanod hogy arany nélkül is erős játékos lehessél, és hidd el van megoldás!

Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Jól beszélsz, egy ideje én is gondolkodom azon, hogy odacsapok egy csodaütőt arany vásárlása nélkül.
    Szerintem csak amit a piacon eladsz, és a sok tekercs és műkincs függő amit felvásárol már fedezné a nagyját az arany szükségletnek. Plusz számlára nem jutna, de a +25% termelés menne gond nélkül búzára, és jutna napi 1-2 NPC-re is.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Te most pihenni akarsz egy kicsit a sok csodázás után, nem?

A senkinek nem kellő cuccokat pedig vissza lehet szedni, egyszerűen csak a licit lejárta előtt törlöd azt. Amennyiben senki sem licitált rá, úgy van lehetőség a dologra, probléma megoldva.

Egyébként igen, rémes, hogy a mai játékok milyen profitorientáltak. Bezzeg régen a Lego! Egyszer megvetted, aztán többet nem kért tőled pénzt, hogy szépeket építhessél. Lehet, hogy visszatérek arra.

Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Most pihenek...nincs szerver.

A legó jó ötlet, könnyebb is felépíteni a csodát belőle, és talán rombolni sem fogják.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

És akinek nem fekszik a T4 az többet már ezek szerint ne játszón mert van egy csomó ember aki a T4 ért rajong csak? Ez annyira el szomorító dolog Szerintem kedvezni kellene mindenkinek. Legyen T4 es szerver is és 3.6 os is egyből több játékos lenne.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Én a kémekkel nem vagyok kibékülve. Azzal, hogy a páncélt 20-ra húzom, a támadó és a védő erején kívül jó lenne ha valamivel többre lennének képesek. Pl. többet látnának, illetve informálnának.

Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Bizony a kémek, ha nagy a páncél jobban kémlelnek. Kevesebb a veszteség, és nagyobb eséllyel látják a védelmet is.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Ez idáig világos, de mellé jó lenne a 20-as szintnél valamivel többet "látni". A páncélt először a kémeknél vastagítom. Nem régen speeden kémlelt egy gall 900 felderítővel, a kőfalam 20-as volt, és 200 római kém volt a falumba. 239 halt meg a gallok közül, az én kémeim mind megmaradtak. Egyéb más egységem nem volt.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Védekező kémek sosem hullanak.
    A támadótól csak abban az esetben nem hullik el egy sem, ha irreálisan nagy a különbség a két seregméret között. (Értsd: 1000 támadó kém és 1 védekező, ebben az esetben a játékos nem tudja meg, hogy kikémlelték.)

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett