Oldal 6, Össz.:9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 51 től 60-ig , össz: 82

Téma: t4

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ilyen szűrés már eléggé régóta van, és jól nyomon követhető vele a top farmklánok védése.

Az eredeti ötlet ahogy látom, a felhasználóra, és nem a klánra szól. Annak is van szűrője külön fülön.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Vagy egyszerűen ráklikkelsz a térképen a saját falvaidra, és ha kidob valami támadáslinket, akkor valószínű, hogy támadtak.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Én azt javasolnám, hogy a gyülekezőtérnél a saját hazaérő csapatok és a beérkező támadások külön listába legyenek. Ne keljen 1315 "hazatérő csapatok" között kikeresnem, hogy ki mivel támad és mikor ér be.

Továbbá azt javasolnám, hogy a rabló és a normál támadások is legyenek mindenhol külön "listába". Tehát a kimenő normál támadásaim ne legyenek összekeverve a kimenő rabló támadásaimmal, mert így szinte lehetetlen egy komolyabb több hullámból álló támadássorozatot 1 percen belül visszahívni ha elütök valamit.

Ezek a kis megjelenítési módosítások nem igényelnének jelentős számítási kapacitást, simán be tudnák őket vezetni, és sokan örülnének nekik. Csak el kéne valahogy innen jutnia a javaslatnak a fejlesztőkig.

Tornagh

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

A javaslatot már akkor megtettem, amikor a t4 kijött. Azóta meg még párszor.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Szia mindenki!

Rég nem írtam ide, szóval épp időszerű
    Az ötleteim a következők lennének. Először is a hős. Nem tudom ki találta ki, de külön köszönet annak aki megrajzolta a római pajzsot A lényeg, hogy az lenne az igazi, ha mindhárom népnek különböző lenne a páncélja és pajzsa is (tulajdonságok ugyanazok), nemcsak a fegyvere. Valamint a kis, közepes és nehéz fegyverek/páncélok között lehetne valami optikai különbség.
    Én azt is el tudnám képzelni, hogy a kalandozások során nem feltétlen a te néped eszközeit találd meg, így az adok-veszek része a játéknak megnőne.
    A másik a nagy raktár, és magtár kérdése. Személy szerint örülnék, hogy a főépületben vagy valahol bizonyos nyersiért ki lehessen fejleszteni az adott faluban. Köztudott, hogy a klánok, szövetségek között megy a tekercs adok-veszek, és azért számon van tartva kinél mi van, ezáltal is leszűkítve a kört, hogy ki a támadó 1-1 klánban. S ezzel a megoldással lehetne egy kis meglepetést okozni az ellenfélnek

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok,

nekem az oázisokkal kapcsaltban lenne egy ötletem. Jelenleg egy szerveren sem játszk, de hallottam, hogy van némi újítás oázis témában, gyorsabban termelődnek vissza az állatok. Több ismerősöm is játszik és mondták nekem, hogy a koplett seregüket bebukták, mert minden ami üres volt 2 órán belül megtelt, aztán amit ujra beütöttek ujra kb 1-2 óráig volt csak üres. Így kicsit a farmlista is értelmét vesztette, hisz állandoan nézni kell tudok e már xy koordira egységet küldeni.

Nade térjünk az ötletemre.

a példát most 25% os oázisra vetitem ki, természetesen az 50% osra is át lehet dolgozni.

lenne mondjuk 20 szint oázisok esetében, az is nővekedni mint bármely épület.
    A játék kezdetén minden egyes oázis mondjuk tartalmazna 500 nyersit és védené 5 patkány.
    mindegyikben ugyanannyi!
    Ha ezt a játékosok beverték és mind az 500 nyersit elhozták, ( a nyersi nem termelődik óránként) akkor az oázis kirül és 2es szintre fejlődik.
    2es szinte belekerül mondjuk 750 nyersi, de most már 5 patkny és 5 vaddisznó védi,
    igy tovább szintenként, mindig több nyersi de mindig több védelem is.
    Ha megfelelően kalkulálnak, akkor nem lesz 3 nap alatt a térkép tele 20as oázisokkal, egész egyszerüen akkora ugrás kell a szintek közé, hogy lasabban fejlödjön a sereged mint ahogy be tudod ütni.
    Most ez igy nagyjábol vázlatnak megteszi, ha lehurrogtok akkor ugyis mindegy, ha kérdésetek, van ez végig van gondolva részemről, tudok válaszolni.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Javasolnám,hogy az árverésre kirakott cuccokat kaphassam vissza ha nem érkezik rá licit és a rendszer ne vehesse meg. Mert elkeseritőnek tartom, hogy egy gladiátor sisakért a rendszer 100 ezüstöt ad ha nem veszi meg senki Továbbá szintén meg szabnám, ki mennyi ezüstöt adhasson egy egy cuccért. Mert az is nonszensz amikor VALAKI EGY KIS HARCI PAJZSÉRT ADHAT 17000 ezüstöt Ez azért rossz mert a pénzes játékosok fel turbozák a hősüket a jó cuccokkal és leverik mások seregeit Nem azért játszok, hogy a gazdagok el szúrják a játékomat

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Ezzel egy nagy baj van ami miatt butaság amit mondasz!
    Ha mondjuk megszabják, hogy a harci pajzsért maximum 5000 ezüst adható, és ezt 50 játékos is ki tudja fizetni hogyan teszel igazságot? kinek adod? a licit pont jol van ugy ahogy van. Legalábbis ebbe az irányba amit te mondasz nem lehet elmozditani.
    Amugy szted a második viládháboróban is ment egy körlevél, hogy ki mennyit költhet fegyvergyártásra? nehogy valamelyik ország elönyben legyen mert több pénze van?
    nem magyaráznám tovább butaság az ötleted.
    Jahh és nem tartozom a gazdagok közé, van aki engem is tullicitál.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

A második világháború egy háború volt ez meg egy játék. Hú kicsit durva a 2öt összehasonlítani. Nos te is butaságot írsz mert hiába van 50 játékosnak 5000 ezüstje rá,aki először licitál 5000 ezüsttel azé a cucc hacsak valaki felül nem licitálja. Tehát ha 5000 re van szabva maxra akkor az első 5000-et megadóé legyen ilyen egyszerű:P

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

igen ebből pedig tudod mi lenne? a követező otrány.
    Most azért sir egy része a játékosoknak mert nincs annyi pénze mint a másiknak.
    Akkor meg azért fog sirni mert ő nem ül 0-24 ben a gép elött mig sok acc 0-24ben játszva van.
    De kiváncsi vagyok erről mit gondolsz, mert én pl egyedül játszom, de egy dual acc simán megcsinálná hogy mig az egyik játszik a másik csak és kizárolag a licitet figyeli és egyből vásárol amint feltesznek valamit.
    Amugy az az ötlet hogy a senkinek nem kellő cuccokat adja vissza a rendszer már sokkal jobban hangzik.
    Ez amugy meg egy katonai stratégiai játék pont mint egy háboró, bár itt nem halnak emberek, de a háboró is egy stratégiai "játék".
    Amugy természetesen sok sok mindent lehetne változtatni, de per pillanat sztem egy dolog van csak elbaszva az az oázis gyors ujra állatosodása, de ez sem feltétlenül baj, mert igy nehezebb annyit farmolni mint amilyen nehéz eddig volt, és ez kiegyenlitettebb játékot hozhat.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett