Oldal 5, Össz.:9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 41 től 50-ig , össz: 82

Téma: t4

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2012. Feb

Alapértelmezett

Ötletnek csak annyi hogy lehesen átköltöztetni egységeket saját faluból másik sajátba így könnyebb lenne egy támadó falut összerakni. Legyen meg egy olyan opció hogy ha küldök egy támogatást akkor az ö falvából lehet fosztogatni de csak a követség szintjétöl függöen lehessen olyan támogatást küldeni (persze a fogadónak kell a beleegyezůese és mi etetjük)

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Az 1. ötlet többször volt tárgyalva, teljes képtelenség.
    A 2.-at meg jelentkezzen, aki érti.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nekem úgy jött le, hogy átküldhetem a faluba támogatásként, de a falu tulajdonosa le tudja fosztani úgy, hogy nem harcol a katonáimmal. Így továbbra is használható maradna a fosztás kereskedésnek.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Mázli's Avatar
    Regisztrált
    2010. Apr

Alapértelmezett

Nekem meg úgy jött le, hogy ugyanaz, mint az első, csak nem a saját falujából indítaná a támadást, hanem valaki máséból.

Magyarul keveri a travit, meg az Ikariamot.

Mondjuk szerintem nem lenne jó.
    Éppen az a játék lényege, hogy a saját falvaidból, a saját seregeddel boldogulj.
    jövőd még nincsen, a múltad már nem kell

Regisztrált felhasználó most érkezett lg72lg's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Nekem egy olyan ötletem volna,hogy lehessen venni ezüstöt is ne csak aranyat.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

És ennek mi értelme lenne? Pont erre van kitalálva az arany-ezüst váltó, árban meg ugyan annyi lenne.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok,

nekem is lenne egy ötletem amit be lehetne vezetni a játékba.
    Sztem ennek mindenki örülne nem csak a top emberek akik aranyat is költenek.
    A jelentésekről van szó!
    Mégpedig hogy nálam pl napi több 1000 jelentés keletkezik még ugy is hogy kereskedelemről pl nem kapok jelentést.
    Ami viszont nagyon zavar hogy ha azt akarom megtudni engem támadott e valaki mikor nem voltam gépnél akkor végig kell néznem azt az 1500-2000 jelentést.
    A kereskedelem fült szerintem sokkal kevesebben használják, sőt akiket én ismerek egyáltalán nem használják,
    Kéne egy olyan csoport ahol a bejövő támadásokat látod.
    Ha van ilyen akkor kérlek irjátok meg hol.

Köszi

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Klán --> Támadások --> Szűrés csak bejövőkre.
    Ha nem farmklánban vagy, akkor nagy valószínűséggel azonnal ki fogja bökni a szemed az utolsó 3 nap összes bejövő támadása. Természetesen a teljes klánodban, de onnan már elég egyszerű magadat keresned.

Egyébként pedig plusz számlával beállítható, hogy akár 90 jelentés megjelenjen egy oldalon. Én naponta többször rátörlök, hogy ne kelljen bogarászni semmit.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

van plusz számlám és oldalanként maximálisan megjelinthetőre van állitva.
    de vannak idpszakok amikor pl elmegyek dolgozni mire hazaérek van 1600 jelentés!
    Egy top farmoló esetén pláne, nálam minden percben van legalább egy uj jelentés!
    de inkább fél percenként!
    Ez óránként 120!
    ha otthon vagyok és tolom a teljes sereggel a farmolást akkor őedig percenként 5-10 jelentés is keletkezik.
    Nem farm klánban ez eddig rendben is van, de bármelyik klán kerülhet háborus helyzetbe.
    tételezzük fel akár csak azt hogy nem avgyok a gépnél és 20 klántársamra dobnak fake támadást, akkor már az enyém a közelben sem lesz az álltalad emlitett listában....tehát nem fogom észrevenni.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Ebben az esetben megnézed, hogy lebombázták-e valamelyik faludat, döglöttek-e le állandó védők valahol és ha igen, akkor már tudod, hogy hol kell keresni. Eztán rámész a profilodra, rákattintasz az adott falura, ahol kilistázza az utolsó 5 támadást. Ha ez nem elég, az időpontokat akkor is kiírja, így nagyjából be tudod lőni, hogy hol keresd.

Engem pedig ha nincs leszedve semmiből szint, védő sem döglött meg, akkor a kutyát sem érdekli, hogy támadtak-e. (Itt nyilván feltételezve, hogy 4-5 órás körzetben nincsenek olyan betyárok, akik sunyiban lefarmoljanak.)

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett