Oldal 3, Össz.:9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 82

Téma: t4

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Weed nem érti

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    26

Alapértelmezett

Ez már megint csak az aranyhasználókat erősíti, szerintem igen is szívjanak azért a nyersiért, legalább ennyit.
    De nagyon egyszerű, az elején például mindenki fát vagy agyagot keres, vas meg búza senkinek sem kell, de az aktuális listán úgy is látod, hogy mitől akar mindenki megszabadulni és mit keresnek, szóval amúgy sem egy nagy ügy.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok,

ahogy egyre többet játszom egyre több dolog jut eszembe és bár eddig mindegyik le lett szavazva, bízom benne és hiszem elöbb utóbb egy ötletemet jónak találjátok. Az már más kérdés mennyire van esély rá, hogy az egyetértésen kívül valóban történik változás, azaz a játékban modositva lesz.Ezt egyenlőre kétlem.

Az ötelt: Amikor belépsz a kaszárnyába akkor az adott egységeknél mindig látod hányat tudsz kiképezni abból a típusbol.
    A felette lévő sorban fekeén szerepel jelenleg elérhető egysége: pl 10 , de ez mindig csak a faluban lévő egységek száma.

Véleményem szerint sokkal hasznosabb lenne főleg egy germán játékosnak aki 130 irányba támad egyszerre, ha itt az összes életben lévő egység száma szerepelne, vagy ha nem is itt de valahol.
    Mert engem pl nagy zavar hogy érdekel nagyjábol hány egységem is van akkor 20 percig számolom hogy 2+4+12+2+5 stb.....
    Ha van valahol összesitő akkor mondhatjuk hogy leégtem, hogy én így szoktam összeadni.

Vélemény?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Plusz számlával elérhető az egységösszesítő (és még sokminden más is).
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Van plusz számlám, de ott nem szerepel pontosan hogy hány légióm van például, az egység összesitve szerepelnek.
    Ez pedig nem az amire én gondolok.
    Mert az hogy tudom hogy pl 100 egységem van öszesen az egy dolog.
    De jo lenne tudni pontosan miből és pontosan mennyi van.
    Mert támadásra védekezésre farmolásra oázis és gyenge falvak ellen erős játékosok ellen mindenre más egység jó!
    Igy jo lenne szétbontva tudni miből mim van.
    Ha ilyen is van kérlek ird le hol, mert engem a plusz számla által elérhető grafikus statisztika egyáltalán nem elégit ki.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Rákattintasz a falulista feletti Falvak: szövegre, ott kijön pár plusszos segítő táblázat, pl a seregek összesített állása, egységenként és falunként bontva. Trátá! Elfogadták az egyik 5leted!

Így e:
    Falu
    Falu1 6830 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Falu2 1916 0 0 0 167 0 0 0 0 0 1
    Falu3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Összeg 8746 0 0 0 167 0 0 0 0 0 1

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Nahh akkor ünnep van, ha elfogadták.
    Köszönöm a segítséget
    Majd ha még eszembe jutnak aokosságok amik vagy értelmetlenek vagy már léteznek akkor jelentkezem
    Mert én így szoktam

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok,

valahová már irtam ezt a meglátásom, de le is hurrogtak érte, csak azt nem találom hová irtam és miért hurrogtak le.

Ötlet:
    Mindenből van top: top népességü, top rabló, top támadó, top feltörekvő,
    de egy nem stimmel a top védő hisz ilyen gyakoltailag nincs.
    Ez ugyanis névben létezik de valójában top védett!!!
    Nem tartom tul igazságosnak hogy ha pl egy top farmoló germán seggét bevédik társai akkor a védó medál is neki jár.

Biztos vagyok benne, hogy elég komoly munka lenne, ugy programozni a dolgokat, hogy az kapja a pontot aki a védőket odaküldte, de biztos vagyok benne hogy megoldható.
    Gondolom itt pl, hogy.

Van John nevü játékos, akit támadnak 1000 egységgel.

Johnnak 100 védője van
    van nála 2 támogatás Péter 3000 védője
    és Sanyi 2000 Védője
    Az 1000 támadó meghal, az értük járó 1000 pont pedig százalékos arényban osztodna el.
    john a védelem 2 % át adta így ő pontosan ennek megfelelően kapna 20 pontot.
    péter a védelem 59%át adta így neki 590 pont járna
    Sanyi 39% után kapna 390 pontot.

Igen igazságos rendszernek tartanám.Valamint biztos vagyok benne a medál szerzés reményében sokkal több játékos állna be védőjátékra.
    Hisz per pillanat ugyfest a dolog hogy egy nagyon jó védő végigvisz egy szervert de a nevét senki nem jegyzi meg, mert másokat véd másoknak szerez pontot vele.

Más ötlet: Ez csak egy apróság adjatok a hősnek valami nadrág szerőt is, mert sztem tök tré hogy tele tudod pakolni mindennel de alul csak az a rongy log rajta....Nem feltétlenül kell extra tulajdonséggal rendelkezzen a nadrág, csak valami legyen

Bocs ha az idegeitekre megyek

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    26

Alapértelmezett

Persze, például egy világcsodánál is tökéletesen megoldható, amikor x játékos 13 falujából küldi az 1000 phalanxokat, mellette van még 150 oldalnyi támogatás, akkor egy-egy apróbb-nagyobb támadásnál a rendszer kiszámolja, hogy éppen kinek kéne szétosztani és mennyi védőpontot. Egyrészt kb. lehetetlen leprogramozni a sok változó miatt, másrészt pedig így is elég lassú már az összes szerver a sok felesleges csicsa miatt, nem kell még ilyenekkel is rálapátolni eggyel.

Azt meg csak mellékesen jegyezném meg, hogy a védő játékosokra is utaznak a vége felé már, hiszen jó védőből kevés van, ezeket pedig igyekszenek kiiktatni. Ehhez pedig még hozzátartozik, hogy azokra a játékosokra, akik egy másiknál védenek, jó esetben éles támadás nem megy, tehát a _védett_ játékos az, akinek ledurrantják a búzáit, kifoglalják a faluját, stb. Persze tudom, ez lényegtelen, nem is az övé volt a védelem.

Egy kláncsalád képtelen nyerni, hogyha nincsenek jó és aktív védőjei, legyenek azok rómaiak, gallok vagy germánok. Ezt általában le is tisztázzák, rájuk is fognak menni támadások, amikből összejöhet a medál, de amelyik játékos nem éri fel ésszel - bocsánat a rendkívül durva megfogalmazásért -, hogy adott xy-t nem a medálért kell védeni, hanem mondjuk azért, mert a csodaütő serege alól akarják kilőni a falut, az kérem szépen, ne játsszon, mert nem látja a célt.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Roberto8711 Hozzászólás megtekintése
    Biztos vagyok benne, hogy elég komoly munka lenne, ugy programozni a dolgokat, hogy az kapja a pontot aki a védőket odaküldte, de biztos vagyok benne hogy megoldható.
    Ezesetben szépen megbuknának a kémacc-ok Képzeld, hogy meglepődne az ellenséges klán, ha egyszer csak top védők lennének, jóllehet, csak az ellenfél beépített védői jóvoltából jutottak pontokhoz... szerintem ez az ötlet nem működőképes.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett