Oldal 2, Össz.:9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 82

Téma: t4

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

De katázni nem csak falufoglaláskor lehet, hanem sajnos vannak akik elszúrják a kicsik játékát is.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése
    De ő azt szeretné hogy a rejteket is kilehessen lönni elsőre...
    A rejteket is ki lehet lőni elsőre. Véletlen célzás és egy kis balszerencse, nem kell más hozzá.
    Ha már rombolni megyek, akkor csórikámnak nyilván nem egy rejtekhelye van, így valószínűleg azokat szeretném kilőni utoljára. Ha pedig nem a nyersi lopásának hiánya megyek rombolni, akkor még véletlenül sem célzok véletlenre állítva a katapultokat, mert véletlenül rejtekhelyet találnék el, azzal meg nem sokra megyek.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Én tökéletesen értelek. De ez egy olyan topik ahol lelehet irni az ötleteket mit szeretnénk ha megvalósúlna. Na én is leirtam meg ő is meg te is
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Leírom elejétől végéig hogy gondoltam. Utólagos engedelmeddel hozzáveszem a te ötleted is galator.
    Kata támadás:
    közvetlenül nem lőhető: főépület, rejtek, csapdakészítő, kőfaragó
    1. véletlen
    2. nyersi vagy épület választás, de eléggé lekorlátozva. (pl. rezi, palota, gyül tér)
    3: vaktérkép. a falu képét látod épületek nélkül. És az építési helyekre kattintva jelölöd ki a célt, hogy melyiket katázza. Ha nincs ott épület akkor viszont nem keres magának célt a kata, hanem lövés nélkül jön haza. (Ez szerintem ad egy kis pluszt a kicsiknek is) Itt jön be ha viszont rejtek van ott akkor azt is lebontja. Aki szándékosan akarja tönkretenni mások játékat az véletlen sorozatokkal is nullára lőhet egy falut, mert a kata talál magának célt mindig. Ha nincs olyan épület akkor lő mást.
    itt jön be a kémek szerepe. Szerintem nemigazán használjuk őket.
    Kémlelés:
    1. nyersanyag és egységek kikémlelése
    2. védelmi berendezések és egységek kikémlelése
    3. kettő esetleg három fajta (és nem db) szabadon választott épület helyzetének kikémlelése ( az épület szintjét viszont nem láthatod). Ilyenkor kissé átlátszó módon megjelenik a vaktérképen a kémlelt épület helye.
    Kémes ereklye pedig minden épületet lát egy ilyen kémlelés után ( a szintet ő sem láthatja). Igen, tudom, nehéz a kémes ereklye ellen harcolni, de így érdemes lesz. Ezzel is több harc lesz az ereklyékért egy szerveren.

Tudom nehéz beszervezni egy új egységet minden népnek, de kitartok amellett, hogy jól jönne. Az lenne a szerencsés ha velejárna egy új épület, de akkor annyira zsúfolt lenne a falu, hogy nagy raktár/magtár nélkül képtelenség lenne elférni, szóval ezt nem tudom hogy lehetne kivitelezni.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Új egység úgyse lesz ez biztos ezt Darkman is leirta.Az újrakezdés lehetösége szerintem jó ötlet lenne a kezdők miatt.
    Új épület megint csak nem kellene, mert szerintem felesleges az új egységgel eggyütt.A Csapdakészitőnek nem sok értelme van az szerinted miért ne lehessen katapultozható? Felesleges egy épület hisz most már ráadásul úgy van modositva, hogy nem is tudom az összes katonámat kiszabaditani ha én kerülök a csapdába, ha az enyémbe kerülnek akkor meg a csapdáimat nem tudom megmenteni igy nem sok értelme van. A főépület ne lehessen katázható mert azzal még megmenthető a falú, szerintem és itt nem a foglalható falukra gondolok hanem a farmokra akiknek egy falujuk van csak de mondjuk egy oszlopos játékos úgy éli ki magát rajtuk ha nem tudja őket farmolni, hogy le darálja 0 ra a kicsi falujukat, no ilyenkor adnám meg az újrakezdés lehetöségét. Egy csomó stratégiai játékba ez megvalósult csak valamiért itt nálunk nemMeg kell várnom a 3 nap törlést mire újra regizhetek ez nem fer
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2011. Dec

Alapértelmezett

WW- építése KERESKEDÉS
    Már a 2. T4 szerveren vagyok WW- építésben, és óriási gond a nyersanyagok, elszállítása.
    Egy kifejlesztett falu termelése óránként 4-5000 összesen, vegyük a germán kereskedőt pl. max kereskedelmi központtal is 60.000 nyerset tud elvinni egyszerre.
    tehát 12 óra alatt oda vissza meg kellene járnia a WW-t és állandó útonléten lennie, hogy ne halmozódjon a nyers fel a faluban.
    germánnak 1 mező 5 perc: tehát a 6 óra oda, max 72 mező távolságban lehet a WW-től, a szürke zónától nem ritka a 200-300 mező távolságra lévő falu sem. gallnak dupla gyors a kereskedője, tehát neki mondhatnánk 140 mező, viszont csak max 45.000 tud vinni, tehát neki is korlát max kereskedelmi központtal a 100 mező távolság.
    JAVASLATOM.
    1. vagy csak a WW-falukba a kereskedők x3-szoros sebeséggel közlekedjen minden kereskedő
    2. vagy a gyakorlóterek fejletsége, ne csak a seregekre, de a kereskedők sebességére is legyenek hatással (bármilyen célra)?!

Kérném a fejlesztőket ezt fontolják meg, és a játékos társakat is hogy a lehetőség mellett véleményükkel tegyék le voksukat a javaslatomra. Köszöntem!

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

A ww közelébe település stratégiai lépés. Ha valaki nem települ a közelébe, az nem annyira kemény helyen fejlődhet, de messze lesz a WW-től. Szerintem jól van ez így, ahogy van.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    26

Alapértelmezett

Nem véletlenül van az, hogy az ereklyék megjelenése után néhány héttel már a legtöbb klánban arról beszél a vezetőség, hogy a tagoknak el kéne kezdenie a csoda közelébe települni, pedig éppenséggel még csoda sincs.

A T4-es szerverek legjobb újítása szerintem az, hogy a WW-faluk előre meghatározott helyen vannak, szinte egymás mellett, sokkal kiélezettebbé válik tőle a játék.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Nekem a piaccal kapcsolatban lenne egy ötletem!

Mint azt nyilván mindenki tudja és nem is szabálytalan!!!
    Sokan csinálják hogy megnézik mi a hiánycikk és miből van kinálat.
    Mondjuk sokan adnának fát és kérnének érte egyegot.
    Erre npcvel átváltja és feltesz 500 agyagot 1000 fáért! Igy nyerve 500 nyersanyagot.

Igaz három aranyért de most ne erről beszéljünk.

Az ötletem:

Pl fel lehetne rakni olyat a piacra hogy 500 agyagot adok 1000 bármiért! tehát mindegy mit küldesz nekem!

Sztem lenne értelme, mert lehet hogy én 1000 fát kérek amit nem adnak de 1000 buzát adna valaki.

Remélem érthető volt.

Vélemény?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Ez a haszon benne, nehogy már ezt is el akard venni.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett