Oldal 2, Össz.:4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 39

Téma: Falufoglalás

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Franc Daw, nekem nem hagysz semmit?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2010. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok

A hux3 szerveren történtek után szeretnék érdeklődni . van egy alapszabály miszerint:
    saját sikeréért létezhet nem azért, hogy más felhasználókat erősítsen.
    Történet a következő van egy 27 falus acc aki elmegy elfoglalni egy egy falut , oda érés után egy 1 faluval rendelkező acc oda ballag és 3 szennivel csökkenti a hűséget majd a 27 falus acc a következő támadásban elfoglalja. mind ez lehet véletlen . na de ma más történt a 1 falus acc elöbb értbe mint a 27 falus igy a27 falus acc kénytelen volt rögtön elfoglalni az egy falus acc 2. faluját. szerintem ez nagyon aljas játék módszer.
    várom válaszotok..

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Klántársak/barátok is szoktak összedolgozni. Akkor létezik más sikeréért, ha nem tartja szem előtt a saját fejlődését, maga elébe helyezi a másikat.

Regisztrált
    2010. Jan

Alapértelmezett

Na de ilyen szinten akkor meg minek a szabály?
    § 1 Felhasználó
    §1.1. Egy játékosnak egy adott játékvilágban csak egy felhasználója lehet, valamint egy felhasználó csak a saját sikeréért létezhet nem azért, hogy más felhasználókat erősítsen.
    1 faluval 3 szeni csak hogy a másik hamarabb foglaljon ne mond hogy ez nem meríti ki ezt a paragrafust, mert akkor a a szabály rossz van nem értelmezhető ..

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Mi? Az együttműködés? Alap, minden klánban szoktak foglalási segítséget kérni, ha nincs pl 6 szeni kéznél. A seregesben meg 3at KELL tartani, ha jól akarod nyomni. (ja és nem szabad sosem ellőni)

Regisztrált
    2010. Jan

Alapértelmezett

nem azonos klánba vannak söt tudtommal abban a klánban csak ugyancsak 1 falus accoc vannak , na aszt hiszem ök is igy segítenek egy bizonyos top klánnak, de ha lehet ilyet tenni akkor nincs érteleme játszani a huxon de máshol se honapokig huzol egy falut lesz 5-600-800 popos falud és egy perc alatt semmivé lesz a munkád időd netán pénzed ? de it a történet végét is figyeld azonnal elfoglalta tőle a 27 falus acc , és az mese hogy igy volt időzítve átvette a falut meg mikor átkerült rögön szaladt és foglalta.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: buborgo Hozzászólás megtekintése
    ...a 1 falus acc elöbb értbe mint a 27 falus igy a27 falus acc kénytelen volt rögtön elfoglalni az egy falus acc 2. faluját...
    Csak nekem szúrja a szemem, hogy a végig egyfalus accnak második faluja volt? :O
    De igazából nem értem a problémát. Ha nincs játékon belüli összebeszélés, akkor ha amúgy előre lefixálták a dolgot sem lehet mást csinálni, hiszen simán ráfoghatják, hogy véletlen volt, az egyfaluskám meg nyugodtan pattoghat a faluért és a saját sikeréért az immár 28 faluval rendelkező másik taggal szemben.
    Azt viszont mindenképpen érdekesnek tartom, hogy egy faluval hogyan kapart össze három szenátort. Már ha nem lőtték szét előtte ugye.

Azt meg már meg sem jegyzem, hogy a játék ezen része pont abból áll, hogy más építi hónapokig a falut és nem te, ezért foglalják. Amúgy meg 27 faluval simán megoldható egyébként is az egy másodpercen belüli átfoglalás (3 törzsi a seregesből + még 3-4 máshonnan, ünnepekkel vagy anélkül, másodpercre időzítve).

Regisztrált
    2010. Jan

Alapértelmezett

bocsi az elsö hozzá szólásomban leirtam hogy a klánomban volt már egy hasonló ilyen foglalás, és azt ne mond nekem hogy egy falut azért húzol fel fullra hogy legyen 3 szenid és azokat ilyenekre használod, számomra a szabály azt mondja a te játékod nem segítheti ilyen mondom az én játékom , nem veled akarok vitázni csak kérdeztem szerintetek ez mennyire helytálló?

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Oké, tegyük fel, hogy az egyfalusokból álló klán védelmet élvez azáltal a top klán által, mégpedig azért, mert ilyesmikben segítenek nekik. Ez most megjelenhet klánlapon vagy nem, lebeszélhetik írásban vagy szóban, teljesen mindegy. Ebben az esetben most akkor elfogadható és helytálló a dolog ugye?

Az egyfalus így azért segített a 27 faluval rendelkezőnek, hogy cserébe ő - és a klánja - védje továbbra is őket, esetleg csupán azért, hogy ne verjék rommá a teljes klánt.

Mindenre van jó magyarázat. A napi sarcot sem azért fizeti valaki a szomszéd - és engedékeny - top farmolónak, mert tömi, hanem mert így csak egy órai nyersijét bukja ahelyett, hogy óránként kapna 20 támadást...

Regisztrált
    2010. Jan

Alapértelmezett

egyszóval nincs igazság, lehet játszani azért hogy a top top top legyen a barátom, tesóm , vagy mindegy bárkim, akkor viszont vegyék ki a 1 paragrafus szövegéből .
    "valamint egy felhasználó csak a saját sikeréért létezhet nem azért, hogy más felhasználókat erősítsen."
    mert nem kell hozzá ész hogy lásd miért csinálják . jó ez ? kinek? top farmernek top klánnak.
    csak ezzel mások köztük az én igazság érzetemet sértik , egyeseknek mindent szabad .

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett