Oldal 7, Össz.:18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 61 től 70-ig , össz: 174

Téma: Kalandok

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése
    jaj szerényebben ,persze mindenkit szét farmolsz Oké tévedtem te kivétel vagy neked nem kell a nyersi, javaslom irj a németeknek állítsák át neked a rendszert, és kardokat meg pajzsokat adjon neked külön a gép

Én is smaragdokat meg gyémántokat szeretnék fizetésbe kapni pénz helyet a meló helyemen...
    Ugye a farmokat valahogy be kell törni, de ez nagyon katonaigényes dolog általában. Viszont ha a hősöm elég jól fel van tuningolva, akkor sokkal kisebb veszteségeket szerzek. Nem vagyok olyan nagyon tapasztalt játékos, legfeljebb aktív, te biztos jobban tudsz sok mindent, de ebben tévedsz, az első héten alig bírom húzni a raktárat, annyi nyersit össze lehet farmolni. Egyébként is mindenből 300 semmire nem elég.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Azért azt ne várd el, hogy minden kalandból 3-as szintű kardot fog hozni. Előbb utóbb lesz mindenből neked is egy.

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Nem várom, de 1-et hozhatna legalább Mert eddig még csak nyersit, pénzt, meg egységeket kaptam. Ja és most ketrecet is.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Például nekem amiota T4en játszok kétszer is hozott vizes vödröt,örültem mint majom a *** Szóval, szerintem ne lázongjunk folyton mindenlrt. Vegyél aranyat , azért meg ezüstöt cserélj és vedd meg az árverésen ha annyira akarsz mást is a hősődnek, én is azt csinálom.Értelme sincs annak, hogy mi ezzen itt vitatkozunk, mert a fejlesztők a két szép szemünkért úgyse fogják ezt megváltoztatni Ergo kléni lehet törölni ezt a topikot is
    Legutolsó módosítás Guenther által; dátum: 2011-11-09 17:40.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Például nekem amiota T4en játszok kétszer is hozott vizes vödröt,örültem mint majom a *** Szóval, szerintem ne lázongjunk folyton mindenlrt. Vegyél aranyat , azért meg ezüstöt cserélj és vedd meg az árverésen ha annyira akarsz mást is a hősődnek, én is azt csinálom.Értelme sincs annak, hogy mi ezzen itt vitatkozunk, mert a fejlesztők a két szép szemünkért úgyse fogják ezt megváltoztatni Ergo kléni lehet törölni ezt a topikot is
    Bolondnak nézel?
    Soha nem vennék aranyat :P
    Legutolsó módosítás Guenther által; dátum: 2011-11-09 17:40.

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Egyébként is csak arra voltam kíváncsi, hogy mi alapján dobja nekem a gép a tárgyakat, de nem válaszol rá senki.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: misafeco Hozzászólás megtekintése
    Egyébként is csak arra voltam kíváncsi, hogy mi alapján dobja nekem a gép a tárgyakat, de nem válaszol rá senki.
    Véletlenszerűen, de súlyozva van a véletlen.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    35

Alapértelmezett

jaj szerényebben ,persze mindenkit szét farmolsz Oké tévedtem te kivétel vagy neked nem kell a nyersi, javaslom irj a németeknek állítsák át neked a rendszert, és kardokat meg pajzsokat adjon neked külön a gép

Én is smaragdokat meg gyémántokat szeretnék fizetésbe kapni pénz helyet a meló helyemen...
    Most az arany a legjobb befektetés, ajánlom neked.
    Egyébként szerintem felesleges tovább tárgyalnunk a témát, ennél több választ senki sem tud adni jelenleg.
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok nekem hőssel kapcsoaltban lenne kérdésem, de nincs rá topic igy ez vág leginkább hozzá!

a 4es szero hétfőn indult, azóta minden küldetést megcsináltam sőt a hős vett részt támadásban és védésben is, tehát arra is kaptam pontot.
    hogy lehet hogy van nálam feltünően 200 tapasztalati pontal erősebb hős ugy hogy!
    Se védő se támadó pontja nincs az embernek tehát a hős erre nem kaphatott pontot a liciteken pedig még csak egyszer volt tekercs és azt is vettem meg!
    Mit nem veszek figyelembe?? valamire jár még pont a hősnek amiről nem tudok??
    Támadás, védés kaland és tekercs!

Üdv
    és köszi a választ

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    28

Alapértelmezett

Több lehetőség van a dologra:
    1. Támogatásban volt a hőse és ott védett valamit, ez szerintem nem annyira valószínű az elején, hacsak nem farmnál szivatott valami germánt.
    2. Kalandon hozott tekercseket a hőse és nem rakta ki licitre csak azért, hogy te megvehesd.