Oldal 2, Össz.:5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 43

Téma: Licitek

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Licitálás menete:http://forum.travian.hu/showthread.p...l=1#post152175
    Valóban vannak itt csalások, akik átváltják a kezdő aranyat ezüstre. Szerintem ezt már látja az MH, és el tudja vonni. Ellenben a jó tárgyak értéke tényleg nem szokott olcsó lenni.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Az egy dolog, mivel van rá lehetőség, nem mondanám csalásnak. Csak fura, hogy pl. 300ezüst a licit, rányomok hogy 320, és a másik gyereknél is 320 a licit, és egyből túllicitáltak, ugyanez 400-nál, 500-nál, a licitálásnál meg azt látom hogy a legmagasabban licitált-nál másnak a neve van.

Időközben megtaláltam a topikot. Csak hogy nem igazán érthető. Árverések - licitek fül alatt látom mire licitáltam, mikor adok licitet, máris az ajánlott licitet írja. Na most ha a másik illető 200+ al rámlicitált, akkor miért azt látom hogy amit licitáltam+1?
    Legutolsó módosítás nagyakos által; dátum: 2012-05-11 17:00.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Eh, törölt téma volt, visszaraktam, most már menni fog. Ott le van írva, miért is van így. Ha meg egy tárgy a vége fele jár, akkor eléggé sokan szoktak rá licitálni, így lehetséges, hogy változik a név.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Hát nekem ez így nagyon vakrepülés Ezzel annyi a problémám, hogy csak a licit felrakása után látom, hogy az én licitem elég e vagy sem. Hiányolom azt a megjelenítést, hogy realtime-ban lehessen követni az aktuális állapotot.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    29

Alapértelmezett

Nem lehet RT követni az aktuális állapotot, ugyanis ez nem egy aukciós házban játszódó, fél órán át tartó valami, hanem egy 24 órás időintervallum alatt lejátszódó árverés. Nyilván senki sem akar 24 órán át a szerver előtt ülni és frissítgetni, hogy orvosolni tudja, ha valaki 2 ezüsttel túllicitálta.

Jó a rendszer, annyit látsz, amennyiért a jelenlegi licitáló el tudná vinni, azt pedig nem, hogy a tárgy neki ténylegesen mennyit ér meg (max. licit). Mikor licitálsz, akkor beírod, hogy neked ténylegesen mennyit ér meg, majd ha ez legalább eggyel nagyobb, mint az előző licitáló max. licitje, akkor onnantól kezdve te viszed a tárgyat és így tovább.

Azt pedig természetesen RT tudod követni, hogy éppen mennyiért lehet elvinni a tárgyat.

Regisztrált felhasználó már tud valamit birkaláb's Avatar
    Regisztrált
    2012. May

Alapértelmezett

Én is had kérdezek már dolgokat. A s1-en játszok ami T4. Azt szeretném kérdezni miket érdemes a hősnek meg venni a licitáláson? Magyarul milyen cuccokat vegyek meg,mikre hajtsak?

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    29

Alapértelmezett

Könnyített mellvért, ha az nincs, akkor Könnyű tagolt páncél, Gladiátor sisak, a Zsoldos sisakja, Lovaglás sisakja, kedvenc támadó/védőegység fegyvere, Kis térkép (én legalábbis ezt szoktam), de ha sok a zsé, akkor Kis harci pajzs, én az elején a Regeneráció cipőjével nyomulok, de a Kis sarkantyú is jó, ha a hőst nem használod sokat kalandokon - és védéseken - kívül másra.
    Persze legalább egy vödör legyen mindig hátizsákban, plusz a műalkotások is elég hasznosak.

Kb. ennyi.

Regisztrált felhasználó már tud valamit birkaláb's Avatar
    Regisztrált
    2012. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Könnyített mellvért, ha az nincs, akkor Könnyű tagolt páncél, Gladiátor sisak, a Zsoldos sisakja, Lovaglás sisakja, kedvenc támadó/védőegység fegyvere, Kis térkép (én legalábbis ezt szoktam), de ha sok a zsé, akkor Kis harci pajzs, én az elején a Regeneráció cipőjével nyomulok, de a Kis sarkantyú is jó, ha a hőst nem használod sokat kalandokon - és védéseken - kívül másra.
    Persze legalább egy vödör legyen mindig hátizsákban, plusz a műalkotások is elég hasznosak.

Kb. ennyi.
    Köszönöm szépen Hát még nemigazán meremakalandokon kivülmáshol bevetni mert elég gyenge szegényem
    Amúgy a harci erőt azt nyomom rajta ,gondolom a védelmi bonusmajd inkább védéseknél lesz hasznós atámadómeg beveréseknél Még egyszer köszönöm a tanácsokat.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Páncélok közül nekem a pikkelypáncélom a kedvencem. Mivel arannyal sosem vagyok eleresztve, az elején nagyon sokba kerül a kenőcs, utána meg inkább műtrágyára költök, így a pikkely felfogja a sebződés egy részét (kalandokon nem sebződsz vagy csak alig az elején), és gyorsabban is gyógyulsz. Megkockáztatom, h a pikkellyel kevesebbet sebződik a hős, mint mellvérttel...persze függ a szitutól és az alap erőtől is.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Én azt nem értem, hogy az olyanokat miért nem vizsgálja az MH, amikor egymás után pl. 5x10 törvénytábla van kitéve és valaki több ezer!!!! ezüstöt kínál mindegyikért!!!
    Ez egyértelmű ezüst átmentés. Annyira átlátszó és mégsem tesznek ellene semmit!
    Ilyenkor el lehet gondolkodni, hogy akkor csináljam én is ezt? Akkor lesz pénzem a legjobb cuccokra, amit pedig nem költök el, azt átváltom aranyra!
    Undorító!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett