Oldal 1, Össz.:2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 16

Téma: Kulturális pontok

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett Kulturális pontok

Lehet beégek ezzel a kérdéssel, de lenne egy problémám: a Rezidencia/Kulturális pontok menüpontban, látom az összpontszámot, hogy mennyi a napi ponttermelésem, és hogy mennyi kell még. <-ez az én esetemben jelenleg 800 pont, a problémám az hogy ez nem változik. Annak ellenére hogy növekszik a napi ponttermelésem. Lehet hogy ez normális, és én nem értek a dolgokhoz, de akkor szeretném ha ezt elmagyarázná nekem valaki. Köszönöm
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2010-12-25 00:01.

Regisztrált
    2010. Feb

Alapértelmezett

A pontszükséglet akkor fog változni, ha megalapítod a következő faludat, és minden faluhoz egyre több kultúrpont kell. Ha jól értem ez volt a kérdés.

Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

igen, igen. ezt nem tudtam köszönöm.
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2010-12-25 00:01.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

a játék nehezítésén kívül mi értelme a kultúrpontnak, és mi alapján termelődik?

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Az épületek/ünnepségek termelik a kp-t, és bizonyos kp után tudsz új falut alapítani.

Regisztrált
    2012. May

Alapértelmezett

Sziasztok. Először is bocsánat a hülye kérdésért, de még kezdő vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy a kultúrpontjaimat hol tudom megnézni? Mert látom, hogy ha rákattintok a falu áttekintésére, ott van hogy kultúrális pontok, de szürke,és nem lehet rákattintani. Mellette vannak még olyanok, hogy : Nyersanyag, raktár, csapatok. És azok is szürkék. Ez miért van? Még csak egy falum van és meg szerettem volna nézni hogy mennyit kell még gyűjtenem. Valahol már láttam a fórumban ilyen kérdést, de nem találtam meg. :/ Még egyszer bocsi a hülye kérdésért.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

A pontokat a faluban a rezidencián vagy a palotán (amelyik van) tudod megnézni, van neki külön fül. Az áttekintő oldalon pedig azért nem kattinthatóak a fülek, mert azok a funkciók csak a travian plusz használatával érhetőek el, neked pedig nincs aktiválva.

Regisztrált
    2012. May

Alapértelmezett

köszönöm. megtaláltam.

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Sziasztok!
    Egy ideje nem játszottam és pár változás emiatt új.
    Szerveztem kis ünnepséget, korábban erre adott 500kp-t, de most mintha nem. A leírásban azt olvasom, hogy a kp termelés felgyorsul "kissé". Lehet tudni, hogy milyen hatása van az ünneplésnek, megéri e egyáltalán?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett KP

Mikor találták ki, hogy az ünnepek csak a falu által termelt KP-t adják vissza, ha az kisebb, mint 500/250? Se a GYIK-en, se a játékbeli leíráson nem találtam erről egy betűt se, és persze hogy nem tűnt fel a tanácsházán a kis ünnepség mellett, hogy csak 156 KP-t ad 250 helyett. Az első falu alapítását nagyon nyomatják a küldetésekből, a másodikra meg költsek 1000 aranyat? Valamit írjatok már az ismertetőkbe erről.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett