Oldal 2, Össz.:5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 47

Téma: amatör költök irók

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Totál keresztrímben már próbálkozott valamelyik nagyágyú?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. Gull's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Nem az a nagy szám, hanem amire én sem vagyok képes:

a
    b
    a
    c

d
    c
    e
    a
    b
    a

a
    a
    a
    a

b
    d
    a
    d

a
    c
    a
    e

stb...

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Megírnám én neked, ha lenne hozzá nő*, csak sok értelme lenne... elég csehül jönnek ki a rímek, gyakorlatilag alig feltűnő, hogy egyáltalán vers.

*Ja, én csak nőnek/nőről tudok verset írni. Ez van.

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Igen, én sem értettem, minek van annyi különböző rím, de hát attól még vers.

Nők, nők. Én sem vagyok meg na gondolat nélkül, hogy..., de azért az alkotóképességeimet nem zavarja meg szerencsére. Elég, hogy csak az agyamat húzza fel valaki valakivel, de azt leszarom.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Előre szólok: 18-as karika mellett osztom ezt meg veletek. Tegnapelőtt ütöttem össze egy röpke félóra alatt egy gondolat nyomán. Kíváncsi vagyok, Ti is annyira értékelitek-e, mint barátaim.

Nevem: Emese
    Eme eset egyetemen esett meg velem.
    Egyszer egy este, egyetlen szelet kenyeret sem ettem meg. Kedvetlen lettem. Erre egy gyerek - Ede - engem keresett. Ez egyszer sem esett meg. Becsengetett. Negyvenegyszer. Beengedtem. Bement, s mellettem leheveredett. Szeme szememmel kekeckedett. Keze kezemet kereste. Meglelte. Egyszerre gyenge lettem. Eltespedtem. Erre feje felettem lett. Lehegerelt... Szemem egyet rebbent, s nyelve nyelvemmel hentergett. Testem egy lepel fedte. Egyetlen tettel levetette. Kezemet elengedte, s eme rettenetes tenyeret kegyetlen mellemre tette. Szertelen lettem. Megkedveltem. Erre Ede felegyenesedett velem. Leereszkedtem. - Megtegyem? - Rebegtem. - Hehe! - Nevetett. - Emese! Szeress engem nyelveddel! - Felelte nevetve. Megtettem... E hegyes hengert kezembe vettem. Egyszerre nedves lett. Reszkettem! De megkezdtem, nem tettem le. Ede keze fejemet lengette. Here! Derengett eszembe. Megkerestem. Egyetlen egy? Felnevettem. Kezembe vettem, megmelengettem. Teste megremegett. - Eh, eh. - nyekegett. Vesszeje megmerevedett. Megemelt engem, eme rettenetes szerkezet felett lebegtetett, egyszerre leengedett. Eszem vesztettem! Nedves helyemre lestem: Megrepedtem? Fejemen rettenetes erek lettek. Mellem hegyes lett, Ede feje felett lengett. Egekben repkedtem, lent meg ezer fele repedtem. Rettenetes hegy tett-vett bennem, negyvenezer hertzen remegett. Ede tenyere fenekemet emelgette. Kettyentett rendesen. Ede lehellete egyre hevesebb lett, s testem meleg nedvekkel telt meg. Bennem ment el!!! Rettenetes tett. De egyszerre belem megremegett, testem megmerevedett. Retteneteset szellentettem!!! Ede elengedett, s fedetlen testtel elhessegetett. Ezt tetted velem??? Szerettelek! Rendesen meghettyentettelek, erre leszellented tenyeremet??? Eszetlen gyerek. Nem kedvellek! Elment, s engem egyetlen ember sem keffentett meg. Nem telt el egy szemeszter, s testem egyre kerekdett. Gyerekem lett! Eszemben felsejlett egy eset, s eme gyerek neve Ede lett...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Cupika's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Sosem gondoltam volna,mikor elkezdtem fórumozni,hogy a jövő nagy költőit is fogom itt olvasni!

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2010. Jul

Alapértelmezett

Isten kezén az
    egyik köröm vagyok. Csak
    ne rágná őket...!

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2010. Jul

Alapértelmezett

gazdi, nincs más hátra, mint előre! Írnod kéne egy könyvet csupa e betűvel! Grat, ehhez azért nem kis mértékben elborult elme szükséges.

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: gazdi Hozzászólás megtekintése
    Előre szólok: 18-as karika mellett osztom ezt meg veletek. Tegnapelőtt ütöttem össze egy röpke félóra alatt egy gondolat nyomán. Kíváncsi vagyok, Ti is annyira értékelitek-e, mint barátaim.

Nevem: Emese
    Eme eset egyetemen esett meg velem.
    Egyszer egy este, egyetlen szelet kenyeret sem ettem meg. Kedvetlen lettem. Erre egy gyerek - Ede - engem keresett. Ez egyszer sem esett meg. Becsengetett. Negyvenegyszer. Beengedtem. Bement, s mellettem leheveredett. Szeme szememmel kekeckedett. Keze kezemet kereste. Meglelte. Egyszerre gyenge lettem. Eltespedtem. Erre feje felettem lett. Lehegerelt... Szemem egyet rebbent, s nyelve nyelvemmel hentergett. Testem egy lepel fedte. Egyetlen tettel levetette. Kezemet elengedte, s eme rettenetes tenyeret kegyetlen mellemre tette. Szertelen lettem. Megkedveltem. Erre Ede felegyenesedett velem. Leereszkedtem. - Megtegyem? - Rebegtem. - Hehe! - Nevetett. - Emese! Szeress engem nyelveddel! - Felelte nevetve. Megtettem... E hegyes hengert kezembe vettem. Egyszerre nedves lett. Reszkettem! De megkezdtem, nem tettem le. Ede keze fejemet lengette. Here! Derengett eszembe. Megkerestem. Egyetlen egy? Felnevettem. Kezembe vettem, megmelengettem. Teste megremegett. - Eh, eh. - nyekegett. Vesszeje megmerevedett. Megemelt engem, eme rettenetes szerkezet felett lebegtetett, egyszerre leengedett. Eszem vesztettem! Nedves helyemre lestem: Megrepedtem? Fejemen rettenetes erek lettek. Mellem hegyes lett, Ede feje felett lengett. Egekben repkedtem, lent meg ezer fele repedtem. Rettenetes hegy tett-vett bennem, negyvenezer hertzen remegett. Ede tenyere fenekemet emelgette. Kettyentett rendesen. Ede lehellete egyre hevesebb lett, s testem meleg nedvekkel telt meg. Bennem ment el!!! Rettenetes tett. De egyszerre belem megremegett, testem megmerevedett. Retteneteset szellentettem!!! Ede elengedett, s fedetlen testtel elhessegetett. Ezt tetted velem??? Szerettelek! Rendesen meghettyentettelek, erre leszellented tenyeremet??? Eszetlen gyerek. Nem kedvellek! Elment, s engem egyetlen ember sem keffentett meg. Nem telt el egy szemeszter, s testem egyre kerekdett. Gyerekem lett! Eszemben felsejlett egy eset, s eme gyerek neve Ede lett...
    Ez, főleg a témával együtt, a modern irodalom nagy alkotása lehet. Ha folytatod az ilyen történeteket, kiadhatod kötetben őket. Ja de azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem kedvelem nagyon a modern irodalmat.
    Legutolsó módosítás Dr. Gull által; dátum: 2010-10-18 16:49.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Cupika Hozzászólás megtekintése
    Sosem gondoltam volna,mikor elkezdtem fórumozni,hogy a jövő nagy költőit is fogom itt olvasni!
    Én még itt se vagyok. Pedig ahogy elnézem az ifjú titánokat, muszáj lesz munkához látnom újra.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett