Oldal 6, Össz.:73 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 51 től 60-ig , össz: 729

Téma: Travian 4

Regisztrált felhasználó már tud valamit Mert ne?'s Avatar
    Regisztrált
    2009. Oct

Question Travian 4.0 Beta?

Kérdésem inkább modikhoz szól vagy azokhoz akik tudják Mikor indul a Travian 4.0 BETA mármint a levelet mikorra várjuk mivel semmilyen infót nem írnak legalábbis én nem találok...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik startika's Avatar
    Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Kb. tavasszal fogják bevezetni, egyenlőre nem tudunk sokkal többett.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Mert ne? Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem inkább modikhoz szól vagy azokhoz akik tudják Mikor indul a Travian 4.0 BETA mármint a levelet mikorra várjuk mivel semmilyen infót nem írnak legalábbis én nem találok...
    Quote Eredetileg írta: Guenther
    A kérdőivet a nemzetközi béta kulcs nyereményjátékkal itt találhatod.
    Azaz, ha azt kitöltöd, akkor vagy kisorsolnak, vagy nem. Ha igen, kapsz egy e-mailt, ha nem, logikus, hogy nem.

Béta szerver NEM lesz minden embernek elérhető, csak a "kiválasztottaknak". Szóval hiába akarod kipróbálna, ha nincs aktiválókulcsod. Ez van.

Szóval a mail nem fog bármilyen mezei gyereknek kimenni. ; )

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

A kérdés arra irányult,hogy mikor fog indulni az s4 beta.Mert ugye az addig oké,hogy nem tudsz betakulcs nélkül felmenni,de akkorsem mind1 mikor indul a beta.Mert értelemszerűen akkor fogod megkapni a kulcsot,amikor kb indul.Ezáltal ha tudod,hogy mikor indul a szeró,tudod hogy mikor számíts a betakulcsos levélre. Na meg ha elindult,akkor már tudod,hogy nem sorsoltak ki.
    Ezért kérdezte gondolom én,hogy mikor indul.Szal nem volt hülye kérdés, mert legalább tudná midnenki hogy mikor számítson a levélre,vagyhogy már egyáltalán ne számítson.
    Én nemtom mikor fog indulni.Csak azért írtam ezt a kommentet,hogy letisztázódjon mindenkiben a kérdés, és így már ne álljon semmi akadály azok útjába, akik szeretnének normális választ adni.

Ja egyébként már nem is nyereményjáték alapon megy. A kiírásban az van,hogy tuti kapsz egy helyet az open betaban.Szal nemtom.Mer ugye ez van:This guarantees you a reserved slot at the launch of the beta. Ez aztat jelenti,hogy garantálnak neked helyet. Viszont ha garantált helyed van,akkor mér van kiírva a tetejére,hogy participate and win stb... Mert ugye egy garantált dolgot minek megnyerni?Meg ugye a szöveg alatt is az van, hogy a nyerési esélyeid nőnek,ha minden kérdésre válaszolsz. De egy garantált dolognál minek növelni a nyerési esélyeid?

Aztán lehet csak nekem szar az angol tudásom.Nincs nyelvvizsgám szal ezt nem irónikusan írom.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2010-11-23 19:33.

Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    A kérdés arra irányult,hogy mikor fog indulni az s4 beta.Mert ugye az addig oké,hogy nem tudsz betakulcs nélkül felmenni,de akkorsem mind1 mikor indul a beta.Mert értelemszerűen akkor fogod megkapni a kulcsot,amikor kb indul.Ezáltal ha tudod,hogy mikor indul a szeró,tudod hogy mikor számíts a betakulcsos levélre. Na meg ha elindult,akkor már tudod,hogy nem sorsoltak ki.
    Ezért kérdezte gondolom én,hogy mikor indul.Szal nem volt hülye kérdés, mert legalább tudná midnenki hogy mikor számítson a levélre,vagyhogy már egyáltalán ne számítson.
    Én nemtom mikor fog indulni.Csak azért írtam ezt a kommentet,hogy letisztázódjon mindenkiben a kérdés, és így már ne álljon semmi akadály azok útjába, akik szeretnének normális választ adni.
    .
    Igen ezt kérdeztem köszi az előzőnek meg annyi hogy ha nem érti a kérdést ne válaszoljon...

Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Ez tökre igaz, benéztem, csak nemtom, hogy csak nekem furcsa-e, hogy ha az van kiírva az oldal tetejére 7-es betűkkel, hogy raffle, ami csekély tudásom szerint valami nyereményjátékot jelent, akkor miért garantálják, hogy mindenki kap bétakulcsot?

Na, mind1, h5n1-nél a válasz, annyit tennék hozzá, hogy biztosan értesítik a nyerteseket, vagy akik bekerültek /már magam sem tudom, hogy most mivan/, hogy "csá, nyertél, a szeró 5 perc múlva indul" , vagy hasonló.

Travian Admin otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2006. Dec

Wink beta

az, hogy mikor indul a "nyilvános" beta nem nyilatkozhatom, tudod persze mikorra tervezik, de ez nem nyilvános info. Valamint hivatalosan nem hívhatom fel a figyelmeteket a korábban említett lehetőségre sem. annyit talan elmondhatok, hogy limitalt a jatekosszam ergo aki hamarabb regisztral, valoszinuleg bejut. van a nemet szerveren is, nezzetek meg.. de nem en mondtam.

dark
    There are only 10 types of people in the world:
    Those who understand binary and those who don`t!
    DarkBlog: http://dblog.dark-central.com

Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Mondjuk én se értem hogy a német főfőfőfőnök mér nem tudja kiírni legalább teszt végére mikorra kapjuk az email-t nem csak azt hogy majd értesítenek... már 1 hete foly. nézem a mail-t hogy jött-e:S (mivel nem szeretnék lemaradni)

Én mind2-őt tudtam mármint hogy van a com-os és a német mindkettőre kitöltöttem másik email-el hoyg vmeik-re csak lesz esélyem... annyit se mondhatsz hogy azt mikorra várjuk hogy végre megmondják??

Sőt ha "limitált ergo aki hamarabb regel az jut be" akkor ez a kérdés még fontosabb lenne... mert gondolom nem lesz 10K-s a sero és sztem nem csak M.O.ról akarnak bemenni
    Legutolsó módosítás Mert ne? által; dátum: 2010-11-23 20:22.

Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Őszintén nem akarok szemét lenni, de nem hiszem, hogy pont európa egyik legkisebb országából pont te fogsz bejutni. ; )

Ha megnézed, ha valóságosan töltötted ki, semmi esélyed a kulcs megszerzésére. A fejlesztők célja, hogy az elitek menjenek oda, magyarul a "30 körüli, legalább 3 éve travizó, több mint napi 16 órát online, havi 600 aranyat vásároló férfi fog bejutni" : )
    Legutolsó módosítás Lord Weed által; dátum: 2010-11-23 20:22.

Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Lord Weed Hozzászólás megtekintése
    Őszintén nem akarok szemét lenni, de nem hiszem, hogy pont európa egyik legkisebb országából pont te fogsz bejutni. ; )
    Lehet.. de neked se nagyobb az esélyed.. :/

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett