Oldal 59, Össz.:73 ElsőElső ... 949575859606169 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 581 től 590-ig , össz: 729

Téma: Travian 4

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Visszamennek, az épp oda tartó csapatok érkezés után fordulnak vissza, csak a törölt felhasználó csapatai vesznek el, bárhol is vannak.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2010. Oct
    kor
    29

Alapértelmezett

az autómata kitöltés (plusz funkció piacnál) mikor fog ujra müködni? a "bug" javitása óta nem funkcionál

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2010. Apr

Alapértelmezett

Üdvözletem!

Lenne egy kérdésem, és mivel új a szerver, nem igazán tudom, hányadán állok...

Egy 4-4-4-6oson mekkora lehet a max BÚZA termelésem, ha:
    - van plusz 25% arannyal
    - a búzamezők 20-on
    - van pékség
    - van malom???

Csak erre lennék kiváncsi.
    Illetve egy mellék kérdés: van olyan acc, ami már rendelkezik több, mint 10.000 katonával?

Teljesen elvesztem mostanában, és nem tudom, hol tart a középmezőny (ennek oka, hogy stabilan benne vagyok a top 1000 legóban, de a környékemen csak 200 katonákkal rohangálnak...és egy falut nevetséges módon be lehetett ütni 26 lóval és 3 katával hős nélkül és a környékemen lévőknek max 1000 katonájuk van...- ez nem kevés egy kicsit?)

Köszönöm, u.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Uj a server az igaz,de minden mező ugyanannyit termel, a plus 25% az továbbra is plus 25%ot ad, a pékség is továbbra is ugyanannyi bonust ad,de még a malom is ugyanannyi bonust. És bár nem írtad a paraméterek közé, de a plus 25%os oázis továbbra is plus 25%kal növel, míg a plus 50%os oázis plus 50%kal.
    Ha aztmondják, hogy van valakinek 10.000 katonája, akkor abból milyen következtetést tudsz levonni? Hogy a középmezőnybe vagy. Hát azt nyilván nem, mivel mivan ha Nizdamnak(aki asszem átadta az akkot,de mind1,mert fellendítette) van annyi? Nyilván bármilyen választ kapsz abból te semilyen következtetést nem tudsz levonni, mert ez nem ilyen egyszerűen megy.
    Ahogy az sem,hogy egy falut simán beütöttél annyival. Nyilván megvolt az oka,miért volt védtelen a falu. Csak a hős levéd akkora sereget. Szal ha megint ebből levontál bármiféle következtetést, hogy egy falut ennyivel be lehetett ütni háááttt.....

Nem lehet választ adni valójában egyik kérdésedre sem.(csak a búzásra) Most az 1000 katonára is mondhatom,hogy kevés. és ezzel mit kezdesz? Elkönyveled,hogy a középmezőnyben vagy? Rosszul teszed,mert nem is válaszolhaqtja senki azt, hogy az 1000 katona kevés,mert kihez mérten. Nem írtad le mikor regeltél,nem írtad le hány falud,sem azt hogy azoknak hány faluja van, akikről beszélsz stb...Nem tudhatjuk azt sem , hogy másnál vannak e pl a védői, vagy hogy te miből következtetted ki, hogy 1000 katonája van, neme szenvedett veszteséget.
    Most ez is, 200 katonával rohangálnak...Ha farmolászni járnak,és nincs több bevétel nyilván nem küldik oda a fél sereget.Most érted, kiküldök 100 támadást 10 katonával,az nem jelenti azt, hogy 10 katonám van.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2011-04-24 14:49.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

De azért válaszolhattál volna már a kérdésére is. : )

27563/óra lesz így a búzatermelés. Most abba inkább ne menjünk bele, hogy neked ilyened úgyse lesz valószínűleg, meg hogy mekkora hülyeség 4-4-4-6ban 20as búzákat építeni (amihez ereklye kell, arany kell, felmerül a kérdés tehát, miért csinálnád 4-4-4-6ban, ha erre lenne aranyad, esetleg reális esélyed nagyrakis ereklyére is?), stb.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Azért kérdezte, mert nem tudta az uj serveren mivan. Ugyanaz mint a régin. Mivel a régin játszik, és eddig nem kérdezte meg, így valszeg tudja, hogy a régin mennyit termel. És mivel t4en is ugyanannyit, így a kérdést elég annyival elintézni, hogy ugyanannyit. Megválaszoltam.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2010. Apr

Alapértelmezett

Köszönöm szépen a válaszokat...

Azért kérdeztem erre rá, mert fellőttem a búzákat 11-es szintre, ott a 25%-os arany rajta, malom és pékség, és alig van termelésem, holott nem annyira sok a katonám, tehát 3000 katonát nem bír el a falvam (4-4-4-6)...nem lehet, hogy bagos...
    nem egyszer csináltam nagy sereget 4-4-4-6-ben , de ugyanekkora termelésnél nagyobb sereget elbírt, én keveslem a termelést, nagyon furi...tapasztalataim szerint többet kellene termelnie a búzának....
    Elképzelhető bug?

Nehéz így leírni, mert nem akarom konkretizálni a seregem...de jelenleg 3000 búzát termel óránként, ez normális??? Ha igen, akkor bocsi...csak rácsodálkoztam...

Amit írtál, abban igazad van, de kémek is jelentettek seregeket, szerintem a környékemen siralmas az ellenfelek katonai helyzete...átlag 400 gyalogos a "fősereg"...és itt most olyanokról is beszélünk, akik több szerveren, akár speeden is játszottak...
    Legutolsó módosítás utoopia által; dátum: 2011-04-25 09:49.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Azért kérdezte, mert nem tudta az uj serveren mivan. Ugyanaz mint a régin. Mivel a régin játszik, és eddig nem kérdezte meg, így valszeg tudja, hogy a régin mennyit termel. És mivel t4en is ugyanannyit, így a kérdést elég annyival elintézni, hogy ugyanannyit. Megválaszoltam.
    Most őszintén, szerinted volt már neki 4-4-4-6 faluban 20as búzája, vagy ismeri a kirilloidos termelés-számítót? : D

Ja és utoopia, 11es búzák malommal-pékséggel, 25% aranyozott bónusszal is csak 3150-et termelnek 4-4-4-6os faluban, és akkor abból még lejön a falu népessége, ami mondjuk 6-700 körül gondolom van már, és eljutottunk oda, hogy 2500 egység körül bír el kis mínusszal, vagy még épp az nélkül az a falu. Hopp.
    Legutolsó módosítás DawiD88 által; dátum: 2011-04-25 10:03.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Nem változott a termelés 4-esben, ergo ha 3000et termelsz, akkor az annyi. Hacsak valami nem romlott el nálad, akkor kérj az MHtól újraszámolást. De kétlem.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Tehát azért kérdezed mennyit termel egy 6os falu 20as búzákkal, mert lvl11esen számításaid szerint többet kellene termelni? Ez totális logikátlanság...Nem lenne egyszerűbb megkérdezni 11esen mennyit termelnek a buzafarmok, azokból levonni a popot meg a sereget, és meglesz, hogy vane hiba esetleg? vagy ez túl egyszerű lenne?
    És MHra sem lenne szükség.
    Megkérdezed érted, daw tuti válaszolni fog. Adhatsz neki bármilyen plus 25%okat ő kiszámolja neked izomból.

Itt jön be az,amit mondtam már korábban. Hiába válaszolják meg a kérdéseidet, abból te semilyen következtetést nem tudsz levonni. Most hogy tudod a 20asak mennyit termelnek előbbre jutottál ? Nem.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2011-04-25 12:25.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett