Oldal 50, Össz.:73 ElsőElső ... 40484950515260 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 491 től 500-ig , össz: 729

Téma: Travian 4

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Annyi, hogy vagy vásárolsz legalább 1x aranyat, vagy egy másik szerverről átviszel néhányat, mindkét esetben utalható. T4-ben nem tudom maradt-e még ez, elvileg 3.6-ban sem kellett volna engednie, csak a vásároltat.
    Jelenleg törlök ts4-en, van 250 arany, amiből 150 hozott, + vettem húszat, és szépen kiírja, hogy 170 az átvihető mennyiség. Amit viszont nem enged a rendszer az az, hogy az ezüstről váltott aranyat át lehessen vinni törléskor.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Volt egy induló falum majd csináltam egy másodikat sokkal kintebb (kb 12 óra a hősömnek) és ott építettem egy hősök házát. Később kiküldtem a hősöm a második falumba és most is ott van.
    A gép az utolsó négy küldetést viszont az első falum mellé dobálja, ami így 24 órás út lenne darabonként. Közben volt egy küldetés, ami a kinti falum mellett volt.
    Tudja valaki hogy mi alapján dobja a gép ide vagy oda a küldetéseket, mivel lehet ezt befolyásolni? Nem nagyon akarok küldetésenként 24 órákat utazgatni.
    Köszi
    "War does not determine who is right -
    it only determines who is left."
    Bertrand Russel

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

A hős nyersanyag bónusza mikor érvényesül a második faluban?
    a) bármikor, hősök háza nélkül is
    b) ha épül a hősök háza, mikor a hős elindul
    c) ha kész a hősök háza, mikor a hős elindul
    d) mindegy mikor indul, onnantól kezdve érvényesül, hogy felépült a hősök háza
    A hős nyersanyagbónusza abban a faluban érvényesül, ami aktuálisan a hős székhelye. Tehát az olyan falukban nem, ahol támogatásként van jelen.
    A 3.6hoz képest változás, hogy ha a hőst elindítod, és már épül a hősök háza, akkor nem támogatásként fog megékezni, hanem székhelyet (irányító falut) vált. Ha érkezés után építed a HH-t, akkor marad támogatásként a hős.

Hát saját tapasztalat alapján, átvihetsz minden az accban lévő aranyat ( a vásárolt és aranyfalukból származót is). Annyi, hogy vagy vásárolsz legalább 1x aranyat, vagy egy másik szerverről átviszel néhányat, mindkét esetben utalható. T4-ben nem tudom maradt-e még ez, elvileg 3.6-ban sem kellett volna engednie, csak a vásároltat.
    Valószínű így láthattad a gyakorlati tapasztalatból, azonban nem így van. Csak annyi aranyat vihetsz át, amennyit vásároltál, maximum. Úgy működik a rendszer, h mindig először a kapott arany fogy el. Tehát: vagy 200 vásárolt és 100 kapott aranyad. Elköltesz 200-at. Ezután kapsz 100at. Mennyit vihetsz át? 200-at, mert a Travi nem nézi, h mikor fogyott el melyik, hanem összesítve nézi. 200at vettél, 200 van aktuálisan, 200at vihetsz. (átvitt arany is vásárolt)

Tudja valaki hogy mi alapján dobja a gép ide vagy oda a küldetéseket, mivel lehet ezt befolyásolni? Nem nagyon akarok küldetésenként 24 órákat utazgatni.
    A küldetések a főfalu és a hősök házás falvak körül jelennek meg, véletlenszerűen.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Lehet igazad van. Kár, hogy nem emlékszem pontosan mennyi arany lett utalva szerver elején. Bár úgy rémlik, hogy valami nagyon fika mennyiség (talán 15-25) és még 1x lett véve a végén 20, de összesen 78 aranyam volt utalható.
    Meg volt még pár hasonló tapasztalat, de azokra a számokra már végképp nem emlékszem:

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2010. Oct
    kor
    29

Alapértelmezett

az utalt (törölt felhasználótól kapott arany), illetve az sms/bankkártyával vett aranyak vihetők tovább, egy ideig az aranyklub ára is visszajár, ha "vett" aranyból lett aktivizálva. aztán annyi. ha valami nem stimmel rosszul emlékszel.

annyi még kiegészitésnek, hogy ha pl ezüstöt aranyra váltasz, esetleg meghívás útján aranyat szerzel/kapsz és amellett van vett/utalt arany, akkor elöször az "ingyen aranyat" használja el a felhasználó különbözö szolgáltatásoknál. igy a végére lehető legtöbb arany amit továbbvihetsz.

ebben a rendszerben nem volt változtatás elözö verziókhoz képest, szóval off-nak számit..

szerk.
    on: "nizdam"-ból (top1 acc) "álmodozó" lett, mármint, megváltozott az accneve, én ugy tudtam csak bizonyos (alacsony) népességig iratható át a felhasználó neve, változott valami?

szerk2.
    GYIK-ba hibásan vannak feltüntetve a telepes-költségek, csökkent az áruk, és ott a régi ár szerepel
    Legutolsó módosítás kismalac által; dátum: 2011-03-25 03:36.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Felhasználó átadás esetén admin átírhat 100as pop felett is. 1x

Regisztrált felhasználó most érkezett dhelfi's Avatar
    Regisztrált
    2010. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok
    Nem tudom más, hogy van vele de nekem nagyon hiányzik a falvak alatt a "térkép központosítása" lehetőség kereséseknél.
    pl. ha egy játékos /vagy saját/ oázisára, vagy a környéken lévő többi faluira kell keresni nagyon hasznos volt.
    Nem tervezik, hogy az s4-nél is legyen ilyen.

A kérdés tárgytalanná vált, mert már itt is van "térkép központosítása" funkció!!
    Nagyon szuper!!!
    Legutolsó módosítás dhelfi által; dátum: 2011-04-05 16:10. Oka: megoldódott

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Guenther Hozzászólás megtekintése
    a Travi nem nézi, h mikor fogyott el melyik, hanem összesítve nézi. 200at vettél, 200 van aktuálisan, 200at vihetsz. (átvitt arany is vásárolt)
    Nagyjából ennyi a lényeg.

Fiz:
    Azóta már javították azt a bugot, de régen tényleg úgy volt hogy mindet át lehetett vinni.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Forchalad's Avatar
    Regisztrált
    2007. Apr
    kor
    35

Alapértelmezett

Sziasztok!

Tud már valaki bármilyen elemzőről a T4-es szerver kapcsán?

Üdv:
    F
    "A stílus maga az ember." ("Le style, c'est l'homme.")

Comte de Buffon (1707-1783)

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Én szoktam elemezgetni mindenfélét, de nem vagyok ingyenes :--P

03.31: T4 update jön, bugfixek tömegével (remélem), majd próbálok leírást szerezni, h mit tartalmaz. Annyi bizonyos, hogy a játékbeli üzenet bug (pl [játékos]1[/játékos] -nál nem id-t helyettesít be, hanem az 1. olyan nevet amiben 1-es van) javítva lesz.
    Edit: update elhalasztva.
    Legutolsó módosítás Guenther által; dátum: 2011-03-29 08:03.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett