Oldal 47, Össz.:73 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 461 től 470-ig , össz: 729

Téma: Travian 4

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Pihi van srácok, ennyire azért nem kéne egymásnak ugrani.

Igen úgy időzített be, mivel a 3 főnökös sereg és a 2 főnökös sereg indítása között volt fél óra, és mivel tudta hogy foglalni készülök ismét, már számított rá, és a potenciális falukra már előre szúrt védőket mielőtt én elindultam volna a 2 főnökkel.

Persze azt nem mondom én sem hogy olyan full profi volt, mondjuk úgy hogy tudott egysmást, meg megvoltak a feltételei hogy top legyen (arany, jó acctársak, sok klánvédő, ereklye).
    És én sem azt mondom hogy egyedül megtudtam volna verni, mert nem tudtam volna (50k népességű támadó acc vs 15k népességű főleg védőacc), viszont volt 3 nagyon jó klántársam akikkel 4-en 2 óra alatt bármikor összedobtunk 500k-600k védőt a végefelé.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

3 oldallal ez előtt leírtam, hogyan lehetséges mp-be beidőzíteni. Ehhez képest mindenki leírta... He. Mondtam, ha az a top valóban top lett volna, halvány esélyed nincs ellene. Volt esélyed- balfasz toppal harcoltál - ebből indulsz ki - hülyeség. : )
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Még egy régebbi hsz-ra reagálva, gyaloggal hazakísérni?

Azért megnézném hogy Dawid 40-50k népességével a 150k seregével megpróbál hazakísérni egy 7k népességű arany nélküli gall támadóacc 40k seregét 1:50 távolságból bizonyítandó hogy mekkora pró, aztán csodálkozik hogy egyetlen katonája sem tér vissza mert szegény gallnak volt 2 minimál arannyal játszó klántársa aki összarak neki másfél óra alatt 130k védőt, a többit pedig elintézi a 20-as cölöpfal és a népességbónusz.

Elég nehéz a környéket úgy kitakarítani hogy valaki a frontvonalon harcol, 3 és fél órás katatávolságban volt tőlem a srác (én voltam legközelebb hozzá), miközben 3 klántársam max 2 óra alatt ott volt nálam full védelemmel, ami középjátékban is 300k védőt jelentett, a végén meg 500-600k-t.
    2-3 órás környéket még ki lehet takarítani, de ahogy nő a távolság úgy nő a kockázat is egy esetleges bukásra.

Mellesleg nekem is van banzaiios sztorim, még előző s8, banzaii az R szövetség oldalán (szerver 2/3-ával szöviben voltak), mi persze szokás szerint a többség ellen, egyik klántárs átadja az accját egy új srácnak, srác ír nekem levelet hogy beszállna a támadásokba adjak neki célpontot, mondom neki adnék én de aki neked legközelebb van az a szerver top1 játékosa, és banzaiios, gondolom annak nem mész neki. Srác válaszol hogy neki mindegy, most vette át az accot nincs vesztenivalója.
    Mondom jólvan, akkor mondom mit csinálj, megszervezem a fakeket, te pedig próbáld követni az utasításaimat, mert kemény menet lesz.
    1 hét alatt top1 banzaiios barátunk megjárta a poklok poklát, serege hazalett kísérve, főfaluja ki lett búzázva, 7 tápfalut foglaltak tőle 3-an, mellette még megkatázták vagy 10 másik faluját.

Kicsit persze fura volt hogy miért nem akadtunk védelembe a támadások során, de mint kiderült hogy a banzaiinak nem ő volt a fő támadóaccja, így nem őt védték, hanem valami olyan accot amit 7-en vittek és végül top támadó lett (igaz a végén rejtélyes körülmények között szerzett irreális mennyiségű támadópontot amivel az élre ugrott)

Szóval ha a banzaiinak az a taktikája hogy van 4-5 full aranyos támadóacc és a többi játékos meg azért játszik hogy őket védje akkor nem csodálom hogy nem tudták még őket kiiktatni, ez ellen csak úgy lehet kezdeni valamit ha megfogod a seregüket a támadóknak, ami nem egyszerű.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Az s8-as banzaii silány utánzata volt csak az eredeti, s4-es (jelenleg s3-as) banzaii-nak. Az eredeti banzaii-ból ott csak egy acc. volt jelen, a többi... Hát. Hagyjuk is inkább. De megint nagyon messze kerültünk a t4-től... : )
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2011. Mar

Alapértelmezett

Sziasztok, régóta olvasom az irásaitokat hozzá még nem szóltam, de most ugy gondoltam regisztrálok.

Elkeseritésképpen mondom, van bot a 4es traviánra. Nagyon elszomorodtm, amikor ezt megtudtam, ismét harcolhatunk a botok ellen.
    A hőst nem lehet vele kalandozni küldeni és egyebek, árverés stb, de minden mást megold a játékos helyett.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

T4en is volt, vagy talán van is banzaii..de legtöbben csak kipróbálni regeltek, vagy aranyfaluzni...A bázisserveren kivüli dolgokról ne vonjuk már le véleményeket oké? Mert ez megint övön aluli gyökérség ilyenekkel jönni. Nyilván nem tudjuk , és nem is lehet bebizonyítani, hogy az s8as banzaiiba nem azok voltak, akik..hanem olyanok, akik asse tudják mi az eredeti banzaii habitusa.

Már undorítónak érzem egyes érveteket, amikor olyannal jöttök,aminek nem lehet utánajárni, vagy bebizonyítani.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Gnerlan, vajon csak én érzékelem a hibát a történetedben?
    3, max 4 accból 5-600 K védő? Szóval fejenként kb. 150K védő, amik azonnal tudtak mozogni, szóval otthon kellett enniük. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy ekkora fogyasztást, hogy bír el egy arany nélkül, vagy minimális arannyal játszó acc. Nem is egy, hanem rögtön 3-4.

BOT mindig volt, van és lesz is, ezt sose fogják tudni kiszűrni teljesen.

Regisztrált
    2011. Mar

Alapértelmezett

Nyilván, hiszen a programozók sem pihennek sose

Csak eddig itt azokat olvastam, hogy nem müködnek a scriptek stb stb.
    És sokan azon sirnak, hogy igy arany, meg ugy arany, milyen előnyökre lehet szert tenni vele, amikor ez szerintem rosszabb.

Nem akarok itt leirást adni, tiszta lelkiismerettel mondhatom, én nem használom.
    Csak pl nekem ki kell ülnöm, hogy a második falucskámba a kereskedőim 500anként hordják át a nyersit, egy automata piaccal meg pikk pakk.

Áh, mindegy is. Én élvezem a játékot, szeretem a hősömet, és jókat nevetek, mikor mások teleaggatják mindennel
    Számolok, nézem, kinek milyen szintü a hőse, ha be akarom ütni mivel menjek, hogy, igy is bukok, de ez a játék, nem vagyok top, mindettől függetlenül szeretek vele játszani.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Arannyal ugyanígy megveheted a piacos fordulgatást.

Regisztrált
    2011. Mar

Alapértelmezett

Ezt konkrétan nem tudtam. Azt viszont kérdezném, hogy a támadás kikerülés itt már nincs?

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett