Oldal 44, Össz.:73 ElsőElső ... 34424344454654 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 431 től 440-ig , össz: 729

Téma: Travian 4

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Gunther, vagy bárki más. T4-en, hogy működik a közösgép? A régi szerőkon volt neki hely beírni.
    Most szólni kell az mh-nak, vagy csak úgy van, és ha susmus van, akkor jön a zárolás?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gnerlan Hozzászólás megtekintése
    Tesztacc?

Miért, ezekszerint nincs ilyen acc ahol mindhárom tulajdonság jelen van?
    Akkor meg mitől paráztok? Malackával azt mondtuk szerverenként 3-5 ilyen acc lesz, de úgytűnik még egyet sem találtunk.

Mit is fogok látni 1-2 szerver múlva?

Eddig 200 ember használt aranyat, azok erősebbek voltak tőlem, most ugyanaz a 200 ember használ aranyat és ugyanúgy erősebbek lesznek tőlem.
    Semmi különbség nem lesz, csak a top rendeződik kicsit át.
    Nemtudom az mikor fog neked leesni, hogy nem parázik itt senki semmitől, egyszerűen egy-egy újítás hibájára próbálunk rávilágítani. Felfogod végre? : D Fiz már nem játszik, nekem összességében nem jött be (van elég sok jó újítás, de számomra pl. összességében totál érdektelenné teszik az egészet - és még csak nem is kizárólag a kp-rendszerrel, hanem mindent együtt nézve), nagyon nem látom milyen parázásról lenne szó. Inkább építő jellegű kritikának nevezném két (h5n1-el három) olyan játékostól, akik egyszerűen csak reálisan próbálják nézni a játékot... Ennyiről van szó, kár túlgondolni szerintem, bár jobb magyarázat helyett ez is megteszi nyilván. Lelked rajta.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Eddig 200 ember használt aranyat, azok erősebbek voltak tőlem, most ugyanaz a 200 ember használ aranyat és ugyanúgy erősebbek lesznek tőlem.
    Nyilván olyannal a témáról nemigazán lehet értelmes vitát folytatni,aki leszarja mi történik a top200ban. Nem baj,ha nem veszed annyira komolyan a játékot, sőt...csak akor nemtom minek jössz ide.Így már baj.

Egyértelmű pl, hogy valami 1000. helyen álló nem fogja osztani a véleményünket, de még a tied se nagyon, aki csak elzörögni jár fel a haverokkal....mer az még jobban leszarja.Illetve aki mindíg is így állt hozzá a dolgokhoz, mert pl most én is 1800. vagyok..jól telibe... hogy mi történik s3on a top200ban, csak nagyrészt azon múlik a további sorsom.
    Ha feltételezem , hogy te mondjuk 200. vagy pont, akkor ahhoz valami értelmesebb klán dukál..neked sem éppen kellene ,hogy közömbös legyen a top200.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2011-03-18 14:49.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Tesztacc?

Miért, ezekszerint nincs ilyen acc ahol mindhárom tulajdonság jelen van?
    Akkor meg mitől paráztok? Malackával azt mondtuk szerverenként 3-5 ilyen acc lesz, de úgytűnik még egyet sem találtunk.

Mit is fogok látni 1-2 szerver múlva?

Nyilván nem fogod annyira érzékelni a dolgot, mint 1-2 szerver múlva mikor a játékosok kitudják használni a játékban rejlő előnyöket, sokkal nagyobb mértékben, mint most, mikor még csak ismerkednek vele.
    De , hogy értsd miről beszélek, első szerón tuti nem volt 200K-nál nagyobb fogyasztású sereg a végén, még akkor se ha legózták. Ma már 4-5-600k sereg is simán megvan úgy, hogy a játékos mellette top támadó is.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Nizdam akk ilyen. Ott fellép egy 4. tulajdonság is, ami még veszélyesebbé teszi. A többieknél meg ki tudja? Gunther. de az is inkább féloldalas hszeket irogat, minthogy statisztikát nézzen.

Egy db jól összerakott akk is jelentős változást tud vinni a server életébe. Megnyerni nem tudja, de nem is kell...elég ha pár embert szétszed. Őket valszeg nem vigasztalja, hogy csak 1 ilyen ember van a szerveren. És persze valszeg az ilyen tagok nem a top200 alatti izéra pazarolja a komoly seregét. Ugyhogy azt elhiszem,hogy ilyenek leszarják.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2011-03-18 15:35.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Eddig játszogattam, meg olvasgattam, most feljöttem, és szeretnék sírni egy pár sort, hátha könnyeim meghallgattatásra találnak.

Van ez a törvénykezési táblás cucc, aminek 1 db-ja 1%-al növeli annak a falunak a hűségét, ahol a hős van, ha jól szűrtem le. Vettem is 25-öt, 125% lett a hűsége a falvamnak.

Szóval, ha az, akitől foglalni akarok, vesz jósok ilyen táblát, akkor az eddigi 5-6 kör tovább nő? Nemár... Épp elég volt eddig egy erőszakosabb játékosnál még egyszer fordulni, ha pl. 2-3 pont maradt a hűségből...

Akkor vesz 100 ilyet, és a hűség egyből 100% felett lesz, ismét kezdhetem az egészet elölről, sőt, még a rezit is van ideje újrahúzni, míg én huszadszorra fordulok.

Mert így, ha nincs korlátozás, hogy pl. ha az elmúlt 2 órában csökkent a hűség, akkor nem alkalmazható, mert ha nincs valami hasonló, akkor eléggé durván megnehezítették annak a dolgát, aki nem simcity-t akar játszani...

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Balazs: nem kell jelenteni, de a jelszókiídás, multizás továbbra is tilos, és mint olyan büntetést von maga után.

Weed: korlátlanul használható. Bizony nehezebbé teszi a foglalást, és az egész foglalás stratégiáját újra kell miatta gondolni, bár nincs sokat: annyi főnököt vigyél, h tuti elfoglald, lehetőleg 1mpen belül. Ha az ellen figyel és az előbbi nem teljesült, peched van. Azonban: a hősnek az adott faluban kell lennie, hősök házával, kell lennie táblájának, élnie kell. Ha ezek teljesülnek, akkor feleslegesen fordultál. Mint ahogy eddig is. Persze, nem mindenki csinált időzített reziépítést/váltást palotára, stb, de akik ezt tették eddig is, azok kb a tapasztaltabb játékosok közé tartoznak. Na, nekik nincs szükségük a táblákra, akiknek meg van, azok kevesebb eséllyel fogják őket használni. A tábla nem gáz szerintem, bár kedvez a gyengébbeknek.
    Am a blogom utolsó bétás posztjában van egy log a tökéletes foglalásról, xxxx+Veekay címen.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

@Guenther: azt tudom, hogy szabálytalan, köszi a választ

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2010. Apr

Alapértelmezett

Ahoi!
    Nem szoktam sokat írogatni, inkább csak böngészek. Azért ez a T4 érdekes téma számomra...
    Ezért megosztom a saját véleményem is

Érdekes összetétele ez a játéknak...gondolkodtam, agyaltam...és regeltem, egy új stratégiát akartam kipróbálni...reg után azonnali start, húztam a dolgokat ezerrel....na mármost, a 20 nap alatt 4 smst küldtem el, azt is csak a bónusz miatt (+25%). Én nem licitálgatok, túl sok pénz lenne, és felesleges sztem. A hős fejlődik szépen lassan elvan, új falu nem kell egyenlőre (mire kell, meglesz a kulti pont)- a másik, hogy olyan sokan vagyunk a szerveren, hogy nem tudnék hova költözni, 40 órányira meg nem megyek a sereg miatt....
    Nem is voltam fent egész nap...mert azért van életem...
    De az eredmények magukért beszélnek:
    - kis klánban vagyok, saját, nem sokan vagyunk benne: de 3 nap alatt azzal a pár taggal nagyon jó helyezésen landoltunk, és már egy szövetségi rendszer részei vagyunk. Szinte minden nap jönnek hozzánk szövetségi kéréssel, és fentről legtöbbször, nem pedig a 600. klán keres minket. Plusz ezeknek a klánoknak van nevük is, jópárat láttam más szerveren.
    Nem farmolnak tőlünk senkit, támadás jön, de nem tudtak semmit sem vinni eddig.
    - Én személy szerint khmm jóval magasabb Top helyezésre jutottam, itt megjegyezném, hogy jóval beljebb vagyok az 500. helyezésnél, és nem csúszok lefelé...
    - Seregem ütőképes, de tartalékolok (jobban szeretem a meglepit)...

Ebből annyit akartam kihozni, hogy:
    - alig költöttem erre pénzt, mellőzöm a licitálgatást, csak a lényeggel foglalkozom,
    és még életemben soha nem használtam botokat, meg segédprogramokat, plusz tök egyedül viszem az accot, még helyettesem sincs

Szerintem játszható, csak ez az aranymánia sokaknak elvette az eszét, és már nem stratégiai játéknak fogják fel, hanem sms játéknak
    De én azt vallom, hogy ésszel és rátermettséggel még a sznob is legyőzhető, és
    az nevet a végén, akinek megmarad a serege és a nyersije is
    (nem pedig az, aki a csekket fizeti) xD Ennyi.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Mi az isten az, hogy nem tudsz hova költözni?Elfogytak belül az üres mezők vagy mi?

Kíváncsi vagyok 15 buzás és arany nélkül mi lehet az az "ütőképes" sereg..

Amugy sem vagy jó stratéga, mert pl most látnod kellene egy pici stratégiát, de nem látod. Hova tartalékolod a katonáid? Hát öregem 15 buzás nélkül nemsokára a támadósereg méret középmezőnyéből is kícsúszol. Mert még aranyad sincs, hogy buzát NPCzzz.

Legbutább hozzászólás ever.Komolyan. Cáfoljon meg bárki, rajta , ha nem az.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2011-03-19 16:41.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett