Oldal 29, Össz.:73 ElsőElső ... 19272829303139 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 281 től 290-ig , össz: 729

Téma: Travian 4

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Sziasztok! Kérdésem a következő: a natar területére alapított falvakra vonatkozik-e különleges szabály... azonkívül, hogy az első 24 órát túl kell élni... (búzafogyasztás, építési idő... vagy ilyesmi)

Nem olvastam végig az előző oldalakat, bocs, ha erről már volt szó.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Nem termelnek KP-t.

T4 bétán a középjátékban vezették be, az viszont passz, hogy meg lett-e tartva, de igen valószínű, hogy megmaradt.

Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Igen, az meg lett tartva. Én most az előnyeit kutatnám... toporognak a törpék, és bizonytalan vagyok : )

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Én a helyedben nem kockáztatnék, és mennék valami 150-es búzásba, kifelé. : )

Nekem még 1 hét, míg települök. : (

Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Na az nem én vagyok : ) Egyébként mostmár hamarosan kiderül... már ott van egy acc-unk a natar területén. Majd megírom a tapasztalatokat ; )

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok!

T4-en mi számít egyórainak? A plusz meg a hős által növelt, vagy az alap?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Te gunther. Elmagyaráznám neked, hogy alap, hogy a t4 is sikeres lesz. Mivel a sim oldalon erősít be, és sokkal több játékos van, aki ezt a taktikát szereti, mint a másikat. Ettől függetlenül én, mint a másik oldal tagja kurvára nem fogok leborulni a t4 előtt.

Személyes inzultálásnak veszem, hogy te el akarod velem hitetni, hogy jól van ez így, hogy akinek van pénze benyelheti a 15 buzásokat. Én meg majd valamikor ki tudom róla katázni. Vagy nem. Pofátlanságnak tartom, hogy így azzal mersz jönni, hogy 2 hét után feladom. Pénzért ekkora előnyt ne kapjon senki.Ha meg kapnak,akkor engedd meg, hogy ne tapsoljak hozzá.Mert míg nekem majd valamikor hónapokkal később egy elsöprő katatámadás sorozatot le kell szerveznem, hogy MEGDOLGOZZAK a 15 buzásért, ők szépen vesznek ezüstöt, majd fényképeket, és puff. Innentől kezdve nem kell azon vitázni ki dolgozik meg miért. Nyilván az aranyozók nem tesznek érte semmit....A kérdés az, hogy aki fizet a traviannak,az megérdemele ilyen mértékű előnyt. Két válasz lehetséges:
    -Igen
    -Nem
    Te az egyiket mondod, én a másikat.Mondjuk aki szereti a játékban a stratégiai/taktikázós részt,azt a keveset,ami van benne, az nem mondhatja az Igent.

Kimélj meg attól, hogy H5n1 ez hiszti...Leírtad párszor,mindenki tudomásul vette szerintem. De nem fogom abbahagyni a véleménynilvánítást. Megígérem ezentúl egy indokot sem fogok mondani, kb 2 soros hszeim lesznek, 2 részből fognak állni:
    1." A travian 4.0 szar." Az első sor mindegyikben ugyanaz lesz.
    2. Neked címzek egy soros külön mondandót. vagy nem. lehet inkább hanyagollak,mert lassan arra sem vagy érdemes.

Na az talán majd nem lesz hiszti.

Attól félek,ha rajtad mulna a dolog, minden lószart meg lehetne venni aranyért.Még a világcsodát is eladnád, csak hogy a traviannak legyen miből fejlesztenie.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2011-03-06 22:40.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Így van, sőt, hőst is 3at vehetnél.
    Am szeretem a taktikázóst részt, de sosem toltam bele sok pénzt, mivel játékra sajnálom. Ennek ellenére, h én is inkább a támadó oldalon állok jónak találom a t4et.
    De neked nem jó a t4, ez így van. Csak másokkal ne akard elhitetni, h szar lett. Nem lett az. Neked, meg még kb a játékosok 10%-ának nem tetszik. Ennyi. Mindenkinek nem lehet megfelelni.
    Persze, tény h aki toppon akar lenni annak többet kell fizetnie, ez nekem sem tetszik. De az igen, h aki nem tud rá költeni, annak is lehetnek plusz funkciói. És egy változtatást az egészében kell nézni, és ami történt a pozitívumokat és a negatívumokat figyelembe véve: jó. Jó, mert a játékosok70%nak tetszik, 10nek nem, 20 meg nagyívben közömbös. Kb. Legalábbis ami az MHban visszajön.
    Nyugodtan folytathatod a személyeskedést, ez is része a hisztidnek, tudom :--D

(ui: segítek, még mielőtt neked kéne leírnod: igen, én találtam ki az egész t4et, a bugokat is én tettem bele, és az én zsebembe megy az egész lóvé, valamint Belzebúbnak hívnak :--D)

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Nem tudom hogy vagytok vele, de egy igazi "harcos" accnak, aki nem tápfalvak katázásával szórakozik, nincs szüksége 150%-os főfalura, hiszen úgyis mindig elkoptatja a seregét a csatározásokban, így nem lesznek búzagondjai, nekem pl még sosem sikerült elérnem hogy búzagondjaim legyenek, mindig találtam célpontot ahol tudtam faragni a seregből, bőven ellehet lenni 75-100% oázisokkal is.
    Az meg különösen vicces hogy magukat agresszív támadónak tituláló játékosok képesek kiköltözni a prérire csak hogy meglegyen az áhitott 15 búzás, aztán meg annyiból áll a játékuk hogy 15-20 órákra támadgatnak...nagy izgalom.

Többfelhasználós accok:

Érdekes, régen nem voltak ilyenek, mégis simán ment a játék, sőt még élvezetesebb is volt mint most.
    Ha valaki akkor elért valamit arra méltán lehetett büszke, és nem csak annyit jelentett hogy sok a szabadideje meg az aranya, hanem hogy tud is valamit.
    Manapság ezek a játékosok a top100-ba se kerülnének már be, helyükre jöttek a többfelhasználós accok akik többnyire teljesen átlagos játéktudással rendelkeznek, és csak azért van top accjuk mert sokan vannak benne.
    Teljesen tönkre vágták a játékot, mert a sok lúzernek muszáj volt valahogy elérnie hogy top accjuk legyen, a játék öröme nem volt elég nekik.
    Egyébként elgondolkodtatok azon hogy mire is valók a helyettesek?
    Ja vagy értem, a helyettes nem szokott farmolni, és így nehéz top accnak lenni...

Rómaiakat erősíteni?

Remélem csak a játék elejére gondoltál, mert a lóitató bevezetésével a rómaiak még a germánnál is durvábbak lettek.
    A játék elején meg tökmindegy hogy mivel vagy, rejtekhellyel és megfelelő aktivitással mindent meglehet oldani, így csapdakészítőre nincs is szükség, szóval inkább a galloknak kellene valami olyat adni amit használni is tudnak. Legalább 6 szervert játszottam végig gallal és még sosem használtam a csapdakészítőt.

Kalandok:

2x kaptál tekercseket és képes voltál rányomni a hősödre?
    Néha azért nem ártana gondolkozni is, hogy mi éri meg jobban, 500-600 tp a hősnek, vagy eladni őket és keresni 40k ezüstöt.

Fakek:

Én megértem hogy költséges 2 naponta elfakelni 50 katát, de azért nézzétek meg a másik oldalt is,
    eléggé lehetetlen úgy védekezni hogy a klán felére jönnek a fakek, ezen próbáltak most javítani.
    Tény hogy a gigaszövik ezzel most jól járnak, kevesebb helyen kell védeniük, ellenben nekik is ugyanúgy nehezebb lesz támadniuk, sőt nekik még nehezebb, mert míg ti egy összeszokott profi banda vagytok(feltételezésem szerint), addig egy gigaszövi támadói nem biztos hogy ismerik egymást, és így veszélyes dolog támadniuk hisz elég egy amatőr aki elcseszi a fakeket és máris bukik az akció.
    De feltételezem ha kicsit átszervezitek a támadási módszereiteket akkor megtudjátok oldani hogy kevesebb fakeből is ugyanakkora káoszt tudjatok csinálni.

Szövi korlátozás:

Nem olyan rossz ez, csak így nem fogjuk tudni hogy ki kivel is kavar tulajdonképpen.
    Aztán meg az ilyen szóbeli szövik veszélyesek ám, mert így napi szintű problémák lesznek egymás támadásai.
    Mindenesetre a próbálkozás jó ötlet, bár az lenne a tuti ha katonát sem lehetne küldeni olyannak akivel nincs hivatalos szövi.

Amúgy még egy dolog:

Jól látom hogy mostmár a támadásoknál be lehet állítani hogy mit mutasson a jelentésből?
    Meg hogy már csak akkor mutatja meg a védőket ha azt az ellenfél is látta?
    Talán ezzel nagyjából vége a kémkorszaknak?

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Igen, a kémkorszak kb abban fog kimerülni, h körüzeneteket ki tudják lesni, meg h ki mikor aktív. Nekem még ez is kicsit sok.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett