Oldal 1, Össz.:13 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 122

Téma: Fosztogatás

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett Fosztogatás

Üdv!

Játszottam már párszor travian szerveren, akkoriban nem igazán fordult elő velem ilyesmi.
    Nem lételemem a játék, sőt.
    De azért úgy gondolom, hogy kár el...ni más játékát, méghozzá úgy, hogy szinte amint lejárt a kezdővédelmem, már támadtak és azóta is szinte megállás nélkül.
    Írtam levelet, semmi értelme nem volt, közölték, hogy farmolnak.

Nahát nem azért, de szerintem azt szokás farmolni, aki nem játszik... Én meg szinte 0-24 online vagyok, hála a sohakinemkapcsolt gépnek.

Így értelmetlen az egész, alig lehet fejlődni, mert jönnek és jönnek. Ha nekem is lenne 2 200 lakosú falum, egy szót nem szólnék, de úgy, hogy épphogy elkezdtem, kicsit gáz az egész.

Regisztrált
    2010. Jun

Alapértelmezett

én ilyenkor aszt csinálom hogy építek sok rejtekyhelyet és ezért nem tudnak semmit elvinni és nekem egy időután abbahagyják néha (nem mindig hagyják abba)

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Hát ezaz, az egyik támadó klán oldalán az van írva, hogy akkor is támadnak, ha nem visznek el semmit, mert nehogy fejlődhessek.
    Ez így valóban jó játék

Regisztrált
    2010. Jun
    kor
    52

Alapértelmezett

Címként ezt írtad "megoldás?"

Ha nyersanyagot visznek tőled a támadáskor, akkor jönni is fognak... Megoldás? Rejtekhely! Annyi nyersi mindig marad a rejtekhelyen, hogy a rejtekhelyet tovább tudd növelni. Előbb-utóbb nemcsak a rejtekhelyet tudod növelni, hanem mást is fejleszthetsz.

Ha meg nem visznek semmit, akkor ne zavarjon akárhányszor is jönnek egy nap... majd abbahagyják.

Az más kérdés, ha katapultoznak, értelmetlenül rombolnak, de te nem ezt a variációt írtad...

Regisztrált
    2010. Jun
    kor
    52

Alapértelmezett

ekkor jön a törlés és újra próbálkozás. Néha az ember rossz helyre kerül...

Regisztrált
    2010. Sep

Alapértelmezett

Szia!

Valóban van ilyen. Hiába írsz, támadnak tovább netán katapultoznak. Ez ellen nem lehet semmit sem tenni. Javaslom próbálj megállapodni velük,hogy annyi időt kaphass míg kiköltözöl. Vagy ha nem mennek bele, építs rejtekhelyeket. Gall néppel a legkönnyeb, mert ugye annak 2× akora rejtekhelye van. Remélem tudtam segíteni!

Szép napot!
    Legutolsó módosítás Sukár csávó által; dátum: 2010-10-02 16:09. Oka: elírás

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Zitácska's Avatar
    Regisztrált
    2010. Jul

Alapértelmezett

Megoldás keres olyan klánt aki bevesz és segit.Ha nem vagy farm és aktiv vagy akkor befognak venni, ha csak nem az a extra eset van, hogy pont egy olyan klán területére kerültél akik, kiakarják takaritani a környéküket, de rendszerint azt abból lehet látni, hogy többen vannak klántársak egymás közvetlen közelébe. Akkor megoldás vagy belépsz abba a klánba vagy szövi klánba vagy diplomácia, megigéred elköltözöl, adózol, stb... vagy a végső megoldás újra regelsz legközelebb csak nem olyan helyre dob a gép és mint irtad nagyon aktiv vagy akkor ugyis utoléred magad.

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Namármost:
    ad1. nekem van klánom,
    ad2. a gall népes megoldás már kizárva ugye, de azért köszi szépen
    ad3. persze, nem építek rejtekhelyet, mert tönkreteszem a szegény ártatlan játékát... katonaságot se csináljak, mert tönkreteszem más játékát?
    Valami megoldást ki lehetne találni a készítőknek vagy nemtomkiknek, hogy ne törölje magát az ember.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Cupika's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Mit csinálsz,mit csinálsz....ha egy olyan szerveren játszol,ami megy több hónapja,akkor több mint egy hét kezdővédelmed van...azalatt fejlesztesz 1 10-es rejteket,csinálod a küldetéseket..nem építesz hülyeséget,csak ami kell,a rejteket mindig építed hogy fedje a raktár/magtár kapacítást...új faluval kiköltözöl a világ végére,és ott már nem kell rejtekhelyezni...más kérdés,ha egy régebbi szerveren kezdtél,ott simán kikatázhatnak,mielőtt építesz valamit...de ha hagyod hogy farmolnak,ne várj semmi jót

Regisztrált
    2010. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: matchbot Hozzászólás megtekintése
    Reggelj újra, vagy ne reggelj, ha nem tetszik a játék. Vagy ajánlom a békés játékokat...
    Relytekhelyet ne építs mert így meg a másik játékát teszed tönkre...

Ez aztán értelmetlen... Ennyi erővel szedjük ki a rejtekhelyet nehogy már szegény farmoló ne vigyen semmit.Vagy ha már ott tartunk szedjük ki mindjárt a játékból a falat?Miért lenen benne?Értelmetlen mert a támadó játékos katonái ott döglenek egy 20 as falnál+elég katonánál.

Egyébként:
    1 Próbálkozz diplomáciával.
    2 Ha nem sikerül, rejtekhely,katonák és a katonákat küld el otthonról amíg nem vagy gépnél.
    3 Lépj be egy klánba lehet tudnak segíteni, bár általában olyan játékost akit aktivan támadnak nem nagyon vesznek be..
    4 ha sikerül a 2 es akkor költözz messzire!

Előbb utóbb mindenhol utolérnek az olyanok akiknek van egy nagy seregük, de ha 1 x leverik már törölnek is a francba, egy sereg köré építeni a játékot szerintem, hülyeség...
    Ui: Mondjuk általában az első hónapban(speeden) vannak akiknek a seregük a mindenük.