Oldal 10, Össz.:13 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 91 től 100-ig , össz: 122

Téma: Fosztogatás

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    35

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: K. Attila Hozzászólás megtekintése
    A "játékélményt" éppen ezzel a hatalmas szövetségesdivel rontottátok el magatok és a többi játékos számára is. A klánszövetségekben levők unatkoznak. Nagy hadseregüket nem tudják kihasználni mert csak jóval gyengébbek vannak.
    Az a baj, hogy az ilyen baromságokat pont olyanoknak írod,akiknek nem kellene. Nem csak a játékra vonatkozó ismereteid hiányoznak, alapból olyat feltételezel rólunk,ami nem igaz.
    Tudod mi az s4en toljuk a banzaiiban. Aki már játszik egy ideje, az tudja, hogy mi folyik s4en. Az egyetlen magyar szeró, ahol még 1-2 hónappal a játék vége előtt a legnagyobb klánok egymást gyepálták/ják. Ezen a szerón nincs olyan,hogy csak jóval gyengébbek vannak, a többi szövis.
    Alapjában véve viszont az összes magyar szeróra igaz,amit írsz.Csak éppenséggel mi magyarázunk neked, ugyhogy ránk kérlek ne általánosíts, és szeretnélek nyomatékosan megkérni ujfent. HÁTTÉRTUDÁS NÉLKÜL FEJEZD BE A MAGYARÁZÁST.
    Tegnap óta ugyanis nem változott semmi. Sem a játékra nézve semmi alaptudásod nincs,se a vitapartnereidre nézve.Ez utóbbi még nem is lenne baj,hiszen m,égiscsak a cybertérben vagyunk,hogy ismerhetnénk egymást(bár a játékstílust azért lehetne). A baj ott kezdődik, hogy ilyeneket írsz,amit kivágtam tőled.

Jó mondjuk s4 híressé válásához jelentősen hozzájárult,hogy olyan sztárjátékosok nőttek ki sorainkból,mint juk vagy marchus.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2010-10-10 09:42.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Neeem, ....
    Ismét ajánlom figyelmedbe ezt a hozzád intézett hozzászólásomat:
    http://forum.travian.hu/showpost.php...7&postcount=77

A nagy klánszövetségekről: iszonyat unalmas. H5N1, és az én személyemben is pont két olyan emberkét próbálsz betuszkolni a nagy klánszövi mögül ugráló szerencsétlen jelmezébe, akik s4-en kívül sehol nem játszottak 2-3 hónapnál többet egyhuzamban, mert egyszerűen tényleg mindenhol összehozza mindenki a maga szép nagy legóbirodalmát, és ráununk a játékra ennyi idő alatt. s4 meg tényleg külön műfaj, a mi szövetségünk pl. a játék 9. hónapjáig mindösszesen 4 klánból, és azon belül kb. 200 felhasználóból állt, de a szerver legnagyobbnak tekinthető szövetsége is "csak" 6 klános volt (és őket baxogattuk lépten-nyomon, hogy mekkora legós brigád, nagy gigaszövi, stb... Más szervereken még ők is kis szövetséget alkotnának ennyivel).

A klánszövetség mögötted áll mint "biztosító", gondolom van már min 7 falud.

Ha megnézed az aláírásomat, szerintem láthatod, hogy 25 falum van perpill. s4 kicsit előrehaladottabb állapotban van, mint az s1. Az a gond, hogy te látsz valamit azon a szerveren, és onnantól mindenre, mindenkire az ottani állapotokat általánosítod.

Ezek jól termelhetnek háborítatlanul mivel az egész játékban max. a másik klánszövetség tudna benned kárt tenni de ők meg rettegnek mindenféle támadástól irányotokba és ez ugyanígy működik fordítva is (ugye akkor kb. azonosak lennének a feltételek).

Épp eleget támadtak, elég sok support falvamat búzátlanították (búzák, magtár, raktár, főép, piac kuka), belőtték a seregesemet, stb... Ennyit arról, hogy biztos nem támadnak. : )

Fordítva pedig:

A legeredményesebb támadók
    Játékosok Népesség Falvak Pontok
    1. Aranybogarantyú 17561 25 701948
    2. Hades 14139 18 330489
    3. Angel 9424 14 327945

Szintén kukk rá az aláírásra, és láthatod, melyik az enyém. Na, a támadópontok nagyon nagy többségét nem a kis klántalan játékosokon, hanem top50-ben lévő acc.-ok főfalvain, sereges falvain szereztem, de a mögöttem lévőkkel is ez a helyzet. Szóval ismételt kérés: ne általánosíts, mert idegesítő.

De egyébként ezt is úgy ahogy hárítani tudtam mert a 3. 4. hullámot sikerült elintézni elpusztítva vagy 80 katapultot. Majd biztos mindjárt jön a megtorlás.

Ez mondjuk kiindulási alapnak nem rossz, tudsz már időzíteni.

Egyébként, csak úgy visszatérve a heccből katázásra... Engem travis pályafutásom alatt egyszer katáztak le heccből, anno speed szerverre regeltem egy aranyfalut, még 250 népességig kellett húzni, hogy megkapd érte a 20 aranyat. Építgettem, rejtekeztem szépen, nem is nagyon támadtak, és 248 (!!!)népességnél jött egy gall gyerek a semmiből, és teljesen nullára lőtte a falumat. Írtam neki, hogy ez most mire volt jó, nem is támadott előtte, meg semmi, még 2 népesség kellett volna, hogy beérjen az aranyfalum, az volt a válasz, hogy unatkozott. Hát jó... Visszahúztam a falut valamennyire, jött megint, lenullázott. Írtam neki megint, levelezgettünk, aztán addig "fajult" a dolog, hogy végülis csak összehoztam valahogy jó egy hónap alatt a 250-es népességet, és megkaptam a 20 aranyamat, meg az unalomból katázóval is sikerült egész jókat levelezgetni egy idő után.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2010. Aug

Alapértelmezett

Teljesen mindegy, te vagy én mit csinálok. Ezek részletkérdések. Elmegyünk a lényeg mellett: hogy a játék így ebben a formában sajnos játszhatatlan.

Már jön is vagy 6 támadás a vb-bt-sektől. Bizti a kis hülyegyerek telekürtölte a klánt, h "jjajajj, meg merte védeni magát segítsetek".
    Ez sztem szánalmas.
    Aranyat már nem fogok venni, mert egyre kevésbé érdekel az egész.

Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Hát, értelmes válaszra megint nem futotta, remélem azért belül magadban beismerted, hogy hülyeségeket beszélsz, amikor általánosítasz.

Az, hogy rossz környékre kerültél, nem a játék hibája.
    Az, hogy nem tudtad se diplomáciával, se más módon megoldani a problémádat, nem a játék hibája.
    Az, hogy neked perpill így élvezhetetlen a játék, megint csak nem a játék hibája.
    Az sem a játék hibája, hogy baromságokat beszélsz megfelelő háttértudás, ismeret nélkül.

Ha érdekel a játék, olvass utána pár dolognak, regelj be másik szerverre, aztán kész. Attól, hogy egyszer nem sikerült valami, nem biztos, hogy legközelebb is úgy lesz. Persze egyszerűbb szidni mindent, és mindenkit, általánosítani, hozzá nem értőként okoskodni, szarul van kitalálva a játék, szemetek az ellenfelek, minden úgy szar ahogy van... Inkább ez a szánalmas. : ) Tipikus farm-felfogás a tiéd.
    Legutolsó módosítás DawiD88 által; dátum: 2010-10-10 13:21.
    M3MB3R 0F B4NZ411

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Dec

Alapértelmezett

Kérdés mit értesz játszhatóságon és játszhatatlanságon. Hogy te szeretnél kibontakozni kellő stratégiai érzék és idő hiányában, és a te számodra játszhatatlan, az egy dolog.
    A játék nagyon is játszható azok számára, akik értik a lényegét, és rászánják az időt. Én is voltam kezdő, én is játszottam olyan szerón először, ahol mikor regeltem, már 10 falusok voltak. De ott csak azért voltam, hogy megismerkedjem a játék alapjaival, aztán mikor indult egy másik szerver, rögtön mentem oda, mert volt rá bennem igény, hogy egyenlő esélyekkel induljak a többiekkel. Ott sem játszottam pro játékot, nagyon is kezdő voltam. Nem csatlakoztam sehova, hanem klánt toboroztam, kis klán volt, de a maga módján sikeres. A farm klán jelző egyáltalán nem illett a klánomra. Sokkal nagyobbakkal szemben is megálltuk a helyünket, mert már a kezdet kezdetén szervezetten nekimentünk azoknak, akik a mi tagjainkat akárcsak farmolni próbálták. Ma más sokmindent másképp csinálnék, mint akkor, de azt akartam lehozni ebből, hogy kezdőként, klánt vezetve is sikeres voltam én is és a klánom is, akik közt nem volt egy nagyágyú sem, mind kezdők voltak szinte, alig volt köztük egy-kettő, aki már volt más szerón is. Később kisebb klánok szövetségét is vezettem, és okos diplomáciával nálunk jóval erősebb klánok vezetőit is sarokba szorítottam. Végül elbuktunk, de nagyon is játszottunk több mint egy fél éven keresztül, ma sem érzem kudarcnak, amit a klánjaim és én ott produkáltunk kezdőként, játéktapasztalatok nélkül. Igaz, az akkori 2008-as s9 egy több pólusú szerver volt. Most más a divat.

Egy jobb, kezdőkből álló klánocska, jó diplomáciával most is bekerülhet valamelyik gigaszövetségbe, ami pl. a mostani s1-et jellemzi. Sőt, túl is megyek ezen, be is kerültek ilyen klánok a mi szövetségünkbe is.

A mondandóm lényege, aki akar boldogulni, az tud is. Egy kezdőnek mindig nehezebb, de ha játék közben tanulja is a travián dolgait, akkor sikereket fog benne elérni.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2010. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Hát, értelmes válaszra megint nem futotta, remélem azért belül magadban beismerted, hogy hülyeségeket beszélsz, amikor általánosítasz.

Az, hogy rossz környékre kerültél, nem a játék hibája.
    Az, hogy nem tudtad se diplomáciával, se más módon megoldani a problémádat, nem a játék hibája.
    Az, hogy neked perpill így élvezhetetlen a játék, megint csak nem a játék hibája.
    Az sem a játék hibája, hogy baromságokat beszélsz megfelelő háttértudás, ismeret nélkül.

Ha érdekel a játék, olvass utána pár dolognak, regelj be másik szerverre, aztán kész. Attól, hogy egyszer nem sikerült valami, nem biztos, hogy legközelebb is úgy lesz. Persze egyszerűbb szidni mindent, és mindenkit, általánosítani, hozzá nem értőként okoskodni, szarul van kitalálva a játék, szemetek az ellenfelek, minden úgy szar ahogy van... Inkább ez a szánalmas. : ) Tipikus farm-felfogás a tiéd.
    Én elmondtam mindent, mostantól csak magamat ismételném.
    Éppen eleget tudok a játékról, h értékeljem.

Csak nem gondolod h ezek után majd újrakezdem, mert hátha azon a területen nem fognak szétkatázni...ne röhögtess. : )
    Nekem nincs erre időm/energiám. Ez neked való játék. Remélem a két nagy kláncsalád zombiai meg lehúznak még jópár évet a gép előtt ülve, addig sem találkozom velük a való világban. : )

Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Nem is értem, minek fárasztom magam, és minek próbálom még mindig meggyőzni a hülyéket arról, hol hibádzik a felfogásuk... Eddig sem sikerült egy szemellenzős hülyét sem jobb belátásra bírnom se itt, se a való életben... Eztán se fog sikerülni. De azért néha megpróbálom, mert hátha... De nem. Feladom, te nyertél, én kérek elnézést.
    M3MB3R 0F B4NZ411

Regisztrált felhasználó már tud valamit Rémségek's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Én elmondtam mindent, mostantól csak magamat ismételném.
    Éppen eleget tudok a játékról, h értékeljem.

Csak nem gondolod h ezek után majd újrakezdem, mert hátha azon a területen nem fognak szétkatázni...ne röhögtess. : )
    Nekem nincs erre időm/energiám. Ez neked való játék. Remélem a két nagy kláncsalád zombiai meg lehúznak még jópár évet a gép előtt ülve, addig sem találkozom velük a való világban. : )

Elolvastam azt a sok, (már bocsánat a szó használatért) baromságot amit itt össze hordtál!
    Semmit nem tudsz erről a játékról!
    Nem tudom milyen klánokban fordultál meg eddig ,de a vezetése nem lehetett a helyzet magaslatán. Vagy, veled van a gond.
    Javaslom tanulj meg játszani!
    Ha az s1en rám írsz sárgában, minden a klánomban is használt oktató anyagot át küldök neked.

Rém
    Uram adj türelmet, mert ha erőt adsz... akkor küldj óvadékot is!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Dec

Alapértelmezett

Ha lenne benne hajlandóság elolvasni, már rég nem volna farm, mert összeszedte volna a szükséges infókat már régen ahhoz, hogy a játékos játékos legyen, ne pedig farm. De pont azért farm, mert nem hallgat a jó szóra, csak fújja a butaságokat a sok szemét játékosról.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Mikuláska's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Helló

S1-n tényleg elég egyoldalú lett a játék.......
    Arra azért kíváncsi leszek mi lesz ha megjönnek az erekylék.Szerintem sincs ennek értelme hogy van egy nagy klánszövetség a többieket meg szétverik....(pl.:Éji klánokat is elég csúnyán megverték.
    Ha kérdésed van írj!

http://www.travian.hu/?uc=hu1_31908