Oldal 5, Össz.:5 ElsőElső ... 345
Eredmény 41 től 43-ig , össz: 43

Téma: Nagy megtamadja a kicsiket

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Szerintem itt nagyon jól ki van ez dolgozva. A rejtekhely olcsó, gyorsan felépíthető. 1 hét védettség elég arra, hogy az ember kiépítse a nyersanyagtermelését, a hozzá való rejtekhellyel együtt.
    Az etika tiltja -ha jól tudom- a katapultok indokolatlan használatát, sima hadsereggel meg hiába jönnek, ha nem tudnak mit vinni csak amortizálja az ember az egységeket.
    Amikor valaki elkezdi a játékot dönthet a stratégiája felől. Ha hadis népet választasz úgy kell viselkedni. A tapasztalat azt mutatja, hogy mindig vannak kisebb országok. Gyorsan hadsereg és nyomás. Ha a nyugodtabb, védekezőbb felállású játék jön be neked -mint nekem-, akkor gall leszel, felépíted a fentiek mellé a csapdáidat fillérekért, utána pedig fel kell kötni a gatyát, ha valamit el akarnak vinni tőled.
    Mikor 100-as voltam betámadott egy 200 fölötti ország. A seregének a fele nálam maradt, ráadásul nem tudott vinni semmit. Azóta senki felém sem néz.

Ha indítani akarsz egy netes játékot, azért gondold végig mennyi mindent kell figyelembe venni. Szerintem itt egész jól meg van oldva a népek erőmegosztása és az új belépők védelme.

Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Herko
    Quote Eredetileg írta: trabilaci
    Sziasztok !!! Én tegnap regeltem de amint látom mindenhol elöjön a kicsit ütik a nagyok kérdés meg a másik játékának ellehetetlenitése..Sajnos mindenhol vannak olyan emberek hogy ha már elönyben vannak akkor azt durván ki is használják...Sztem ezekre a dolgokra az adminoknak kéne figyelni ha lehetne ilyet kérni..mert elöbb utobb elöfognak jönni az egy kézben lévö tápklánok orik és végül tényleg csak egy bennfentes játék lessz ebböl is ....(((
    ez a lényege az egész játéknak hogy megtámadd leigázd és egyed uralomra tegyél szert!
    Sorry de szeretnélek megkérdezni TE mit csinálnál ha Regelsz egy orit épp hogy kijössz a védelem alol és se szó se beszéd ronggyá tépnek azt még fejlödni sem tudsz a napi 6-8 támadás miatt???? Hmmmm?? Örömmel tudomásul veszed hogy van Nálad erösebb aki csak arra várt hogy legyen valaki gyenge akit tud szivatni?? Ne légy már ennyirre szemellenzös..Más az ha Két kb azonos kiépitettségü ori harcol egymással azt gyözzön az aki jobban taktikázik vagy Más az hogy egy hiéna nagy ori a frissen érkezett friss husit nyüstöli mert azt a könnyebb....
    De tudod mit regelj a Hoditóba az /x csopiba egy orit mondd meg a nevét aztrán ahogy kijössz a védelem alol simán legyalázzlak mint a ronygyot azt addig ütlek mig meg nem unom...Akkor mit szolnál ?? ez ajáték lényeg e hogy egy szemellenzös barom abban éli ki magát hogy a frissen regelt orit szivat ?????
    hát ha Neked ez a játék gratulálok ..(((
    mert nekem az a játék ha a másiknak is van esélye és nem esélytelen....

Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Aquatica
    Szerintem itt nagyon jól ki van ez dolgozva. A rejtekhely olcsó, gyorsan felépíthető. 1 hét védettség elég arra, hogy az ember kiépítse a nyersanyagtermelését, a hozzá való rejtekhellyel együtt.
    Az etika tiltja -ha jól tudom- a katapultok indokolatlan használatát, sima hadsereggel meg hiába jönnek, ha nem tudnak mit vinni csak amortizálja az ember az egységeket.
    Amikor valaki elkezdi a játékot dönthet a stratégiája felől. Ha hadis népet választasz úgy kell viselkedni. A tapasztalat azt mutatja, hogy mindig vannak kisebb országok. Gyorsan hadsereg és nyomás. Ha a nyugodtabb, védekezőbb felállású játék jön be neked -mint nekem-, akkor gall leszel, felépíted a fentiek mellé a csapdáidat fillérekért, utána pedig fel kell kötni a gatyát, ha valamit el akarnak vinni tőled.
    Mikor 100-as voltam betámadott egy 200 fölötti ország. A seregének a fele nálam maradt, ráadásul nem tudott vinni semmit. Azóta senki felém sem néz.

Ha indítani akarsz egy netes játékot, azért gondold végig mennyi mindent kell figyelembe venni. Szerintem itt egész jól meg van oldva a népek erőmegosztása és az új belépők védelme.
    Viszont ezzel egyetértek mert két nap után világosan látszik hogy jol megvan szerkesztve a játék....Csak valahogy az etikai dolgokat kéne még összehozni, a csalokat valahogy kiszürni meg kidobni, meg még a klándolgokon finomitani, de jelen pillanatban nagyon tetszik a játék...