Oldal 9, Össz.:18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 81 től 90-ig , össz: 180

Téma: Épületek

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Sep

Red face

Kösz, de szerintem ez túlzás, hogy felépítünk kettőt, mert eléggé időigényes, de szerintem ezen lehetne változtatni.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Dec

Alapértelmezett

Ez nem túlzás. Van olyan amihez több mint féltucat nagyraktár kell (mindegyikbe 3-szor annyi fér mint egy raktárba). Az építési ideje meg annyi lenne, hogy 5 év alatt sem építenéd meg, ha nem használnál aranyat. Na, ez már talán túlzás! De az, hogy 2-3 kis raktárat fel kell építeni, hogy össze tudj rakni annyi nyersit, hogy egy picit komolyabb épületet építhess, az egyáltalán nem túlzás, hanem épp ellenkezőleg, nagyon is racionális dolog.
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2010-09-30 20:22.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Szép jó napot kívánok Dawi88!
    megnéztem a linkeidet, nagyon hasznosak csak arra nem találtam választ, hogy hová építsem ezt a sok épületet, mert hely hiányában nem férnek el. Jó lenne egy olyan link is az ilyen kezdőknek, hogy mit érdemes építeni, mert a további fejlesztések már nem férnek el , gondolok itt a vasöntöde, agyagégetőre amik 25%-os termelés növekedést hoznak.
    arról is jó lenne tudni hogyan tudom a leghatékonyabban legyőzni az állatokat az oázisban, lehet-e őket saját részre felhasználni
    tisztelettel:vargasanyane

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Azt ne mondd, hogy egy sima faluban bent nem fér el neked a vasöntöde, fűrészüzem, agyagégető, malom, pékség... Mi a fenét építesz te ott, hogy ezek nem férnek el? : )

Főfalu más tészta, ha 15 búzás, akkor igazából csak a malom, pékség kell, időszakosan meg lehet hogy azt is bontani kell, ha pl. kisrakikkal akar valaki 19es búzákat építeni.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Szia DAWI
    Igen elférnek ha egyeseket nem építek meg. Számolj: 20 hely van. Nekem már van: raktár, magtár, fegyv kovács, követség, piac, hősök háza, akadémia, kaszárnya, páncél kovács, istálló, csapdakészítő,malom, palota, rejtekhely, főépület, rejtekhely. maradt 4 hely, és lehet 10 épületet építeni még MELYIKET ÉPÍTSEM meg? 1 falum van még. lehet hogy én nem jól számolok? az oázisra mi a válaszod?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Remélem az én válaszom is jó lesz

Ha az oázist sikerül elfoglalnod, az nem termel többé állatot, csak a falunak ad nyersi bónuszt! (Állat csak "Szabad oázis"-ban lehet, kivéve az 1 patkányt az elején.) A leghatékonyabban úgy pusztíthatod az állatokat, ha megkérsz valakit, hogy ölje le őket helyetted vagy legyen elég erős sereged (erre jó a harc-szimulátor).
    Ha nyersi bónuszt adó épületeket csinálsz, akkor a rejtekhelyekre nincs szükség, hiszen akkor már úgysem tudod az összes nyersidet elrejteni! A követséget másik faluban is felépítheted, amennyiben van másik falud és nem a tiéd a klán követsége Ha a kovácsoknál minden maxon van, esetleg minden olyan egység maxon van, amit tényleg használsz, akkor azok is bonthatóak (attól függ, hogy milyen stílusban játszol). Az akadémiára ez szintén igaz, ha ott mindent kifejlesztettél, akkor az is bontható. Ez összesen 6 bontható épület, így elférhet az általad említett +10 épület. Természetesen a rejtekek bontásával kezd, hogy az új épületek feltételei teljesüljenek.
    Egy kis ókori bölcsesség:"Fas est ab hoste doceri" (Szabad az ellenségtől is tanulni) /Ovidius/

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Kedves szekelymatty!
    Nagyon köszönöm a válaszod, akkor is ha te az ellenségem vagy, esetleg. Úgy látom ezekhez a lehetőségekhez még jócskán kell fejlődnöm. És ki az az "őrült" aki leöli nekem az állatokat, vagy ezekért is jár harci pont? pl ezt sem találtam meg sehol sem. Seregemet mindig kinyírják a támadók, így aztán még várhatok és dolgozhatok serényen.
    Köszönettel:Katinka

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Erről itt van leírás, bár még nem fordították le magyarra:
    http://help.travian.hu/index.php?type=faq&mod=440
    A lényeg az, hogy az állat is annyi tapasztalatot ad, amennyi búzát megeszik.
    Az, hogy milyen épületeket építesz, az attól függ, hogy milyen szerepet szánsz a falunak. Egy falu lehet rejtőzködő-farmoló: A katonák mindig úton vannak, sok a rejtekhely (erősebb konkurencia esetén)
    támadó: támadó egységek+ harci gépek (ezektől kell félni)
    védő: főleg védők, esetleg a későbbiekben kincstár, gallnál csapda (ennek csak akkor menj neki, ha erős vagy)
    rejtőzködő-támogató: sok rejtekhely, a katonák másik falut védenek
    termelő/support: távol a támadóktól, nyersi bónusz, keresk.kp. (esetleg közvetlenül a sereges falu mellett minimális védelemmel)
    farmoló-termelő: farmoló egységek, ker.kp., sokszor az újoncok közelében (ez egy ilyen játék)
    Vannak más fajták is, de ezek fordulnak elő a leggyakrabban.
    Egy kis ókori bölcsesség:"Fas est ab hoste doceri" (Szabad az ellenségtől is tanulni) /Ovidius/

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

A nagy magtáramat lebontották 16 os színre,és már nincs nálam az ereklye ,és ezt írja az építőmestereidnek kell egy kis idő , amíg az építési terveket lefordítják és megértik. Akkor később még vissza építhetem ?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Csak akkor építheted vissza, ha ismét nálad lesz egy nagymagtáras/raktáras ereklye.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél