Oldal 11, Össz.:18 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 101 től 110-ig , össz: 180

Téma: Épületek

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Igen, a piac minden esetben jelzi, ha szabálytalan összeget küldenél, és még azt is mutatja mennyit küldhetsz szabályosan.
    De az aktuális termesztést kell számolni, tehát lakosságot, és katona fogyasztást nem lehet leszámítani. A búzatermesztés tehát az, amit látsz a határföldnél a termelés dobozban.

Regisztrált felhasználó most érkezett dhelfi's Avatar
    Regisztrált
    2010. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok!
    Egy kérdés ami nem tiszta egészen, ha megépítem a pékséget és utána lebontom a malmot, ami ugye 5-ös szinten kellett a pékséghez. Akkor a pékség még megmarad és ugyan úgy hoz 25% hasznot?
    Vagy elveszti a funkcióját és eltűnik az is.
    Elöre is köszi a választ: Dhelfi

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Igen eltűnik a bónusz, ezek a termésbónuszok csak akkor érvényesülnek, ha áll az épület. a Malom és a Pékség külön ad +25% bónuszt.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2010. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok...olyan kérdésem lenne, hogy két emberkével regeltem ide fel...nem tudom szabályos e....az egyik inkább katonai, a másik kereskedő. Na már most mindkét helyen van piac, egy klánban vagyunk. A régebbi regisztrációval elvileg tudok az újnak alapanyagot küldeni(bár nem látom hogy megérkezne, mert nincs róla jelentés-ez miért van?) Az újabbal(a kereskedővel) nem tudok a régebbinek semmit küldeni. Azt írja ki, hogy először a másikkal kell küldeni ide. meg is tettem, (de nem kaptam róla jelentést, bár az idő letelt), de mégsem enged, ugyanezt írja ki. Lehet hogy azért van mert 1 gépről regeltem? Nem szabad?
    Köszi a segítséget

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Alapból rossz már ott, hogy két emberkével regeltél fel, ugyanis ez igencsak szabályellenes. Ebből érthető, hogy nem enged kereskedni sem, és teljesen érthető. Az egyik accodat töröld, mielőtt elkapnak, mert akkor a másikban is kaphatsz jó büntetést!

Regisztrált felhasználó már tud valamit heavenlypictures's Avatar
    Regisztrált
    2009. Dec

Alapértelmezett

Sziasztok!

Egy csavaros kérdés:

A kaszárnyában elindítottam phalanxok kiképzését, de közben lerombolták a kaszárnyát. Ettől függetlenül a phalanxok továbbra is készülnek el, méghozzá olyan időközönként mint ahogy a kiképzéskor elindítottam, tehát a kaszárnya rombolás előtti szintjének megfelelően. Ez egy érdekes felismerés volt. Ezt látva támadt egy ötletem. Mi lenne ha egyes szintű kaszárnyában elindítanék egy csomó kiképzést, majd lebontanám a kaszárnyát. Ezután pedig újra felépíteném 1-es szintre, és megint elindítanék egy csomó kiképzést. És így tovább. Így egyszerre akár rengeteg phalanxot is ki tudok képezni. Vagy nem? Ti mit gondoltok?

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Amit újraépítés után raksz be kiképzésre, az már az 1-es szint idején képződik ki. Szvsz nem jó játék.

Regisztrált felhasználó már tud valamit heavenlypictures's Avatar
    Regisztrált
    2009. Dec

Alapértelmezett

Azt tudom, de akkoris egyszerre képződik az előzőleg elindított egységekkel. És ha ezt háromszor csinálom meg, akkor már ott vagyok mintha 20. szinten képezném ki, csak sokkal olcsóbb.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Nem képződik egyszerre semmi, akárhogy trükközöl a bontogatással, az újonnan berakott egységek mindig a várólista legvégére kerülnek.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Sziasztok,
    Főfaluban a rezidencia 20.as szintről lebontható? Lebontás után , keletkeznek jelentősebb károk a faluban?