Conversation Between Wazav and LOL XD

6 Látogatók üzenetei

1. Oks. Kutass utána ha jónak látod. Én nem mondok többet róla. Vannak dolgok amikről még én sem beszélek. Mert nekik is nekem is jobb ha titokban marad...
  2. Wazav.
    Én esküszöm neked, hogy soha nem zaklattam senkit, föleg nem a tisztelt (inkább tiszteletlen...) S8-as klántársadat.
    Mindig ök jöttek hozzám elöször. Amikor elkezdtem katázni öket ök kérdezösködtek, hogy most akkor mi van? Mikor sorra nullázòdtak az én hatásomra és a szövetségeim hatására akkor is ök jöttek oda arcoskodni hozzám, én meg jòl elküldtem öket tudod hová... Ezek teljesen normális reakciòk voltak részemröl. Szerintem legalábbis. Aztán megintcsak ök jöttek vissza hozzám az aranyreggel. Megint ugyanaz lett a végeredménye.
    Ha az emberek engem meg akarnak szivatni mindig visszaszivatom öket.
    Ez szerintem egyáltalán nem meglepö és ésszerü logikus lépés is. Velem senki nem szòrakozhat büntetlenül. Minnél jobban szòrakoznak annál keményebben adom vissza az ívet általánosságban. Persze neked ilyesmitöl nem kell tartanod. ; )
    Elég normális arcnak gondollak. De azért jò lenne ha jönnél s9-re levághatò háborùs ellenfélnek. Biztos izgalmas lenne, mit gondolsz? : ?
  3. Ezt már sokan mondták. : P
    És elmentél??? Hát persze hogy nem. Szégyeld össze magad! : P

Nah jó, csak egészségesen poénkodok itten. Remélem érted a tréfát. Ne szívd nagyon mellre. ; )
  4. Nem érzékelem. : P Ilyenkor mi van? : ?
  5. Mert te vagy Wazav, aki csak zavar... : P
    Füllentettél az S9 itteni külsö fòrumán.
    Remélem még emlékszel. : O : ?
  6. Wazav, én kívánom neked, hogy csòkold le a 220-at. : P
    És ez jòkívánság, mert most még jòkedvemben vagyok.
    (Nézz fel fòrumra, akkor rájössz miért...)
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6